Adastra A8 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Adastra A8 (32 pagina's) in de categorie Receiver. Deze handleiding was nuttig voor 15 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.2 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
32
Downloads
1.613
Product specificaties
| Merk: | Adastra |
| Categorie: | Receiver |
| Model: | A8 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 8960 g |
| Breedte: | 482 mm |
| Diepte: | 300 mm |
| Hoogte: | 88 mm |
| Gewicht verpakking: | 21500 g |
| Breedte verpakking: | 510 mm |
| Diepte verpakking: | 380 mm |
| Hoogte verpakking: | 150 mm |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad en draadloos |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 1 |
| Microfoon, line-in ingang: | Ja |
| Audio-ingang (L, R): | 2 |
| Gemiddeld vermogen: | 1600 W |
| Volumeregeling: | Draaiknop |
| Audio (L,R) out: | 4 |
| Equalizer-instellingen: | Ja |
| Stroomspanning bescherming: | Over current, Over voltage, Overheating, Short circuit |
| Audio-uitgangskanalen: | 2.0 kanalen |
| Frequentiebereik: | 20 - 20000 Hz |
| Signaal/ruis-verhouding: | - dB |
| Aantal kanalen: | 8 kanalen |
| Totale harmonische vervorming (THD): | 0.1 procent |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Regeling van bass-niveau: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Input sensitiviteit: | 775 mV |
| Treble adjustment: | Ja |
| Piekvermogen per kanaal: | 200 W |
| Versterker klasse: | D |
| Speakers connectiviteit type: | Euroblock |
| Line inputs (RCA): | 2 |
| Line outputs (RCA): | 8 |
| Output impedance: | 4 - 8 Ohm |
| Gain aanpassing: | Draaiknop |
| Multi-Zone mogelijkheid: | Ja |
Handleiding Receiver Adastra
5 Maart 2024
7 Februari 2024
7 Februari 2024
30 Juni 2023
16 Juni 2023
Handleiding Receiver
Nieuwste handleidingen voor Receiver
30 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026