Aspes AFR1086X Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Aspes AFR1086X (58 pagina's) in de categorie Koelkast. Deze handleiding was nuttig voor 13 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.1 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
58
Downloads
1.256
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | AFR1086X |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 27500 g |
| Breedte: | 560 mm |
| Diepte: | 570 mm |
| Hoogte: | 845 mm |
| Netbelasting: | 90 W |
| Deurkleur: | Roestvrijstaal |
| Geluidsniveau: | 40 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Jaarlijks energieverbruik: | 90 kWu |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast: | 133 l |
| Koelkast binnenverlichting: | Ja |
| Soort lamp: | LED |
| Aantal planken koelkast: | 3 |
| Aantal groente lades: | 1 |
| Eierenrekje: | Ja |
| Plankmateriaal: | Glas |
| Super Cool functie: | Nee |
| Koelkastdeurvakken: | 3 |
| Vers zone compartiment: | Nee |
| Stroom: | 0.8 A |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Type stroombron: | AC |
| Multi-luchtwegsysteem: | Nee |
| Water dispenser: | Nee |
| Aantal niveaus voor eieren: | 1 |
| Koelkast temperatuurbereik: | 0 - 4 °C |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Koelkast Aspes
27 Januari 2026
29 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
6 Mei 2025
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026