Aspes AFR285C Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Aspes AFR285C (61 pagina's) in de categorie Koelkast. Deze handleiding was nuttig voor 19 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
61
Downloads
422
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | AFR285C |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 28000 g |
| Breedte: | 560 mm |
| Diepte: | 576 mm |
| Hoogte: | 845 mm |
| Netbelasting: | 100 W |
| Geluidsniveau: | 40 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Jaarlijks energieverbruik: | 137 kWu |
| Nettocapaciteit vriezer: | 13 l |
| Vriescapaciteit: | 2 kg/24u |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast: | 107 l |
| Koelkast binnenverlichting: | Ja |
| Soort lamp: | LED |
| Aantal planken koelkast: | 2 |
| Aantal groente lades: | 1 |
| Vriezer positie: | Boven |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 10 uur |
| Aantal planken vriezer: | 1 |
| Aantal sterren: | 4* |
| Totale nettocapaciteit: | 120 l |
| Eierenrekje: | Ja |
| Plankmateriaal: | Glas |
| Koelkastdeurvakken: | 3 |
| Stroom: | 0.8 A |
| Minimum operationele temperatuur: | 0 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf): | 4 °C |
| Klimaatklasse: | N-ST |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Vriezer temperatuur (min): | -18 °C |
| Aantal niveaus voor eieren: | 1 |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Verzonken handgreep(en): | Ja |
| Ijsblokjeshouder: | Ja |
Handleiding Koelkast Aspes
27 Januari 2026
29 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
6 Mei 2025
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026