Adastra RS605 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Adastra RS605 (8 pagina's) in de categorie Receiver. Deze handleiding was nuttig voor 75 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
8
Downloads
889
Product specificaties
| Merk: | Adastra |
| Categorie: | Receiver |
| Model: | RS605 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 14000 g |
| Breedte: | 482 mm |
| Diepte: | 420 mm |
| Hoogte: | 89 mm |
| Gewicht verpakking: | 12000 g |
| Breedte verpakking: | 535 mm |
| Diepte verpakking: | 470 mm |
| Hoogte verpakking: | 140 mm |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Audio-ingang (L, R): | 5 |
| Gemiddeld vermogen: | 300 W |
| Volumeregeling: | Draaiknop |
| Ingang stroom: | Ja |
| Audio-uitgangskanalen: | 5.0 kanalen |
| Frequentiebereik: | 100 - 20000 Hz |
| Signaal/ruis-verhouding: | 90 dB |
| Aantal kanalen: | 5 kanalen |
| Totale harmonische vervorming (THD): | 1 procent |
| AC-ingangsspanning: | 110 - 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Piekvermogen per kanaal: | 60 W |
| Speakers connectiviteit type: | RCA |
| Line inputs (RCA): | 5 |
| Output impedance: | 8 Ohm |
| Gain aanpassing: | Draaiknop |
Handleiding Receiver Adastra
5 Maart 2024
7 Februari 2024
7 Februari 2024
30 Juni 2023
16 Juni 2023
Handleiding Receiver
Nieuwste handleidingen voor Receiver
30 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026