AEG BP301352WM Handleiding
AEG Niet gecategoriseerd BP301352WM
Bekijk gratis de handleiding van AEG BP301352WM (12 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 3 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over AEG BP301352WM of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/12

INSTALLATION
BG
ET
JA
PT
SV
CS
FI
LT
RO
TR
DA
FR
LV
RU
ZT
DE
HR
NL
SK
AR
ELEN
HU
NO
SL
HE
ES
IT
PL
SR
Product specificaties
| Merk: | AEG |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | BP301352WM |
| Apparaatplaatsing: | Ingebouwd |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Vermogen grill: | 2300 W |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Deurscharnieren: | Neer |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 594 mm |
| Diepte: | 567 mm |
| Hoogte: | 594 mm |
| Netbelasting: | 3500 W |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Kinderslot: | Ja |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Geïntegreerde klok: | Ja |
| Soort klok: | Elektronisch |
| Materiaal behuizing: | Roestvrijstaal |
| Soort lamp: | Halogeen |
| Totale binnen capaciteit (ovens): | 74 l |
| Aantal ovens: | 1 |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Controle positie: | Voorkant |
| Installatie compartiment breedte: | 560 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 590 mm |
| Soort reiniging: | Pyrolytisch |
| Stroom: | 16 A |
| Materiaal deur: | Glas |
| Energieverbruik (conventioneel): | - kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie): | - kWu |
| Grootte oven: | Middelmaat |
| Soort oven: | Elektrische oven |
| Totaal vermogen van de oven: | - W |
| Netto capaciteit oven: | 74 l |
| Thermostaatbereik oven: | 30 - 300 °C |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Indrukbare knoppen: | Ja |
| Koeldeur: | Ja |
| Type timer: | Digitaal |
| Vingerafdrukbestendig: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| Type beeldscherm: | LED |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met AEG BP301352WM stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd AEG
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
24 Mei 2026
24 Mei 2026
23 Mei 2026
23 Mei 2026
23 Mei 2026
23 Mei 2026
23 Mei 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026