Asus TS700-E8-PS4 V2 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Asus TS700-E8-PS4 V2 (112 pagina’s), behorend tot de categorie Server. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 4 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Asus TS700-E8-PS4 V2 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/112

ASWM Enterprise
System Web-based
Management
User Manual
Product specificaties
| Merk: | Asus |
| Categorie: | Server |
| Model: | TS700-E8-PS4 V2 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 17200 g |
| Breedte: | 455 mm |
| Diepte: | 217.5 mm |
| Hoogte: | 545 mm |
| LED-indicatoren: | HDD, LAN, Power, Reset, Switch |
| Processorfamilie: | Intel |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 6 |
| VGA (D-Sub)poort(en): | 1 |
| Microfoon, line-in ingang: | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen: | 1 |
| Netvoeding: | 1200 W |
| Temperatuur bij opslag: | -40 - 70 °C |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A: | 6 |
| Processor socket: | LGA 2011-v3 |
| Maximum intern geheugen: | 1024 GB |
| On-board graphics adapter model: | Aspeed AST2400 |
| Luchtvochtigheid bij opslag: | 20 - 90 procent |
| Type behuizing: | Rack (5U) |
| Chipset moederbord: | Intel® C612 |
| PCI Express x16 slots: | 6 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces: | SATA II |
| PS/2 poort(en): | 1 |
| LAN controller: | Intel® I210-AT |
| Soorten RAID: | 0, 1,5, 10 |
| Aantal ondersteunde processoren: | 2 |
| Aantal DIMM sloten: | 16 |
| Ondersteunende RDIMM klok snelheden: | 1600,1866,2133,2400 MHz |
| Aantal storage drives ondersteund: | 4 |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund: | 3.5 " |
| Ondersteunde geheugen types: | DDR4-SDRAM |
| Hot-swap HDD bays: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 115 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 10 - 35 °C |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 84714100 |
| IPMI LAN (RJ-45) port: | Ja |
| On-board graphics adapter geheugen: | 32 MB |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Asus TS700-E8-PS4 V2 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Server Asus
14 April 2026
12 April 2026
11 April 2026
11 April 2026
10 April 2026
2 April 2025
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
Handleiding Server
Nieuwste handleidingen voor Server
4 Mei 2026
24 Maart 2026
24 Maart 2026
12 Maart 2026
8 Februari 2026
8 Februari 2026
2 Februari 2026
20 Januari 2026
20 Januari 2026
20 Januari 2026