Tristar KA-5098 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Tristar KA-5098 (9 pagina’s), behorend tot de categorie Heater. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 27 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Tristar KA-5098 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Tristar |
| Categorie: | Heater |
| Model: | KA-5098 |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Black, White |
| Aantal vermogenniveau's: | 3 |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Breedte: | 260 mm |
| Diepte: | 260 mm |
| Hoogte: | 610 mm |
| Type stekker: | Type C |
| Snoerlengte: | 1.25 m |
| Soort: | Ventilator elektrisch verwarmingstoestel |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Vermogen: | 2000 W |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IPX0 |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Geschikt voor ruimtes tot: | 20 m² |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Beeldscherm: | LED |
| Land van herkomst: | China |
| Indicatielampje: | Ja |
| Geschikt voor: | Binnen |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Handvat(en): | Ja |
| Veiligheidsschakelaar: | Ja |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Draagbaar: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 / 60 Hz |
| Geluidsniveau ventilatie (max): | 56 dB |
| Verwarmingsvermogen: | 2000 W |
| Plaatsingsopties: | Vloer |
| Verwarmingselement type: | Keramisch |
| Auto oscillatie: | Ja |
| Anti-tilt-bescherming: | Ja |
Handleiding Tristar KA-5098 – volledige tekst
By recyclingof used domestic appliances you contribute an important push to theprotection of our environment. Ask your local authorities for informationregarding the point of recollection. SupportYou can find all available information and spare parts at service. tristar. eu. VEILIGHEID• Als u de veiligheidsinstructies negeert, kan defabrikant niet verantwoordelijk wordengehouden voor de mogelijke schade. • Als het netsnoer beschadigd is, moet hetworden vervangen door de fabrikant, deonderhoudsmonteur van de fabrikant of doorpersonen met een soortgelijke kwalificatie omgevaar te voorkomen. • Verplaats het apparaat nooit door aan het snoerte trekken en zorg dat het snoer niet in de warkan raken.
• Het apparaat moet op een stabiele, vlakkeondergrond worden geplaatst. • De gebruiker mag het apparaat niet onbeheerdachterlaten wanneer de stekker zich in hetstopcontact bevindt. • Dit apparaat is uitsluitend voor huishoudelijkgebruik en voor het doel waar het voor bestemdis. • Dit apparaat mag niet worden gebruikt doorkinderen jonger dan 8 jaar. Dit apparaat kanworden gebruikt door kinderen vanaf 8 jaar endoor personen met verminderde lichamelijke,zintuiglijke of geestelijke vermogens of gebrekaan de benodigde ervaring en kennis indien zeonder toezicht staan of instructies krijgen overhoe het apparaat op een veilige manier kanworden gebruikt alsook de gevaren begrijpendie met het gebruik samenhangen. Kinderenmogen niet met het apparaat spelen. Houd hetapparaat en het netsnoer buiten bereik vankinderen jonger dan 8 jaar.
Laat reiniging enonderhoud niet door kinderen uitvoeren, tenzijze ouder zijn dan 8 jaar en onder toezicht staan. • Dompel het snoer, de stekker of het apparaatniet onder in water of andere vloeistoffen omelektrische schokken te voorkomen. • WAARSCHUWING: Dek de verwarmingniet af, om oververhitting te voorkomen. • WAARSCHUWING: Sommige onderdelen vandit product kunnen zeer heet worden enbrandwonden veroorzaken. Wees extravoorzichtig als u het apparaat gebruikt in debuurt van kinderen en kwetsbare personen. • Kinderen jonger dan 3 jaar dienen uit de buurtte worden gehouden, tenzij onder constantetoezicht. • Gebruik het apparaat niet met eenprogrammeringseenheid, timer, afzonderlijkafstandsbedieningssysteem of andereapparaten die het verwarmingssysteemautomatisch inschakelen, omdat er brandgevaarheerst als het verwarmingssysteem op onjuistewijze is afgedekt of gepositioneerd.
• Gebruik de verwarmer niet in de directeomgeving van een bad, douche of zwembad. • Installeer het apparaat niet in de buurt vangordijnen en andere brandbare materialen. Ditkan brand veroorzaken.
• De verwarming dient niet direct onder eenstopcontact geplaatst te worden. • De kachel moet zodanig worden gemonteerddat de knoppen en anderebedieningselementen niet vanuit het bad of dedouche bediend kunnen worden. BESCHRIJVING VAN DE ONDERDELEN1. Luchtopening2. Hoofdschakelaar voor voeding3. Display4. Bedieningspaneel5. Aan/uit-pictogram6. Moduspictogrammen7. Timerpictogram8. [ECO]-pictogram9. Oscillatiepictogram10. Minpictogram11. Pluspictogram12. Indicator voor ECO-modus13. Indicator voor verwarmingsmodus met laag vermogen14. Indicator voor verwarmingsmodus met hoog vermogen15. Indicator voor timer16. Indicator voor oscillatie17. AfstandsbedieningVOORAFGAAND AAN HET EERSTE GEBRUIK• Plaats het apparaat op een vlakke, stabiele ondergrond. Zorg voorminimaal 10 cm vrije ruimte rondom het apparaat. Dit apparaat is nietgeschikt voor inbouw of gebruik buitenshuis.
