Aspes ACV285DD Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Aspes ACV285DD (48 pagina's) in de categorie Koelkast. Deze handleiding was nuttig voor 11 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.1 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
48
Downloads
1.108
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | ACV285DD |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Touch |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 64000 g |
| Breedte: | 650 mm |
| Diepte: | 595 mm |
| Hoogte: | 1860 mm |
| Netbelasting: | 183 W |
| Geluidsniveau: | 41 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Jaarlijks energieverbruik: | 249 kWu |
| Nettocapaciteit vriezer: | 280 l |
| Vriescapaciteit: | 13 kg/24u |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 15 uur |
| Snelvriesfunctie: | Ja |
| Aantal planken vriezer: | 7 |
| Aantal sterren: | 4* |
| Temperatuur alarm: | Ja |
| No Frost system: | Nee |
| Plankmateriaal: | Kunststof |
| Deur open alarm: | Ja |
| Stroom: | 1.25 A |
| Koelend medium: | R600a |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ): | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Inverter technologie: | Ja |
| Omzetbare vriezer: | Ja |
| Locatie van display: | Op de deur |
| Met slot: | Ja |
| SuperFrost-functie: | Ja |
| Vriezer temperatuur (min): | -16 °C |
| Vriezer temperatuur (max): | -24 °C |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type product: | Diepvrieskist |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Aantal ijskompressen: | 2 |
| Lademateriaal: | Kunststof |
| Ijsblokjeshouder: | Ja |
Handleiding Koelkast Aspes
27 Januari 2026
29 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
6 Mei 2025
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026