AEG X99384MD03 Handleiding
AEG Niet gecategoriseerd X99384MD03
Bekijk gratis de handleiding van AEG X99384MD03 (72 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 2 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over AEG X99384MD03 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/72

X99384MD01
X91384MD01
X99384MD02
X91384MD02
EN USER MANUAL
DE GEBRAUCHSANLEITUNG
FR MANUEL D’UTILISATIO
NL GEBRUIKSAANWIJZING
ES MANUAL DE USO
PT LIVRO DE INSTRUÇÕES PARA
UTILIZAÇÃO
IT LIBRETTO DI USO
SV ANVÄNDNINGSHANDBOK
NO BRUKSVEILEDNING
FI KÄYTTÖOHJEET
DA BRUGSVEJLEDNING
RU РУКОВОДСТВО ПО Э КСПЛУ
АТАЦИИ
ET KASUTUSJUHEND
LV LIETOŠANAS PAMĀCĪBA
LT NAUDOTOJO VADOVAS
UK ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ
HU HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ
2
6
10
14
18
22
26
30
34
38
42
46
50
54
58
62
66
Product specificaties
| Merk: | AEG |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | X99384MD03 |
| Soort bediening: | Touch |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Gewicht: | 16200 g |
| Breedte: | 900 mm |
| Hoogte: | - mm |
| Geluidsniveau: | 68 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 39.3 kWu |
| Gewicht verpakking: | 20200 g |
| Soort: | Muurmontage |
| Motor vermogen: | - W |
| Uitlaat aansluiting diameter: | 150 mm |
| Aantal motors: | 1 |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 705 m³/uur |
| Afzuigmethode: | Afvoerend/recirculerend |
| Fluid dynamic efficiency class: | A |
| Verlichtingefficiëntieklasse: | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse: | B |
| Geluidsniveau (lage snelheid): | 41 dB |
| Minimale afstand van electrische hob: | 500 mm |
| Minimale afstand van gas hob: | 650 mm |
| Aantal lampen: | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp: | LED |
| Soort vetfilter: | Roestvrijstaal |
| Geluidsniveau (hoge snelheid: | 68 dB |
| Maximum hercirculeringsvermogen: | - m³/uur |
| Aantal filters: | 1 stuk(s) |
| Intensieve stand: | Ja |
| Geluidsniveau (intensieve snelheid): | 71 dB |
| Dimbare verlichting: | Ja |
| Indicator filterreiniging: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met AEG X99384MD03 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd AEG
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
24 Mei 2026
24 Mei 2026
23 Mei 2026
23 Mei 2026
23 Mei 2026
23 Mei 2026
23 Mei 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026