Abus NVR10020P Handleiding
Abus Videorecorder NVR10020P
Bekijk gratis de handleiding van Abus NVR10020P (8 pagina’s), behorend tot de categorie Videorecorder. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 28 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Abus NVR10020P of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/8

ABUS Security Center • Linker Kreuthweg 5
86444 Aing • Germany • abus.com
NVR1 0 0 2 0 P
QUICK GUIDE
Product specificaties
| Merk: | Abus |
| Categorie: | Videorecorder |
| Model: | NVR10020P |
| Gewicht: | 1000 g |
| Breedte: | 380 mm |
| Diepte: | 315 mm |
| Hoogte: | 50 mm |
| Vermogen: | 15 W |
| Maximum resolutie: | 3840 x 2160 Pixels |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 1 |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 9 |
| Vermogensverbruik (max): | 40 W |
| Audio-uitgang: | 1 x cinch (600 Ω) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Aantal gebruikers: | 3 gebruiker(s) |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A: | 1 |
| Opname modes: | Manual, Schedule |
| HDD capaciteit: | - GB |
| HDD interface: | SATA |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| PTZ control: | Ja |
| RAID support: | Nee |
| Maximum aantal HDD's per behuizing: | 2 |
| Maximale opslagcapaciteit: | 10 TB |
| VGA (D-Sub) uitgang ports: | 1 |
| Videoingangkanalen: | 8 kanalen |
| Alarmingangkanalen: | 4 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -10 - 55 °C |
| Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports: | 8 |
| HDMI-uitgang: | Ja |
| Gegevensdoorvoersnelheid: | 336 Mbit/s |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Abus NVR10020P stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Videorecorder Abus
1 November 2025
1 November 2025
30 Oktober 2025
29 Oktober 2025
27 Oktober 2025
30 Maart 2023
19 Maart 2023
3 Februari 2023
Handleiding Videorecorder
Nieuwste handleidingen voor Videorecorder
28 April 2026
23 Februari 2026
13 Februari 2026
10 Februari 2026
10 Februari 2026
9 Februari 2026
22 Januari 2026
22 Januari 2026
22 Januari 2026
21 Januari 2026