Vevor FLO300 Handleiding


Bekijk gratis de handleiding van Vevor FLO300 (96 pagina’s), behorend tot de categorie Waterpomp. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 69 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Vevor FLO300 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/96
SHOWERPUMP
INSTALLATIONINSTRUCTION
TechnicalSupportandE-WarrantyCertificatewww.vevor.com/support
S
MODEL:FLO300
Wecontinuetobecommittedtoprovideyoutoolswithcompetitiveprice.
"SaveHalf","HalfPrice"oranyothersimilarexpressionsusedbyusonlyrepresentsan
estimateofsavingsyoumightbenefitfrombuyingcertaintoolswithuscomparedtothemajor
topbrandsanddoesnotnecessarilymeantocoverallcategoriesoftoolsofferedbyus.You
arekindlyremindedtoverifycarefullywhenyouareplacinganorderwithusifyouare
actuallysavinghalfincomparisonwiththetopmajorbrands.

Beoordeel deze handleiding

4.1/5 (5 Beoordelingen)

Product specificaties

Merk: Vevor
Categorie: Waterpomp
Model: FLO300

Handleiding Vevor FLO300 – volledige tekst

Technische ondersteuning en e-garantiecertificaat www.vevor.com/DOUCHEPOMPINSTALLATIE MODEL:FLO300SINSTRUCTIEsupport'Bespaar de helft', 'Halve prijs' of andere soortgelijke uitdrukkingen die door ons worden gebruikt vertegenwoordigen slechts een schatting van de besparingen die u zou kunnen profiteren als u bepaalde gereedschappen bij ons koopt in vergelijking met de grote topmerken en betekenen niet noodzakelijkerwijs dat ze alle categorieën van aangeboden gereedschappen dekken. door ons. Wij verzoeken u vriendelijk om bij het plaatsen van een bestelling bij ons We blijven ons inzetten om u gereedschap tegen een concurrerende prijs te goed na te gaan of u daadwerkelijk de helft bespaart in vergelijking met de grote topmerken.bieden.

Technische ondersteuning en e-garantiecertificaat - 1 -MODEL:FLO300DOUCHEwww.vevor.com/supportDit is de originele instructie. Lees alle instructies in de handleiding zorgvuldig door voordat u ermee aan de slag gaat. VEVOR behoudt zich een duidelijke interpretatie van onze gebruikershandleiding voor. Het uiterlijk van het product is afhankelijk van het product dat u heeft ontvangen. Vergeef ons alstublieft dat we u niet opnieuw zullen informeren als er technologie- of software-updates zijn voor ons product.POMPHULP NODIG? NEEM CONTACT MET ONS OP!Heeft u productvragen? Technische ondersteuning nodig? Neem dan gerust contact met ons op:

INSTALLATIE VEREISTENVriendelijke De FLO300 is met de grootste zorg ontwikkeld en getest in defabriek. Het is daarom mogelijk dat het testwater in het apparaat - 2 -achterblijft.herinneringDit apparaat moet geaard zijn.Als het netsnoer beschadigd is, moet het door een gekwalificeerd persoon worden vervangen.Het kabeltype is SJT 18AWGx3C. De IP-classificatie van dit apparaat is IPX4.Water: De unit wordt door zwaartekracht gevoed vanuit de wasmachine, douche, etc.een ingebouwde drukschakelaar die het binnenkomende afval detecteert en de afvalstroom startpomp.De uitlaat wordt standaard geleverd met een 1-1/4" (32 mm) aansluiting, maar 1" (28 mm) kan gebruikt worden met een verloopstuk. Bij gebruik van bochten in de verbindingZorg ervoor dat de leidingen vloeiende bochten hebben om verstoppingen te voorkomen. Gebruik bovendien nooit een bocht van 90 graden, maar een bocht van 45 graden.

(1) AccessoireslijstRubberen (2) Installeer de terugslagklep bij de uitlaat. Zet vast met de klikring(accessoire D). Verwijder de chokeplug uit het product en installeer het rubberbuis (accessoire B) en zet deze vast met de klikring (accessoire C). Dede uitlaatpijp is 3/4" (1" en 1-1/4" zijn ook goede keuzes), en de inlaatpijpen zijn1-1/2".buisTerugslagklep220-240V, 50HZ Maximale Klik hoepel(32 mm-50 Klik hoepel(20 mm-32 mm)mm)temperatuur:Maximale verticale 100L/MINlift:350W7M90ÿ45 Geluidsniveau:Beschermingsgraad: Maximale horizontale lift: 70MIPX4dBAIngangsvermogen:Ingangsspanning:Geschatte stroom:SPECIFICATIESDe watertemperatuur moet minimaal 1ÿ zijn, want dat is belangrijkde unit bevriest niet en de maximale watertemperatuur is INSTALLATIELEIDING90ÿ.- 3 -

(3) De andere kant van het product heeft twee waterinlaten, die afgedekt zijnmet een chokeplug. Bij montage staat de pijl op de chokeplugnaar beneden, waarna de stekker eruit kan worden getrokken.

Installeer vervolgens de klikring etc.Ongebruikte waterinlaten moeten worden afgedekt met chokepluggen en de richting ervanvan de pijl moet in een andere richting worden - 4 -gedraaid.(4) Opmerkingen en installatieschema.Zorg er bij afvalwater uit de douche en het bad voor dat de helling van desifon is minimaal 1% (0,4 inch per 40 inch) zodat het afvalwater niet wordt afgevoerdstroomt door de natuurlijke zwaartekracht naar de eenheidspositie.Als er langs de afvoer andere sanitaire units op de afvoerleiding zijn aangeslotencircuit, installeer dan terugslagkleppen in de juiste afvoerleidingen om dit te voorkomenterugstroom.De helling van de horizontale componenten moet minimaal 1% bedragen.Opmerking: De lengte van de afvoerleiding tot aan het eerste bochtstuk moet een minimale lengte zijnvan 1,6

De voeding is niet motoringeschakeldgeblokkeerd Maak de beluchter schoonOPLOSSINGENControleer de installatie aan de voorkantvan het apparaatReinig of vervang de De condensator is kapot of is beschadigdproblemen met de motorEr zit een vreemd voorwerp in deVerwijder het deksel, maak het schoon enDe motor zoemt endraait nietmotorterugslagklepSchakel de stroom uit,demonteer de pomp endeblokkerenSchakel de voeding in(herhalen)Repareer de stekkerVerwijder het deksel, spoel schoon endroog de sensor op (föhn)Verwijder het deksel, maak het schoon enverwijder het voorwerpNeem contact op met een gekwalificeerdespecialist of de leverancierVerwijder het deksel, maak het schoon enverwijder het voorwerpSTORINGENHet apparaat af en toebegint te De hoogte of lengte van de afvoeris te groot, of te veel bochtenworden gebruikt (stroomstoring)De pomp is ingeschakeldDe stekker is defectHet probleem met de motor ofsensorDe motor rammelt met een geluid.

Er zit een vreemd voorwerp in degeblokkeerdwerkenMOGELIJKE OORZAKENDe aangesloten leidingen zijn dat wellektDe terugslagklep lektDe motor loopt naar behoren,maar het water stroomt langzaamweg.De motor draaitgoed maar non-stop of looptvoor een lange tijdPROBLEMEN OPLOSSENSommige storingen van de molen zijn praktisch niet ernstig. Jij kancorrigeer het zelf. Raadpleeg voor een diagnose en het vinden van een oplossing voor het probleemnaar onderstaand schema. Neem voor overige storingen contact op met de leverancier of met eengekwalificeerde - 7 -professional.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Vevor FLO300 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden