Aspes ATE080 Handleiding
Aspes Niet gecategoriseerd ATE080
Bekijk gratis de handleiding van Aspes ATE080 (16 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 319 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Aspes ATE080 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/16

ENELECTRIC WATER HEATER 03-07
Instructions for use and maintenance
ES
TERMO DE AGUA ELÉCTRICO
08-12
Instrucciones de uso y mantenimiento
Read this manual carefully and keep it for future reference.
Lea atentamente este manual y guárdelo para futuras consultas.
ATE30S
ATE50S
ATE80S
ATE 500
ATE080
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | ATE080 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Geluidsniveau: | 15 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | C |
| Jaarlijks energieverbruik: | 2762 kWu |
| Soort: | Tank (wateropslag) |
| Capaciteit watertank: | 80 l |
| Ondersteuning voor plaatsing: | Verticaal |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Temperatuur (max): | 70 °C |
| Thermometer: | Ja |
| Maximaal vermogen: | 1500 W |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | - W |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+ tot F |
| Verwamingslocatie: | Binnen |
| Zonneenergie batterijen ondersteuning: | Nee |
| Brandstof: | Electrisch |
| Boiler systeem: | Solo-boilersysteem |
| Warmwatercapaciteit: | - l/min |
| Input-connectietype: | G 1/2 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes ATE080 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Aspes
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
27 Januari 2026
26 Januari 2026
26 Januari 2026
26 Januari 2026
26 Januari 2026
5 Mei 2025
24 Mei 2024
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026