Suntec Transform 10500 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Suntec Transform 10500 (13 pagina's) in de categorie Airco. Deze handleiding was nuttig voor 17 mensen en is beoordeeld door 8 gebruikers met een gemiddelde van 4.4 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
13
Downloads
861
Product specificaties
| Merk: | Suntec |
| Categorie: | Airco |
| Model: | Transform 10500 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Timer: | Ja |
| Gewicht: | 28000 g |
| Breedte: | 300 mm |
| Diepte: | 505 mm |
| Hoogte: | 778 mm |
| Netbelasting: | 1150 W |
| Geluidsniveau: | 52 dB |
| Air conditioner functies: | Cooling, Dehumidifying, Heating |
| Jaarlijks energieverbruik (koelen): | 575 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (koeling): | A |
| Luchtfilter: | Ja |
| Op afstand bedienbaar: | Ja |
| Energieverbruik per uur (koeling): | - kWu |
| Ontvochtiging capaciteit: | 2.08 L/u |
| Luchtstroom (hoge snelheid): | 420 m³/uur |
| Koelcapaciteit (max): | - BTU/h |
| Koel capaciteit in watt (max): | 1280 W |
| Verwarmingscapaciteit in watt (max): | 1100 W |
| Energie-efficiëntieklasse (verwarming): | A |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Timerduur (maximum): | 24 uur |
Handleiding Airco Suntec
9 Juli 2025
1 December 2024
27 Augustus 2024
28 Augustus 2023
23 Augustus 2023
Handleiding Airco
Nieuwste handleidingen voor Airco
20 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
16 Mei 2026