• Wanneer u het apparaat voor het eerst inschakelt, kunt een lichte geuropmerken. Dit is normaal, zorg voor voldoende ventilatie. Deze geur isslechts tijdelijk en verdwijnt al snel. GEBRUIK• Plaats het apparaat op een stabiele, vlakke ondergrond. • Doe de stekker van het apparaat in een geaard stopcontact. • Druk op de aan/uit-schakelaar aan de achterzijde van het apparaat omhet apparaat in de stand-bymodus te zetten. Er klinkt één piepje. • Druk op het aan/uit-pictogram op het display om het apparaat in teschakelen. Het apparaat wordt geactiveerd in de ventilatormodus (FAN). Opmerking: De aangegeven temperatuur op de heater kan afwijken in destand-bymodus, maar stabiliseert zich zodra het apparaat is geactiveerd. • Druk op het moduspictogram om de gewenste modus te selecteren:verwarming met hoog vermogen, verwarming met laag vermogen ofterug naar de ventilatormodus.
• Het apparaat wordt geactiveerd in de geselecteerde modus. Modus voor verwarming met laag vermogenIn de modus voor verwarming met laag vermogen wordt er met een lagesnelheid warme lucht uitgeblazen.
• Als u de modus voor verwarming met laag vermogen wilt activeren, druktu op het moduspictogram tot de bijbehorende indicator op het displayverschijnt. Modus voor verwarming met hoog vermogenIn de modus voor verwarming met hoog vermogen wordt er met een hogesnelheid warme lucht uitgeblazen. • Als u de modus voor verwarming met hoog vermogen wilt activeren,drukt u op het moduspictogram tot de bijbehorende indicator op hetdisplay verschijnt. VentilatormodusIn de ventilatormodus wordt er koele lucht uit het apparaat geblazen. • Als u de ventilatormodus wilt activeren, drukt u op het moduspictogramtot de verwarmingsmodi worden gedeactiveerd en niet meer zichtbaarzijn op het display. De temperatuur aanpassen• Als u de verwarmingsmodi gebruikt, kunt u de temperatuur tussen 10°Cen 35°C instellen met de plus- en minpictogrammen. De ingesteldetemperatuur knippert op het display.
Daarna wordt de huidigekamertemperatuur weer weergegeven. ECO-functieBij de ECO-functie wordt de doeltemperatuur vergeleken met de huidigekamertemperatuur. Het meest geschikte verwarmingsvermogen wordtautomatisch geselecteerd om optimaal comfort te garanderen terwijl hetenergieverbruik wordt beperkt. Als de ECO-functie is geactiveerd, kan hetapparaat schakelen tussen de modi voor verwarming met laag en hoogvermogen. • Druk op het ECO-pictogram op het display om de ECO-functie teactiveren. De ECO-indicator wordt op het display weergegeven en deECO-modus wordt op het apparaat geactiveerd. Functie voor uitschakeling van de timer• Activeer de gewenste modus. • Druk op het timerpictogram. De timerindicator wordt op het displayweergegeven. • Stel met het plus- en minpictogram de gewenste tijd in uren in waarophet apparaat moet worden uitgeschakeld.
Oscillatiefunctie• Als u de oscillatiefunctie wilt activeren, drukt u op het oscillatiepictogramterwijl het apparaat actief is. De oscillatiefunctie van het apparaat wordtgestart en de bijbehorende indicator wordt op het display weergegeven. • Als u de oscillatiefunctie wilt deactiveren, drukt u opnieuw op hetoscillatiepictogram. KantelbeveiligingDit apparaat is voorzien van een kantelbeveiliging waarmee de heaterautomatisch wordt uitgeschakeld als deze niet rechtop staat. Als hetapparaat in een verwarmingsstand staat als het wordt gekanteld, klinkener 5pieptonen en wordt het apparaat uitgeschakeld nadat er 30secondenis afgeteld. Als het apparaat in een ventilatorstand staat als het wordtgekanteld, wordt het apparaat onmiddellijk uitgeschakeld. Druk op het aan/uit-pictogram wanneer het apparaat weer rechtop is gezet.
Het apparaat uitschakelen• Druk op het aan/uit-pictogram om het apparaat uit te schakelen. Als een van de verwarmingsmodi actief is, wordt het apparaatuitgeschakeld nadat er digitaal is afgeteld van 30 naar 0seconden. • Als u het apparaat niet gebruikt, zet u de stand-byschakelaar in de uit-stand en haalt u de stekker van het apparaat uit het stopcontact. REINIGING EN ONDERHOUD• Verwijder de stekker uit het stopcontact en laat het apparaat afkoelen. Gebruik een zachte, iets vochtige doek om het apparaat schoon temaken. Zorg ervoor dat er geen water of andere vloeistof in het apparaatkomt. • Reinig de lucht aanzuigopening van tijd tot tijd grondig met een fijneborstel. TABELItem SymboolWaardeEenheidItem EenheidWarmte-uitvoer Type warmte-invoer, alleenvoor elektrische lokaleruimteverwarmingen(selecteer er één)Nominale warmte-uitvoerPhnom2.
00033kW Twee of meerhandmatige standen,geen regeling vankamertemperatuurNeeMet mechanischethermostaat voor regelingvan kamertemperatuurNeeMet elektronischeregeling vankamertemperatuurJaElektronische regelingvan kamertemperatuurplus dagtimerNeeElektronische regelingvan kamertemperatuurplus weektimerNeeAndere regelingsopties(meervoudige selectiemogelijk)Regeling vankamertemperatuur metaanwezigheidsdetectieNeeRegeling vankamertemperatuur metdetectie open raamNeeMet optie voor regelingop afstandNeeMet regeling vooradaptief startenNeeMet beperking vanbedrijfstijdJaMet black-bulb-sensor NeeMILIEUHet apparaat mag niet worden weggegooid met het huisvuil nabeëindiging van de nuttige levensduur, maar moet worden ingeleverd opeen centraal punt voor de recycling van elektrische en elektrischehuishoudelijke apparaten.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Tristar KA-5098 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Heater Tristar
Handleiding Heater
Nieuwste handleidingen voor Heater