Abus TVVR36500 Handleiding
Abus Videorecorder TVVR36500
Bekijk gratis de handleiding van Abus TVVR36500 (60 pagina’s), behorend tot de categorie Videorecorder. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 67 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Abus TVVR36500 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/60

ABUS Wi-Fi Network Video Recorder
TVVR36500
User guide
Version 1.2, 04/ 27/2017
Product specificaties
| Merk: | Abus |
| Categorie: | Videorecorder |
| Model: | TVVR36500 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 680 g |
| Breedte: | 88 mm |
| Diepte: | 90 mm |
| Hoogte: | 165 mm |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Ondersteunde videoformaten: | H.264 |
| Maximum resolutie: | 1920 x 1080 Pixels |
| Meegeleverde kabels: | LAN (RJ-45) |
| Video bewegings-detectie: | Ja |
| Maximale beeldsnelheid: | 25 fps |
| Resolutie bij opnamesnelheid: | 704x576@25fps, 640x480@25fps, 1280x720@25fps, 1920x1080@25fps |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 1 |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 3 |
| Certificering: | CE, REACH, Law Sarkozy, C-Tick |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten: | RoHS |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10, 100 Mbit/s |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Merkcompatibiliteit: | ABUS |
| Rack-montage: | Nee |
| Compatibele producten: | TVIP11560, TVIP21560, TVIP41560, TVIP41660, TVIP61560, TVIP82900 |
| Snelle installatiehandleiding: | Ja |
| Ondersteunde talen: | DEU, DUT, ENG, ESP, FRE, ITA, POL, SWE |
| HDD capaciteit: | - GB |
| HDD interface: | SATA |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie: | 10BASE-T, 100BASE-TX |
| HDD omvang: | 2.5 " |
| Maximum aantal HDD's per behuizing: | 1 |
| Videoingangkanalen: | - kanalen |
| Stroomverbruik (typisch): | 12 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Ingebouwde optical-drive: | Nee |
| Cd-handleiding: | Ja |
| HDMI-uitgang: | Ja |
| Ondersteunende oplossingen: | 1920 x 1080/60Hz, 1280 x 1024/60Hz, 1280 x 720/60Hz, 1024 x 768/60Hz |
| Display modes: | Live view, Playback |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Abus TVVR36500 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Videorecorder Abus
1 November 2025
1 November 2025
30 Oktober 2025
29 Oktober 2025
27 Oktober 2025
30 Maart 2023
19 Maart 2023
3 Februari 2023
Handleiding Videorecorder
Nieuwste handleidingen voor Videorecorder
28 April 2026
23 Februari 2026
13 Februari 2026
10 Februari 2026
10 Februari 2026
9 Februari 2026
22 Januari 2026
22 Januari 2026
22 Januari 2026
21 Januari 2026