AEG A80340GT Handleiding
AEG Niet gecategoriseerd A80340GT
Bekijk gratis de handleiding van AEG A80340GT (36 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 2 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over AEG A80340GT of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/36

A 80270 GT
A 80340 GT
PERFEKT IN FORM UND FUNKTION
Gebrauchsanleitung
User Manual
Manuel d'utilisation
Manuale D'uso
Gebruiksaanwijzing
Product specificaties
| Merk: | AEG |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | A80340GT |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 1611 mm |
| Diepte: | 665 mm |
| Hoogte: | 876 mm |
| Netbelasting: | 60 W |
| Snoerlengte: | 1.6 m |
| Jaarlijks energieverbruik: | 202 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A++ |
| Nettocapaciteit vriezer: | 327 l |
| Vriescapaciteit: | 31.5 kg/24u |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 58 uur |
| Aantal planken vriezer: | 4 |
| Aantal sterren: | 4* |
| Temperatuur alarm: | Ja |
| Indicatielampje: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 230 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type product: | Diepvrieskist |
| Type beeldscherm: | LCD |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met AEG A80340GT stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd AEG
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
24 Mei 2026
24 Mei 2026
23 Mei 2026
23 Mei 2026
23 Mei 2026
23 Mei 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026