Aspes AC185600ENFN Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Aspes AC185600ENFN (91 pagina's) in de categorie Koelkast. Deze handleiding was nuttig voor 16 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.4 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
91
Downloads
413
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | AC185600ENFN |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Gewicht: | 60000 g |
| Breedte: | 595 mm |
| Diepte: | 590 mm |
| Hoogte: | 1860 mm |
| Netbelasting: | 150 W |
| Aantal vrieslades: | 3 |
| Ijsmaker: | Nee |
| Geluidsniveau: | 38 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Jaarlijks energieverbruik: | 243 kWu |
| Nettocapaciteit vriezer: | 97 l |
| Vriescapaciteit: | 6 kg/24u |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast: | 207 l |
| No Frost (koelkast): | Ja |
| Koelkast binnenverlichting: | Ja |
| Soort lamp: | LED |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast): | Ja |
| Aantal planken koelkast: | 3 |
| Aantal groente lades: | 1 |
| Vriezer positie: | Onder |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 10 uur |
| Aantal planken vriezer: | 1 |
| Aantal sterren: | 4* |
| Totale nettocapaciteit: | 304 l |
| Eierenrekje: | Ja |
| Flessenrek: | Ja |
| Automatisch ontdooien (koelkast): | Ja |
| Plankmateriaal: | Glas |
| Koelkastdeurvakken: | 3 |
| Stroom: | 0.6 A |
| Koelend medium: | R600a |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Vriezer temperatuur (min): | -24 °C |
| Breedte met de deur open: | 835 mm |
| Diepte wanneer de deur open is: | 1140 mm |
| Water dispenser: | Nee |
| Versheid omvormer: | Ja |
| Aantal niveaus voor eieren: | 2 |
| Deur openingshoek: | 115 ° |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Koelkast medium gewicht: | 30 g |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Koelkast Aspes
27 Januari 2026
29 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
6 Mei 2025
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026