Team 34 EC Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Team 34 EC (29 pagina’s), behorend tot de categorie Stofzuiger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 28 mensen. Heb je een vraag over Team 34 EC of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Team |
| Categorie: | Stofzuiger |
| Model: | 34 EC |
Handleiding Team 34 EC – volledige tekst
Houd het toestel buiten het bereik van kinderen of van ontoerekeningsvatbare personen. Controleer regelmatig of het snoer niet beschadigd is. Gebruik het toestel niet indien het snoer of het toestel zelf enige beschadiging zouden vertonen. Gebruik het toestel enkel voor huishoudelijk gebruik en op de wijze zoals vermeld in de gebruiksaanwijzing. Dompel het toestel nooit onder in water of in enige andere vloeistof, noch om het te reinigen, noch om welke andere reden ook. Gebruik het toestel niet in de nabijheid van warmtebronnen. Een beschadigd snoer dient te worden vervangen door een bekwame gekwalificeerde dienst(*). De stekker dient uit het stopcontact verwijderd te worden vooraleer het toestel te reinigen. Herstellingen dienen te gebeuren door een bekwame gekwalificeerde dienst(*). Gebruik het toestel niet buiten en berg het op in een droge plaats.
Gebruik geen toebehoren die niet door de fabrikant aanbevolen werden. Dit kan gevaarlijk voor de gebruiker zijn en het toestel beschadigen. Trek nooit aan het snoer om het toestel te verplaatsen.
Zorg dat het elektriciteitssnoer nergens kan achterhaken en daardoor de val van het toestel veroorzaken. Draai het snoer niet rond het toestel en plooi het niet. Controleer of alle schakelaars op de positie « 0 » staan vooraleer de stekker in het stopcontact te steken. Trek de stekker uit het stopcontact indien het toestel niet in werking is of vooraleer de zak of de luchtfilter te vervangen. Dit toestel is geen speelgoed. Zorg ervoor dat niemand er zich op neerzet. Gebruik het toestel niet om lucifers, scherpe voorwerpen, sigaretten, peukjes of andere brandbare voorwerpen op te zuigen. Gebruik het evenmin voor natte oppervlakken, voor oppervlakken bedekt met cement of andere zeer fijne of giftige stoffen. Zuig geen vloeistoffen op met dit toestel. Tracht het oprolmechanisme niet zelf te herstellen, laat dit door een bekwame gekwalificeerde dienst repareren.
(*) Zorg dat de zuigslang niet verstopt geraakt. Indien dit per ongeluk toch gebeurt, schakel dan het toestel uit alvorens hem te ontstoppen. Let erop dat u de zuigopening niet op personen of dieren richt, vooral niet in de richting van de ogen of oren. Ieder gebruik van een defecte stofzuigzak of luchtfilter kan het toestel beschadigen. Controleer dus de kwaliteit en de juiste plaatsing van de stofzuigzak en/of de luchtfilter. Als uw toestel niet meer correct zuigt of als het verklikkerlampje rood oplicht, vervang dan de zak of ledig het vak (filtermodel) om oververhitting van het toestel te voorkomen. (*) Bekwame gekwalificeerde dienst : « na verkoop »-dienst van de fabrikant of de invoerder, die erkend en bevoegd is om dergelijke herstellingen te doen zodat elk gevaar vermeden wordt. Gelieve het toestel bij problemen naar deze dienst terug te brengen.
Met de universele borstel met 2 standen kan U heel gemakkelijk alle oppervlakken reinigen door eenvoudigweg de stand van de borstel te wijzigen : effen oppervlakken, vaste vloerbedekkingen of tapijten. Stand uit (A) voor stenen vloeren of parket (effen vloeren) Stand in (B) voor tapijten en vaste vloerbedekkingen Het apparaat is voorzien van de volgende toebehoren : een kleine borstel een plintenzuiger een meubelzuiger De borstel is aangewezen voor matrassen, meubels met vulling, zitbanken, behang, en de extra platte en zeer fijne plintenzuiger voor de plooiën, hoeken, deurhoeken en plinten, alsook voor de moeilijk te bereiken plaatsen. GEBRUIK Het snoer op de gewenste lengte uittrekken. Een gele markering duidt de ideale lengte aan. Nooit verder trekken dan de rode markering. Plaats de stekker in het stopcontact.
U kan een laag vermogen gebruiken voor delicate stoffen en meubels met vulling en een maximum vermogen voor tapijten en vloeren. NA GEBRUIK Stop het apparaat door op het pedaal AAN/UIT te drukken. Trek de stekker uit het stopcontact. Druk op het pedaal van het oprolsysteem waardoor het snoer automatisch oprolt. VERVANGING VAN DE STOFZAK EN HET FILTERSYSTEEM Het filtersysteem omvat : Een beschermingsfilter voor de motor Een micro-filter om stofdeeltjes tegen te houden. Het is noodzakelijk dat de filters regelmatig vervangen worden om werkingsproblemen te vermijden. Stofzak Een kijkspleet zal aanduiden dat de stofzak vol is en dient vervangen te worden. Opgepast: indien de zuigkracht wordt geblokkeerd door een groot voorwerp of door afval, kan de kijkspleet rood kleuren. Vervang de zak dan niet, maar verwijder het stuk dat de zuigkracht blokkeert.
Een beschermingsfilter voor de motor Reiniging van de filter (ongeveer alle 3 maanden) Een luchtfilter Het filter garandeert U een volkomen reine lucht bij het gebruik van uw stofzuiger. Hij blijft doeltreffend gedurende ongeveer 3 maanden. Om het filter te vervangen, zet dan de motor van het toestel af, open het roostertje dat de filter bevat (op de bovenste deel van de stofzuiker), vervang de filter en sluit het roostertje terug af. PRAKTISCHE RAADGEVINGEN Reiniging van stoepen en trappen : plaats uw apparaat verticaal. Uw apparaat vraagt geen bijzonder onderhoud, enkel de vervanging van de stofzakken en filters, zoals hierboven vermeld. Ingeval U een slechte werking opmerkt (vermindering van zuigkracht, abnormaal geluid, kompleet stoppen van het apparaat), kijk dan eerst of er geen blokkering in de buis of in de flexibele buis is.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Team 34 EC stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Stofzuiger Team
Handleiding Stofzuiger
Nieuwste handleidingen voor Stofzuiger