Aspes ATE80S Handleiding
Aspes Niet gecategoriseerd ATE80S
Bekijk gratis de handleiding van Aspes ATE80S (16 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 16 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Aspes ATE80S of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/16

ENELECTRIC WATER HEATER 03-07
Instructions for use and maintenance
ES
TERMO DE AGUA ELÉCTRICO
08-12
Instrucciones de uso y mantenimiento
Read this manual carefully and keep it for future reference.
Lea atentamente este manual y guárdelo para futuras consultas.
ATE30S
ATE50S
ATE80S
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | ATE80S |
| Kleur van het product: | Wit |
| Gewicht: | 25200 g |
| Breedte: | 386 mm |
| Diepte: | 386 mm |
| Hoogte: | 1270 mm |
| Geluidsniveau: | 15 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | C |
| Jaarlijks energieverbruik: | 1410 kWu |
| Soort: | Tank (wateropslag) |
| Capaciteit watertank: | 80 l |
| Ondersteuning voor plaatsing: | Verticaal |
| Temperatuur (max): | 60 °C |
| Maximaal vermogen: | 1500 W |
| Maximum werkdruk: | 8 bar |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 1500 W |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+ tot F |
| Brandstof: | Electrisch |
| Boiler systeem: | Solo-boilersysteem |
| Warmwatercapaciteit: | - l/min |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes ATE80S stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Aspes
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
27 Januari 2026
26 Januari 2026
26 Januari 2026
26 Januari 2026
26 Januari 2026
5 Mei 2025
24 Mei 2024
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026