Asus Google Meet GQE10A Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Asus Google Meet GQE10A (66 pagina's) in de categorie Video conferentie systeem. Deze handleiding was nuttig voor 23 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 5.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
3.6 MB
Aantal pagina's
66
Downloads
501
Product specificaties
| Merk: | Asus |
| Categorie: | Video conferentie systeem |
| Model: | Google Meet GQE10A |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 670 g |
| Breedte: | 198 mm |
| Diepte: | 123 mm |
| Hoogte: | 29.5 mm |
| Gewicht verpakking: | 6370 g |
| Breedte verpakking: | 443 mm |
| Diepte verpakking: | 317 mm |
| Hoogte verpakking: | 201 mm |
| Bluetooth: | Ja |
| Stroom: | 4.74 A |
| Beeldschermdiagonaal: | 10 " |
| Touchscreen: | Ja |
| Processorfamilie: | Intel® Core™ i7 |
| Processormodel: | i7-10510U |
| Wi-Fi-standaarden: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-versie: | 5.0 |
| Inclusief besturingssysteem: | ChromeOS |
| USB-connectortype: | USB Type-A, USB Type-C |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot: | Ja |
| Kabelslot sleuf type: | Kensington |
| Vermogensverbruik (max): | 90 W |
| DC voltage input: | 19 V |
| Hoofdtelefoonuitgangen: | 1 |
| Certificering: | BSMI/CB/CE/FCC/UL/Energy Star/C-Tick/WiFi/RF/VCCI |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Megapixels: | - MP |
| Beeldsensorformaat: | - " |
| Maximale videoresolutie: | - Pixels |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Intern geheugen: | 8 MB |
| Intern geheugentype: | DDR4 |
| Opslagmedia-type: | SSD |
| VESA-montage: | Ja |
| Computersysteemtype: | Mini PC |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A: | 5 |
| Totale opslagcapaciteit: | 128 GB |
| Verpakkingsinhoud: | Ecran de contrôle 10", Nouveau Microphone sans chainage/Haut-Parleur GMH, VESA, STAND |
| Inclusief microfoon: | Ja |
| Aantal personen: | 20 persoon/personen |
| Wifi: | Ja |
| Type product: | Videovergaderingssysteem voor groepen |
| Processorgeneratie: | Intel® 10de generatie Core™ i7 |
| Inclusief luidspreker: | Ja |
Handleiding Video conferentie systeem Asus
20 Februari 2025
26 Mei 2023
Handleiding Video conferentie systeem
Nieuwste handleidingen voor Video conferentie systeem
1 April 2026
17 Maart 2026
12 Maart 2026
6 Maart 2026
3 Maart 2026