AEG AGS68800S1 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor AEG AGS68800S1 (8 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 2 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.7 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.6 MB
Aantal pagina's
8
Downloads
1.070
Product specificaties
| Merk: | AEG |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | AGS68800S1 |
| Apparaatplaatsing: | Ingebouwd |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Breedte: | 540 mm |
| Diepte: | 549 mm |
| Hoogte: | 873 mm |
| Netbelasting: | 100 W |
| Geluidsniveau: | 35 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 157 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A++ |
| Brutocapaciteit vriezer: | - l |
| Nettocapaciteit vriezer: | 98 l |
| Vriescapaciteit: | 10 kg/24u |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Nee |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 20 uur |
| Snelvriesfunctie: | Ja |
| Aantal planken vriezer: | 4 |
| Temperatuur alarm: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 560 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 880 mm |
| Plankmateriaal: | Gehard glas |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Deur montage: | Deurschuif |
| AC-ingangsspanning: | 230 - 240 V |
| Type product: | Vrieskast |
Handleiding Niet gecategoriseerd AEG
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026