Tristar KA-5094 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Tristar KA-5094 (7 pagina’s), behorend tot de categorie Heater. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 17 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Tristar KA-5094 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Tristar |
| Categorie: | Heater |
| Model: | KA-5094 |
Handleiding Tristar KA-5094 – volledige tekst
Electronic and ElectricalEquipment not included in the selective sorting process are potentiallydangerous for the environment and human health due to the presence ofhazardous substances. Please dispose of responsibly at an approvedwaste or recycling facility. SupportYou can find all available information and spare parts at www. tristar. eu. NLGebruiksaanwijzingVEILIGHEID• Als u de veiligheidsinstructies negeert, kan defabrikant niet verantwoordelijk wordengehouden voor de mogelijke schade. • Als het netsnoer beschadigd is, moet hetworden vervangen door de fabrikant, deonderhoudsmonteur van de fabrikant of doorpersonen met een soortgelijke kwalificatie omgevaar te voorkomen. • Verplaats het apparaat nooit door aan het snoerte trekken en zorg dat het snoer niet in de warkan raken. • Het apparaat moet op een stabiele, vlakkeondergrond worden geplaatst.
• De gebruiker mag het apparaat niet onbeheerdachterlaten terwijl het op de voeding isaangesloten. • Dit apparaat is uitsluitend voor huishoudelijkgebruik en voor het doel waar het voor bestemdis.
• Dit apparaat mag door kinderen van 8jaar enouder en personen met verminderdelichamelijke, zintuiglijke of verstandelijkecapaciteiten of gebrek aan kennis wordengebruikt, mits dit gebeurt onder toezicht of zij dejuiste instructies hebben gekregen over hetgebruik van het apparaat en de gevaren van hetgebruik begrijpen. • Kinderen mogen niet spelen met het apparaat. • Het apparaat mag niet zonder toezicht wordengereinigd of onderhouden door kinderen. • Kinderen van 3jaar en jonger moeten uit debuurt van het apparaat worden gehouden, tenzijer constant toezicht is. • Kinderen van 3 tot 8jaar mogen het apparaatalleen in- en uitschakelen als het op degewenste plek is geplaatst of geïnstalleerd, mitsdit gebeurt onder toezicht of zij de juisteinstructies hebben gekregen over het veiligegebruik van het apparaat en de gevaren van hetgebruik begrijpen.
• Kinderen van 3 tot 8jaar mogen het apparaatniet op een stopcontact aansluiten of hetapparaat bedienen, reinigen of onderhouden. • Dompel het snoer, de stekker of het apparaatniet onder in water of andere vloeistoffen omelektrische schokken te voorkomen. • WAARSCHUWING: Sommige onderdelen vandit product kunnen zeer heet worden enbrandwonden veroorzaken. Wees extravoorzichtig als u het apparaat gebruikt in debuurt van kinderen en kwetsbare personen. • Gebruik de verwarmer niet in de directeomgeving van een bad, douche of zwembad. • Er dient niet in dwarsbalken, balken en spantente worden gesneden of gekerft om het apparaatte installeren. • Installeer het apparaat niet in de buurt vangordijnen en andere brandbare materialen. Ditkan brand veroorzaken. • Het apparaat dient onder geen enkeleomstandigheden afgedekt te worden metisolerend of soortgelijk materiaal.
• De verwarming dient niet direct onder eenstopcontact geplaatst te worden. • Gebruik deze kachel niet nadat hij is gevallen. • WAARSCHUWING: Gebruik de heater niet alsde glazen panelen beschadigd zijn.
• Zet deze kachel op een horizontaal en stabieloppervlak of bevestig hem aan de wand, voorzover van toepassing. • WAARSCHUWING: Gebruik deze kachel niet inkleine kamers waar zich personen bevinden dieniet in staat zijn de kamer zelfstandig teverlaten, tenzij zij onder voortdurend toezichtstaan. • WAARSCHUWING: Houd om de kans op brandte verkleinen weefsels, gordijnen of eventueleandere brandbare materialen op eenminimumafstand van 1m van de luchtuitlaat. • De kachel moet zodanig worden gemonteerddat de knoppen en anderebedieningselementen niet vanuit het bad of dedouche bediend kunnen worden. • WAARSCHUWING: Om oververhitting tevoorkomen, raden we u aan om het apparaatniet te bedekken. Afgedankte elektrische producten mogen niet samen methuishoudelijk vuil worden weggegooid. Gelieve te laten recyclen bij dedaartoe aangewezen faciliteiten.
