Adastra IW60B Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Adastra IW60B (9 pagina's) in de categorie Receiver. Deze handleiding was nuttig voor 36 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.1 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
9
Downloads
779
Product specificaties
| Merk: | Adastra |
| Categorie: | Receiver |
| Model: | IW60B |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 68 g |
| Breedte: | 40 mm |
| Diepte: | 124 mm |
| Hoogte: | 27 mm |
| Snoerlengte: | 3 m |
| Gewicht verpakking: | 310 g |
| Breedte verpakking: | 120 mm |
| Diepte verpakking: | 130 mm |
| Hoogte verpakking: | 50 mm |
| Afstandsbediening: | Bluetooth |
| Connectiviteitstechnologie: | Draadloos |
| DC voltage input: | 12 V |
| Audio-uitgangskanalen: | 2.0 kanalen |
| Signaal/ruis-verhouding: | - dB |
| Totale harmonische vervorming (THD): | - procent |
| Piekvermogen per kanaal: | 30 W |
| Speakers connectiviteit type: | Euroblock |
| Stroom (max.): | 2 A |
Handleiding Receiver Adastra
5 Maart 2024
7 Februari 2024
7 Februari 2024
30 Juni 2023
16 Juni 2023
Handleiding Receiver
Nieuwste handleidingen voor Receiver
30 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026