Abus TVVR36301 Handleiding
Abus Videorecorder TVVR36301
Bekijk gratis de handleiding van Abus TVVR36301 (4 pagina’s), behorend tot de categorie Videorecorder. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 57 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Abus TVVR36301 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/4

Care
Product specificaties
| Merk: | Abus |
| Categorie: | Videorecorder |
| Model: | TVVR36301 |
| Kleur van het product: | Black, White |
| Gewicht: | 2100 g |
| Breedte: | 315 mm |
| Diepte: | 240 mm |
| Hoogte: | 48 mm |
| Gewicht verpakking: | 2800 g |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Ondersteunde videoformaten: | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MPEG4 |
| Maximum resolutie: | 3840 x 2160 Pixels |
| Video bewegings-detectie: | Ja |
| Resolutie bij opnamesnelheid: | 1280x720@30fps, 1280x960@30fps, 1920x1080@30fps, 2560x1440@30fps, 2560x1920@30fps, 3840x2160@30fps |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 1 |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Merkcompatibiliteit: | ABUS |
| Ondersteunde netwerkprotocollen: | TCP/IP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, UPnP™, HTTPS |
| Spanning: | 12 V |
| Opname modes: | Manual, Schedule |
| Ondersteunde talen: | DEU, DUT, ENG, FRE, ITA, POL, SER |
| HDD capaciteit: | - GB |
| HDD interface: | SATA |
| Ondersteunde browser: | IE11, MS Edge, Chrome |
| HDD omvang: | 3.5 " |
| Maximale opslagcapaciteit: | 6 TB |
| VGA (D-Sub) uitgang ports: | 1 |
| Multi-screen: | Ja |
| Rackcapaciteit: | 1U |
| Videoingangkanalen: | 4 kanalen |
| Stroomverbruik (typisch): | 18 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -10 - 55 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): | 0 - 90 procent |
| Audio RCA-ingangen: | 1 |
| HDMI-uitgang: | Ja |
| Audio RCA-uitgangen: | 1 |
| Aantal gelijktijdig afgespeelde kanalen: | 4 kanalen |
| Gegevensoverdrachtsnelheid (enkele HDD-modus): | 40 Mbit/s |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Abus TVVR36301 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Videorecorder Abus
1 November 2025
1 November 2025
30 Oktober 2025
29 Oktober 2025
27 Oktober 2025
30 Maart 2023
19 Maart 2023
3 Februari 2023
Handleiding Videorecorder
Nieuwste handleidingen voor Videorecorder
28 April 2026
23 Februari 2026
13 Februari 2026
10 Februari 2026
10 Februari 2026
9 Februari 2026
22 Januari 2026
22 Januari 2026
22 Januari 2026
21 Januari 2026