Neem contact op met uw gemeente ofplaatselijke winkel voor advies over recycling. Dit product voldoet aan de conformiteitseisen van detoepasselijke Europese verordeningen of richtlijnen. The Green Dot is het geregistreerde handelsmerk van Der GrünePunkt - Duales System Deutschland GmbH en is een wereldwijdbeschermd handelsmerk. Het logo mag uitsluitend worden gebruikt doorklanten van DSD GmbH die in het bezit zijn van een geldighandelsmerkgebruikscontract of door aangewezenafvalverwerkingsbedrijven binnen de Bondsrepubliek Duitsland. Dit geldtook voor de reproductie van het logo door derden in een woordenboek,een encyclopedie of een elektronische databank met een naslagwerk. Gescheiden inzameling / Controleer uw gemeentelijke richtlijnen. Het product en de verpakkingsmaterialen zijn recyclebaar, binnende grenzen van de uitgebreide verantwoordelijkheid van de fabrikant.
Verwijder het gescheiden, volgens de geïllustreerdeverpakkingssymbolen, voor een betere afvalverwerking. Het Triman-logois alleen in Frankrijk geldig. ONDERDELENBESCHRIJVING1. Aan/uit-schakelaar2. Scherm3. Aan/uit-aanraaktoets4. Menu-aanraaktoets5.
Aanraaktoets selecteren6. Omlaag-aanraaktoets7. Omhoog-aanraaktoets8. PootjesINSTALLATIEWandmontage1. Markeer de posities van de vier boorgaten op de muur. (Installeer deverwarming bij voorkeur op 20 tot 100 cm hoogte van de vloer voor debeste prestaties). 2. Boor de gaten met de boor uit het accessoirepakket. 3. Steek de plastic railbevestigingen in de gaten. 4. Installeer het verwarmingspaneel op de vier railbevestigingen dieovereenkomen met de vier gaten op de verwarming. 5. Schroef de vier bouten in de plastic railbevestigingen. 6. Plaats de afdekdoppen op de bouten. Het is aan te raden om watgewone lijm te gebruiken zodat de doppen goed op de bouten blijvenzitten. • Verwijder de doppen, schroef de bouten los en til het verwarmingspaneelnaar beneden om het apparaat van de muur te halen.
• Zorg ervoor dat de afstand tussen de onderkant van hetverwarmingselement en de vloer niet minder dan 20 cm bedraagt. Voetjes monteren• Als u de heater niet aan de muur monteert, moet u de meegeleverdevoetjes aan het apparaat bevestigen. • Plaats de poten en bevestig ze door de schroeven in de behuizing teschroeven. • Zorg dat u de voetjes correct plaatst in de onderkant van de heater. VOOR HET EERSTE GEBRUIK• Als het apparaat voor de eerste keer wordt aangezet, ontstaat een lichtegeur. Dit is normaal, zorg voor voldoende ventilatie. Deze geur is maartijdelijk en zal spoedig vervliegen. • Tijdens het opwarmen en afkoelen van de heater kunnen er geluiden uitde heater komen als gevolg van uitzetten en samentrekken. Dit isnormaal en wijst niet op een defect. • Sluit de stroomkabel op het stopcontact aan.
