Stoves ST GHU60C Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Stoves ST GHU60C (20 pagina's) in de categorie Fornuis. Deze handleiding was nuttig voor 12 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.4 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
20
Downloads
1.092
Product specificaties
| Merk: | Stoves |
| Categorie: | Fornuis |
| Model: | ST GHU60C |
| Apparaatplaatsing: | Ingebouwd |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Black,Stainless steel |
| Aantal vermogenniveau's: | 3 |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 10200 g |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 510 mm |
| Hoogte: | 101 mm |
| Gewicht verpakking: | 12750 g |
| Breedte verpakking: | 664 mm |
| Diepte verpakking: | 574 mm |
| Hoogte verpakking: | 166 mm |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 1000 W |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 1750 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 3600 W |
| Aantal branders/kookzones: | 4 zone(s) |
| Type kookplaat: | Gaskookplaat |
| Type brander/kookzone 1: | Extra groot |
| Type brander/kookzone 2: | Sudderen |
| Type brander/kookzone 3: | Regulier |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Aantal gaspitten: | 4 zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones: | 0 zone(s) |
| Controle positie: | Voorkant |
| Aangesloten lading (elektrisch): | 20 W |
| Stroom: | 13 A |
| Aangesloten lading (gas): | 8100 W |
| Breedte kookplaat: | 60 cm |
| Type brander/kookzone 4: | Regulier |
| Vermogen brander/kookzone 4: | 1750 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 3: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 4: | Gas |
| Type gas: | Liquefied Petroleum Gas (LPG) |
| Wokbrander: | Ja |
| Positie brander/kookzone 1: | Links achter |
| Positie brander/kookzone 2: | Links voor |
| Positie brander/kookzone 3: | Rechts achter |
| Positie brander/kookzone 4: | Rechts voor |
| Kookzone 1 vorm: | Rond |
| Kookzone 2 vorm: | Rond |
| Kookzone 3 vorm: | Rond |
| Kookzone 4 vorm: | Rond |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Aantal fases: | 1 |
Handleiding Fornuis Stoves
4 Maart 2025
4 Maart 2025
4 Maart 2025
4 Maart 2025
4 Maart 2025
Handleiding Fornuis
Nieuwste handleidingen voor Fornuis
22 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026