Aspes AEC1301FJ Handleiding
Aspes Niet gecategoriseerd AEC1301FJ
Bekijk gratis de handleiding van Aspes AEC1301FJ (16 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 34 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Aspes AEC1301FJ of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/16

USER MANUAL
MODEL:AEC1301FJ
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | AEC1301FJ |
| Apparaatplaatsing: | Ingebouwd |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 10800 g |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 510 mm |
| Hoogte: | 100 mm |
| Soort materiaal (bovenkant): | Roestvrijstaal |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 900 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 2400 W |
| Aantal branders/kookzones: | 3 zone(s) |
| Type kookplaat: | Gaskookplaat |
| Type brander/kookzone 1: | Medium |
| Type brander/kookzone 2: | Klein |
| Aantal gaspitten: | 3 zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones: | 0 zone(s) |
| Controle positie: | Boven voorzijde |
| Aangesloten lading (elektrisch): | - W |
| Installatie compartiment breedte: | 552 mm |
| Aangesloten lading (gas): | - W |
| Breedte kookplaat: | 60 cm |
| Installatie compartiment diepte (min): | 470 mm |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Gas |
| Wokbrander: | Ja |
| Wokbrander positie: | Links |
| Positie brander/kookzone 1: | Links |
| Diameter brander/kookzone 1: | 70 mm |
| Positie brander/kookzone 2: | Rechts |
| Diameter brander/kookzone 2: | 50 mm |
| Kookzone 1 vorm: | Rond |
| Kookzone 2 vorm: | Rond |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Inbouw afzuigkap: | Nee |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Aspes AEC1301FJ stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Aspes
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
27 Januari 2026
26 Januari 2026
26 Januari 2026
26 Januari 2026
26 Januari 2026
5 Mei 2025
24 Mei 2024
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026