Aspes ATV65UHD Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Aspes ATV65UHD (52 pagina’s), behorend tot de categorie Televisie. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 18 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Aspes ATV65UHD of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/52

Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Televisie |
| Model: | ATV65UHD |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Beeldschermdiagonaal: | 65 " |
| Resolutie: | 3840 x 2160 Pixels |
| Aantal processorkernen: | 4 |
| Ondersteund audioformaat: | AAC, FLAC, MP3, PCM |
| Ondersteunde videoformaten: | AVI, AVS, DAT, FLV, H.264, H.265, MKV, MOV, MP4, MPEG2, MPEG4, MPG, TS, VOB |
| Inclusief besturingssysteem: | Android |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Ondersteunde video-modi: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720i, 720p, 1080i, 1080p |
| Kijkhoek, horizontaal: | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 178 ° |
| Beeldscherm vorm: | Flat |
| Helderheid: | 300 cd/m² |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 2 |
| Aantal HDMI-poorten: | 3 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Smart TV: | Ja |
| Gemiddeld vermogen: | 10 W |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.5 W |
| Aantal luidsprekers: | 2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen: | 1 |
| Formaat analoog signaal: | PAL, SECAM |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Ondersteund beeldformaat: | BMP, GIF, JPEG, MPO, PNG |
| Operating systeem versie: | 9.0 |
| HDMI versie: | 2.0 |
| Responstijd: | - ms |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 400 x 400 mm |
| Diepte ( zonder voet ): | 93 mm |
| Hoogte (zonder voet ): | 849 mm |
| Breedte ( zonder voet ): | 1466 mm |
| Schermdiameter in centimeters: | 165 cm |
| Soort tuner: | Analoog & digitaal |
| Formaat digitaal signaal: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet TV: | Ja |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur: | 137 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR): | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur: | 134 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR): | G |
| Breedte apparaat (met standaard): | 1466 mm |
| Diepte apparaat (met standaard): | 291 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard): | 906 mm |
| Gewicht (met standaard): | 18200 g |
| Ruisonderdrukking: | Ja |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Aantal On Screen Display-talen: | 32 |
| Common interface (CI): | Ja |
| Energiezuinige modus: | Ja |
| Ondertitelingsfunctie: | Ja |
| Hotel-modus: | Ja |
| Wifi: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 200 W |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes ATV65UHD stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Televisie Aspes
2 Februari 2026
5 December 2024
15 November 2024
15 November 2024
26 Mei 2023
14 Mei 2023
2 Mei 2023
5 April 2023
25 Maart 2023
16 Maart 2023
Handleiding Televisie
Nieuwste handleidingen voor Televisie
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
23 Mei 2026
22 Mei 2026
22 Mei 2026
20 Mei 2026