Zanussi ZHC 950 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Zanussi ZHC 950 (12 pagina’s), behorend tot de categorie Afzuigkap. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 249 mensen. Heb je een vraag over Zanussi ZHC 950 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Zanussi |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | ZHC 950 |
Handleiding Zanussi ZHC 950 – volledige tekst
35NLADVIEZEN EN SUGGESTIESINSTALLATIE•De fabrikant aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor schadedie voortkomt uit onjuiste of niet overeenkomstig de regels derkunst uitgevoerde installaties. •De minimale veiligheidsafstand tussen de kookplaat en dewasemkap bedraagt 650 mm. •Controleer of de netspanning correspondeert met de spanning dieaangegeven is op het plaatje aan de binnenkant van de wasemkap. •Voor apparaten van klasse I dient u zich ervan te verzekeren dathet elektriciteitsnet in uw huis over een goede aarding beschikt. •Verbind de wasemkap met de luchtuitlaat door middel van eenleiding met een diameter van 120 mm of groter. De leiding moeteen zo kort mogelijke route afleggen. •Sluit de wasemkap niet aan op afvoerpijpen van rook diegeproduceerd is door verbranding (verwarmingsketels, openhaarden etc. ).
•Als er in het vertrek zowel de wasemkap als apparaten die niet opelektriciteit werken (bijvoorbeeld gasapparaten) worden gebruikt,moet ervoor worden gezorgd dat het vertrek voldoendegeventileerd wordt. Indien de keuken geen gat in de buitenmuurheeft om de aanvoer van schone lucht te garanderen, dient ditgemaakt te worden. GEBRUIK•De wasemkap is uitsluitend ontworpen voor huishoudelijk gebruik,voor het elimineren van kookgeuren. Gebruik de kap nooit oponeigenlijke wijze. •Laat geen hoog brandende branders onbedekt onder de wasemkapterwijl deze in werking is. •Regel de vlammen altijd zo dat ze niet langs de pannen omhoogkomen. •Controleer frituurpannen tijdens het gebruik: de oververhitte oliezou vlam kunnen vatten. •De wasemkap mag niet gebruikt worden doorkinderen of door personen die niet in staat zijnde kap correct te gebruiken.
ONDERHOUD•Alvorens onderhoudswerkzaamheden uit te voeren, moet dewasemkap uitgeschakeld worden door de stekker uit hetstopcontact te halen of de hoofdschakelaar om te zetten. •Voer het onderhoud van de filters altijd tijdig en nauwgezet uit,volgens de aanbevolen intervallen.
boven de kookplaat.•Plaats, zoals aangegeven, de beugel 7.2.1 op 1-2 mm van het plafond of van de bovenlimiet, enlijn het midden ervan (inkepingen) uit op de verticale referentielijn.•Teken de middelpunten van de gaten in de beugel af.•Plaats, zoals aangegeven, de beugel op X mm onder de eerste beugel (X = hoogte bijgeleverde7.2.1bovenstuk van de schouw), en lijn het midden ervan (inkepingen) uit op de verticale referentielijn.•Teken de middelpunten van de gaten in de beugel af.•Teken, zoals aangegeven, een referentiepunt af op 116 mm van de verticale referentielijn en op306 mm boven de horizontale referentielijn.•Herhaal deze handeling aan de andere kant.• øBoor op de afgetekende punten gaten van 8 mm.•Schuif de pluggen 11 in de gaten.•Bevestig de onderste beugel 7.2.1 12a met behulp van de bijgeleverde schroeven (4,2 x 44,4).•Bevestig de bovenste beugel 7.2.1 7.3 met de draagbeugel van het verbindingsstuk met behulpvan de bijgeleverde schroeven (4,2 x 44,4).12a•Schroef 2 van de bijgeleverde schroeven 12a (4,2 x 44,4) in de gaten voor bevestiging van dewasemkap en laat hierbij een ruimte van 5-6 mm tussen de wand en de kop van de schroef.1112a306 X1161÷2116650 min.7.2.1
38NLMontage van de Wasemkap•Alvorens de wasemkap vast te haken, de 2schroeven Vr, die zich op de bevestigingspuntenvan de wasemkap bevinden, aanhalen.•Haak de wasemkap vast aan de schroeven 12a.•De dragende schroeven definitief aanhalen.12a•Draai aan de schroeven Vr om de wasemkaprecht te hangen.AansluitingenLUCHTUITLAAT AFZUIGVERSIEBij installatie in afzuigversie, moet u de wasemkap met de uitlaatleiding verbinden door middelvan een starre of buigzame leiding van 150 of 120 mm, naar keuze van de installateur.ø•Voor verbinding met een leiding van 120 mm,ømoet de reductieflens op de uitlaat van de9wasemkap worden aangebracht.•Zet de leiding vast met geschiktleidingklemmen.
