Adastra RM244V Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Adastra RM244V (12 pagina's) in de categorie Receiver. Deze handleiding was nuttig voor 16 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.8 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
12
Downloads
1.106
Product specificaties
| Merk: | Adastra |
| Categorie: | Receiver |
| Model: | RM244V |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 10400 g |
| Breedte: | 430 mm |
| Diepte: | 315 mm |
| Hoogte: | 89 mm |
| Bluetooth: | Ja |
| Bluetooth-versie: | 2.1 |
| USB-poort: | Ja |
| USB-connectortype: | USB Type-A |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer: | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten: | SD |
| Microfoon, line-in ingang: | Ja |
| Versterker output power: | 240 W |
| Videomogelijkheid: | Nee |
| Audio-ingangen: | 3 x mic/line (jack/XLR), 1 x aux (RCA) |
| Equalizer-instellingen: | Ja |
| Rack-montage: | Ja |
| RJ-45 ports hoeveelheid: | 2 |
| AUX ingang: | Ja |
| Aantal kanalen: | - kanalen |
| Totale harmonische vervorming (THD): | 2 procent |
| XLR in: | Ja |
| Microphone input impedance: | 5000 Ohm |
| Rackcapaciteit: | 2U |
| AC-ingangsspanning: | 110 - 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | - W |
| Aantal microfooningangen: | 3 |
| Versterker inclusief: | Ja |
| Digitaal geluid verwerken: | - Bit |
| Spook power: | 20 V |
Handleiding Receiver Adastra
5 Maart 2024
7 Februari 2024
7 Februari 2024
30 Juni 2023
16 Juni 2023
Handleiding Receiver
Nieuwste handleidingen voor Receiver
30 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026