Adastra RMS605 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Adastra RMS605 (4 pagina's) in de categorie Receiver. Deze handleiding was nuttig voor 54 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.8 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
4
Downloads
781
Product specificaties
| Merk: | Adastra |
| Categorie: | Receiver |
| Model: | RMS605 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 8170 g |
| Breedte: | 482 mm |
| Diepte: | 330 mm |
| Hoogte: | 42 mm |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Microfoon, line-in ingang: | Ja |
| Audio-ingang (L, R): | 5 |
| Gemiddeld vermogen: | 60 W |
| Volumeregeling: | Draaiknop |
| Audio-uitgangskanalen: | 5.0 kanalen |
| Signaal/ruis-verhouding: | - dB |
| Totale harmonische vervorming (THD): | - procent |
| XLR in: | Ja |
| Regeling van bass-niveau: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Piekvermogen per kanaal: | 60 W |
| Versterker klasse: | D |
| Speakers connectiviteit type: | RCA |
| Line inputs (RCA): | 5 |
| Gain aanpassing: | Draaiknop |
| Waarde zekering: | T2AL |
Handleiding Receiver Adastra
5 Maart 2024
7 Februari 2024
7 Februari 2024
30 Juni 2023
16 Juni 2023
Handleiding Receiver
Nieuwste handleidingen voor Receiver
30 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026