Het benodigde materiaalwordt niet bij de wasemkap geleverd.•Verwijder de eventuele geurfilters met actievekoolstof.LUCHTUITLAAT FILTERVERSIE•Installeer het verbindingsstuk 15 in de draagbeugel7.3.•Monteer de verlengstukken van het verbindingsstuk14.1 15 zijdelings op het verbindingsstuk .•Verzeker u ervan dat de uitlaat van de verlengstukkenvan het verbindingsstuk zowel horizontaal als14.1verticaal correspondeert met de mondstukken van deschouw.•Sluit het verbindingsstuk 15 aan op de uitgangvan de kap met behulp van een starre ofbuigzame leiding van 150 mm, naar keuze vande installateur.•Verzeker u ervan dat het geurfilter met actievekoolstof ge nstalleerd is.ïELEKTRISCHE AANSLUITING•Sluit de wasemkap aan op de netspanning met een tweepolige schakelaar ertussen met een openingtussen de contacten van tenminste 3 mm.12aVr9ø 120ø 150ø 15014.115
39NLMontage van de schouwBovenstuk van de schouw•De twee zijplaten enigszins openen, ze vasthakenachter de beugels en ze weer zo ver mogelijk7.2.1sluiten.•Aan de zijkant aan de beugel bevestigen met de 4bijgeleverde schroeven 12c.•Verzeker u ervan dat de uitlaat van de verlengstukkenvan het verbindingsstuk correspondeert met de14.1mondstukken van de schouw.Onderstuk van de schouw•De twee zijplaten van de schouw enigszins openen,ze vasthaken tussen het bovenstuk van de schouw ende wand en ze weer zo ver mogelijk sluiten.•Bevestig het onderstuk aan de zijkanten aan dewasemkap met 2 van de bijgeleverde schroeven 12c.GEBRUIKBedieningspaneelLLichten Hiermee schakelt u de verlichting aan en uit.SLed Led motorinschakeling.V1 Motor Inschakeling en uitschakeling van de afzuigmotor op minimumsnelheid, geschiktvoor een continue en zeer stille luchtverversing, als er weinig kookdampen zijn.V2 Snelheid Gemiddelde snelheid, geschikt voor de meeste gebruiksomstandigheden, geziende uitstekende verhouding tussen de hoeveelheid behandelde lucht en hetgeluidsniveau.V3 Snelheid Maximumsnelheid, geschikt om de grootste kookdampen tegen te gaan, ookvoor langere tijd.12c2.12.227.2.112cLV1 V2 V3S
40NLONDERHOUDVetfiltersREINIGING VAN DE ZELFDRAGENDE METALEN VETFILTERS•De filters moeten eens in de 2 maanden of,bij bijzonder intensief gebruik, vakergereinigd worden, en kunnen ook in devaatwasmachine worden gewassen.•Verwijder de filters n voor n door zeéé éénaar de achterkant van de groep te duwenen ze tegelijkertijd omlaag te trekken.•Was de filters en vermijd hierbij ze tebuigen, en laat ze drogen alvorens ze terugte plaatsen.•Plaats de vetfilters terug en let er hierbijop dat de handgreep zichtbaar blijft.Geurfilter (filterversie)VERVANGING FILTER MET ACTIEVE KOOLSTOF•Het filter kan niet gewassen en nietgeregenereerd worden en moet minstens eensin de 4 maanden worden vervangen, of, bijbijzonder intensief gebruik, zelfs nog vaker.•Verwijder de metalen vetfilters.•Verwijder het verzadigde geurfilter met actievekoolstof door de bevestigingen los te maken.•Monteer het nieuwe filter door het op zijn plaatsvast te drukken.•Plaats de metalen vetfilters terug.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Zanussi ZHC 950 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Afzuigkap Zanussi
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap