Aspes AC1185NF Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Aspes AC1185NF (91 pagina's) in de categorie Koelkast. Deze handleiding was nuttig voor 21 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.5 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
91
Downloads
672
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | AC1185NF |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 60000 g |
| Breedte: | 595 mm |
| Diepte: | 575 mm |
| Hoogte: | 1860 mm |
| Netbelasting: | 250 W |
| Ijsmaker: | Nee |
| Geluidsniveau: | 39 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Jaarlijks energieverbruik: | 304 kWu |
| Nettocapaciteit vriezer: | 97 l |
| Vriescapaciteit: | 6 kg/24u |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast: | 207 l |
| No Frost (koelkast): | Ja |
| Koelkast binnenverlichting: | Ja |
| Soort lamp: | LED |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast): | Ja |
| Aantal planken koelkast: | 4 |
| Aantal groente lades: | 1 |
| Vriezer positie: | Onder |
| No Frost (vriezer): | Ja |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 14 uur |
| Aantal planken vriezer: | 3 |
| Aantal sterren: | 4* |
| Vakantie functie: | Ja |
| Totale nettocapaciteit: | 304 l |
| Eierenrekje: | Ja |
| Plankmateriaal: | Glas |
| Super Cool functie: | Ja |
| Koelkastdeurvakken: | 3 |
| Vers zone compartiment: | Ja |
| Deur open alarm: | Ja |
| Stroom: | 0.6 A |
| Koelend medium: | R600a |
| Minimum operationele temperatuur: | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf): | 38 °C |
| Klimaatklasse: | SN-ST |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ): | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Locatie van display: | Binnenin |
| Koelsysteem: | Geventileerd |
| Vriezer temperatuur (min): | -24 °C |
| Breedte met de deur open: | 1125 mm |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten: | WEEE |
| Multi-luchtwegsysteem (vriezer): | Ja |
| Aantal niveaus voor eieren: | 2 |
| Deur openingshoek: | 115 ° |
| Naleving van duurzaamheid: | Ja |
| Koelkast temperatuurbereik: | 2 - 8 °C |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Koelkast medium gewicht: | 30 g |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Ijsblokjeshouder: | Ja |
Handleiding Koelkast Aspes
27 Januari 2026
29 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
6 Mei 2025
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026