Functies van de aanraaktoetsenInstelling van het vermogen:• Druk op om de verwarming in te schakelen, het scherm toont dekamertemperatuur, door er opnieuw op te drukken gaat het apparaat inde stand-bymodus. Instelling van datum en tijd:• Druk op gedurende 3 seconden voor de instelling van hettijdschema, de uurcode knippert, druk op of om het uurop 1-23 in te stellen. • Druk op , de minutencode knippert, druk op of omde minuten op 1-23 in te stellen. • Druk op , de weekcode knippert, druk op of om deweekdag van MO-SU in te stellen, druk op om op te slaan of hetwordt na 5 seconden automatisch opgeslagen. Menu-instelling:• Druk op om te wisselen tussen de normale modus en dewekelijkse modus. In de normale modus werkt de verwarming zonder detimerinstelling.
• Druk op , selecteer de verwarming onder de normale modus, drukop , de kamertemperatuur knippert op het LCD-scherm, druk op of om de gewenste temperatuur in te stellen, druk op om de instellingen op te slaan of het wordt na 5 secondenautomatisch opgeslagen. (De ingestelde temperatuur moet hoger zijndan de kamertemperatuur).
• Druk op om de wekelijkse modus te selecteren, het LCD-schermtoont bovenaan de dagen van de week (MO-SU), het scherm inde linkerhoek, druk op , de temperatuurcode knippert, druk op of om de gewenste temperatuur in te stellen. • Druk op , het scherm toont 'ON' om de start van de timer in testellen, de uurcode knippert, om de timer in te stellen, druk op of om het gewenste startuur te selecteren, druk op om deminuten in te stellen, druk op , het scherm toont 'OFF' om hetstoppen van de timer in te stellen, de uurcode knippert, druk op of om het gewenste stopuur te selecteren, druk op endruk op of om de minuten in te stellen, druk op om de timer af te ronden. • Deze stoptijd moet later zijn dan de starttijd, als de stoptijd eerder is dande starttijd, dan zal de timer voor deze datum niet werken. • Schakel het apparaat niet uit na het instellen van de wekelijkse timer.
Als het apparaat uitgeschakeld is, wordt de ingestelde wekelijkse timerniet uitgevoerd. Kamertemperatuurregeling met openraamdetectie• Het apparaat heeft automatische openraamdetectie. Als deomgevingstemperatuur met meer dan 3 °C daalt, zal het apparaat nietwerken om stroom te besparen. Alle ramen en deuren moeten geslotenzijn of het ventilatiesysteem moet uitgeschakeld zijn, vervolgens moethet apparaat opnieuw ingeschakeld worden voordat het kan doorgaanmet verwarmen. • De openraamdetectie is standaard ingeschakeld. Deze functie kanworden geannuleerd door gedurende 5 seconden op te drukken. Er klinkt een geluid en het raam-open-symbool rechts boven aan hetscherm gaat uit. Om de functie van openraamdetectie te hervatten, drukgedurende 5 seconden op en het raam-open-symbool wordtweergegeven en de functie zal opnieuw normaal werken.
Technische specificatiesGegevens KA-5094Spanning 220-240 V~Frequentie 50-60 HzVermogen 550 WREINIGING EN ONDERHOUD• Verwijder voor reiniging de stekker uit het stopcontact en wacht tot hetapparaat is afgekoeld. • Reinig het apparaat met een vochtige doek.
Gebruik nooit agressieve ofschurende reinigingsmiddelen, schuursponzen of staalwol; ditbeschadigt het apparaat. MILIEUHet symbool van de doorgekruiste vuilniscontainer betekent dat ditproduct niet met het gewone huisvuil mag worden weggegooid. Elektronische en elektrische apparatuur die niet is opgenomen in hetselectieve afvalsorteringsproces is potentieel gevaarlijk voor het milieu ende menselijke gezondheid vanwege de aanwezigheid van gevaarlijkestoffen. Voer deze op verantwoorde wijze af bij een erkendafvalverwerkings- of recyclingbedrijf. SupportU kunt alle beschikbare informatie en reserveonderdelen vinden opwww. tristar. eu. FRManuel d'instructionsSÉCURITÉ• Si vous ignorez les consignes de sécurité, lefabricant ne peut être tenu pour responsabledes dommages.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Tristar KA-5094 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Heater Tristar
Handleiding Heater
Nieuwste handleidingen voor Heater