Audio-Technica AT-LP120-USBHC Handleiding
Audio-Technica Platenspeler AT-LP120-USBHC
Bekijk gratis de handleiding van Audio-Technica AT-LP120-USBHC (64 pagina’s), behorend tot de categorie Platenspeler. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 98 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Audio-Technica AT-LP120-USBHC of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/64

AT-LP120-USB Direct-Drive Professional USB and Analog Turntable System
Installation and Operation Pages 2-10
AT-LP120-USB
Platine vinyle USB professionnelle
à entraînement direct
Installation et utilisation Pages 11-20
AT-LP120-USB
Sistema tocadiscos USB profesional
con accionamiento directo
Instalación y funcionamiento Páginas 21-30
AT-LP120-USB
Professioneller Plattenspieler
mit Direktantrieb (USB und Analog)
Installation und Betrieb Seite 31-40
AT-LP120-USB
Giradischi professionale con uscite USB
e analogica a trazione diretta
Installazione e uso Pagine 41-50
AT-LP120-USB
Профессиональные проигрыватели с прямым
приводом (USB и аналоговый)
Руководство по установке и эксплуатации 51-60
Product specificaties
| Merk: | Audio-Technica |
| Categorie: | Platenspeler |
| Model: | AT-LP120-USBHC |
| Kleur van het product: | Grey, Platinum, Black |
| Breedte: | 450 mm |
| Diepte: | 352 mm |
| Hoogte: | 157 mm |
| Soort: | Draaitafel met riemaandrijving |
| AC-adapterfrequentie: | 50/60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning: | 115/230 V |
| Meegeleverde kabels: | AC, Audio (3.5mm), RCA, USB |
| Aantal USB-aansluitingen: | 1 |
| USB-versie: | 2.0 |
| Interface: | USB |
| Plug and play: | Ja |
| Soort voeding: | AC |
| Compatibele besturingssystemen: | Windows XP/Vista, MAC OSX |
| Mac-compatibiliteit: | Ja |
| Signaal/ruis-verhouding: | 50 dB |
| Nominale snelheid: | 33 1/3, 45, 78 RPM |
| Stroomverbruik (typisch): | 11 W |
| Werking: | Handmatig |
| Output voltage: | 150 mV |
| Snelheidsfluctuaties: | 0.2 procent |
| Pitch control: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Audio-Technica AT-LP120-USBHC stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Platenspeler Audio-Technica
1 Maart 2026
30 November 2025
6 December 2024
6 December 2024
6 December 2024
6 December 2024
6 December 2024
6 December 2024
6 December 2024
6 December 2024
Handleiding Platenspeler
Nieuwste handleidingen voor Platenspeler
21 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
13 Mei 2026
12 Mei 2026
12 Mei 2026
12 Mei 2026
11 Mei 2026
11 Mei 2026