Asus RS700-E8-RS8 V2 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Asus RS700-E8-RS8 V2 (112 pagina’s), behorend tot de categorie Server. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 4 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Asus RS700-E8-RS8 V2 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/112

ASWM Enterprise
System Web-based
Management
User Manual
Product specificaties
| Merk: | Asus |
| Categorie: | Server |
| Model: | RS700-E8-RS8 V2 |
| Gewicht: | 12650 g |
| Breedte: | 686 mm |
| Diepte: | 444 mm |
| Hoogte: | 44 mm |
| LED-indicatoren: | HDD, LAN, Power, Reset, Switch |
| Processorfamilie: | Intel |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 2 |
| VGA (D-Sub)poort(en): | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 2 |
| Certificering: | BSMI, CE, C-Tick, FCC(Class A) |
| Netvoeding: | 800 W |
| Duurzaamheidscertificaten: | RoHS |
| Temperatuur bij opslag: | -40 - 70 °C |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A: | 2 |
| Processor socket: | LGA 2011-v3 |
| Maximum intern geheugen: | 1536 GB |
| On-board graphics adapter model: | Aspeed AST2400 |
| Compatibele besturingssystemen: | Windows Server 2012 R2\nWindows Server 2012\nWindows Server 2008 R2\nVMWare ESXi 5.1 U1 | ESXi 5.1 | ESXi 5.0 U2 | ESXi 5.0 U1 | ESXi 5.0\nRedHat Enterprise Linux\nSuSE Linux Enterprise Server\nCentOS\nUbuntu\nVMware\nCitrix XenServer |
| Luchtvochtigheid bij opslag: | 20 - 90 procent |
| Type behuizing: | Rack (1U) |
| Chipset moederbord: | Intel® C612 |
| PCI Express x16 slots: | 2 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces: | M.2, Serial Attached SCSI (SAS), Serial ATA |
| PS/2 poort(en): | 1 |
| Seriële poort(en): | 1 |
| PCI Express x8 slots: | 1 |
| LAN controller: | Intel® I350-AM2 |
| Soorten RAID: | 0, 1,5, 10 |
| Aantal ondersteunde processoren: | 2 |
| Intel® Xeon series: | E5-2600 |
| Aantal DIMM sloten: | 24 |
| Ondersteunende RDIMM klok snelheden: | 1600,1866,2133,2400 MHz |
| Aantal storage drives ondersteund: | 8 |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund: | 2.5 " |
| Ondersteunde geheugen types: | DDR4-SDRAM |
| Hot-swap HDD bays: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 200 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 47 - 63 Hz |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 10 - 35 °C |
| Aantal geïnstalleerde redundante voedingen: | 1 |
| On-board graphics adapter geheugen: | 32 MB |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Asus RS700-E8-RS8 V2 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Server Asus
14 April 2026
12 April 2026
11 April 2026
11 April 2026
10 April 2026
2 April 2025
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
9 December 2024
Handleiding Server
Nieuwste handleidingen voor Server
4 Mei 2026
24 Maart 2026
24 Maart 2026
12 Maart 2026
8 Februari 2026
8 Februari 2026
2 Februari 2026
20 Januari 2026
20 Januari 2026
20 Januari 2026