Aspes AC11853NF Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Aspes AC11853NF (48 pagina's) in de categorie Koelkast. Deze handleiding was nuttig voor 19 mensen en is beoordeeld door 8 gebruikers met een gemiddelde van 4.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
48
Downloads
1.795
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | AC11853NF |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 672 mm |
| Hoogte: | 1855 mm |
| Netbelasting: | 110 W |
| Ijsmaker: | Nee |
| Geluidsniveau: | 40 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Jaarlijks energieverbruik: | 313 kWu |
| Nettocapaciteit vriezer: | 106 l |
| Vriescapaciteit: | 5 kg/24u |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast: | 221 l |
| No Frost (koelkast): | Ja |
| Koelkast binnenverlichting: | Ja |
| Soort lamp: | LED |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast): | Ja |
| Aantal planken koelkast: | 5 |
| Aantal groente lades: | 1 |
| Vriezer positie: | Onder |
| No Frost (vriezer): | Ja |
| Aantal planken vriezer: | 3 |
| Aantal sterren: | 4* |
| Totale nettocapaciteit: | 327 l |
| Eierenrekje: | Ja |
| Koelkastdeurvakken: | 3 |
| Stroomgebruik per dag: | 0.84 kWh/24u |
| Stroom: | 0.9 A |
| Klimaatklasse: | SN-ST |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Aantal niveaus voor eieren: | 1 |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Koelkast Aspes
27 Januari 2026
29 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
6 Mei 2025
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026