Aspes AJ14600BD Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Aspes AJ14600BD (32 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 89 mensen en is beoordeeld door 6 gebruikers met een gemiddelde van 4.7 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
3.9 MB
Aantal pagina's
32
Downloads
851
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | AJ14600BD |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 47500 g |
| Breedte: | 598 mm |
| Diepte: | 598 mm |
| Hoogte: | 870 mm |
| Netbelasting: | 1900 W |
| Aantal couverts: | 14 couverts |
| Droogsysteem: | Restwarmte |
| Deurkleur: | Wit |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Duur cyclus: | 207 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | B |
| Gewicht verpakking: | 49100 g |
| Breedte verpakking: | 644 mm |
| Diepte verpakking: | 661 mm |
| Hoogte verpakking: | 881 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9 l |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Duur cyclus (snelwas programma): | 14 min |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 65 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Bestek compartiment type: | Mand |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| AquaSensor functie: | Ja |
| Extra droog: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | Auto, Eco, Hygiene, Mini 30°C, Prewash, Quick 14min |
| Temperatuur (max): | 65 °C |
| Aantal mandjes: | 3 mand(en) |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.45 W |
| Minimale waterdruk: | 0.03 kPa |
| Maximale waterdruk: | 1 kPa |
| AC-ingangsspanning: | 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Vaatwasser Aspes
4 Januari 2026
15 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
20 December 2023
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026