Stoves Richmond Deluxe S1100G Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Stoves Richmond Deluxe S1100G (73 pagina's) in de categorie Fornuis. Deze handleiding was nuttig voor 8 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.4 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
73
Downloads
1.392
Product specificaties
| Merk: | Stoves |
| Categorie: | Fornuis |
| Model: | Richmond Deluxe S1100G |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Vermogen grill: | 2700 W |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 101700 g |
| Breedte: | 1094 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 930 mm |
| Grill: | Ja |
| Gewicht verpakking: | 108700 g |
| Breedte verpakking: | 1230 mm |
| Diepte verpakking: | 740 mm |
| Hoogte verpakking: | 1045 mm |
| Geïntegreerde klok: | Ja |
| Soort klok: | Elektronisch |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Materiaal behuizing: | Metaal |
| Hoogte (min): | 900 mm |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 2000 W |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 2000 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 1000 W |
| Aantal branders/kookzones: | 7 zone(s) |
| Type kookplaat: | Gaskookplaat |
| Electronische ontsteking: | Ja |
| Type brander/kookzone 1: | Klein |
| Type brander/kookzone 2: | Medium |
| Type brander/kookzone 3: | Medium |
| Voedingsbron oven: | Electrisch/Gas |
| Aantal ovens: | 4 |
| Aantal gaspitten: | 7 zone(s) |
| Controle positie: | Boven voorzijde |
| Aangesloten lading (elektrisch): | 2980 W |
| Stroom: | 13 A |
| Aangesloten lading (gas): | 21700 W |
| Energieverbruik (conventioneel): | - kWu |
| Grootte oven: | Klein |
| Netto capaciteit oven: | 27 l |
| In hoogte verstelbaar: | 30 mm |
| Materiaal pannensteun: | Gietijzer |
| Veiligheidsklep: | Ja |
| Kleur handvat: | Chroom |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Ovenpositie: | Linksboven |
| Brutocapaciteit oven: | 41 l |
| Aantal schappen: | 1 schappen |
| Inclusief netsnoer: | Ja |
| Type brander/kookzone 4: | Klein |
| Vermogen brander/kookzone 4: | 1000 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 3: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 4: | Gas |
| Aantal schap-posities: | 3 |
| Oven vermogen: | 1700 W |
| Type gas: | Natuurlijk gas |
| Wokbrander: | Ja |
| Wokbrander positie: | Midden |
| Positie brander/kookzone 1: | Links achter |
| Positie brander/kookzone 2: | Links voor |
| Positie brander/kookzone 3: | Central linksvoor |
| Positie brander/kookzone 4: | Central linksachter |
| Oven 2 netto capaciteit: | 66 l |
| Oven 2 afmetingen: | Middelmaat |
| Oven 2 voedingsbron: | Gas |
| Oven 2 energieverbruik (traditioneel): | 1.79 kWu |
| Deuropening oven: | Deur naar beneden klappen |
| Oventimer: | Ja |
| Type oventimer: | Digitaal |
| AC-ingangsspanning: | 240 V |
| Type product: | Vrijstaand fornuis |
| Binnenmaten oven (b x d x h): | 470 x 430 x 180 mm |
| Materiaal ovendeur: | Metaal |
| Kookplaattimer: | Ja |
| Eenvoudig schoonmaken (oven): | Ja |
| Voedingsbron brander/kookzone 5: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 6: | Gas |
| Type brander/kookzone 5: | Wok |
| Type brander/kookzone 6: | Medium |
| Positie brander/kookzone 5: | Centraal rechts |
| Vermogen brander/kookzone 5: | 4000 W |
| Positie brander/kookzone 6: | Rechts achter |
| Vermogen brander/kookzone 6: | 2000 W |
| Converteerbaar voor LPG (Liquefied Petroleum Gas): | Nee |
| Oven 2 aantal glazen deurpanelen: | 2 |
| Oven 2 aantal planken: | 2 schappen |
| Oven 2 telescopische planken: | Ja |
| Oven 2 binnenlicht: | Ja |
| Oven 2 traditioneel koken: | Ja |
| Oven 2 materiaal deur: | Metaal |
| Oven 2 deuropening: | Opening aan zijkant |
| Oven 2 positie: | Linksonder |
| Oven 2 energie-efficiëntieklasse: | A |
| Oven 2 brutocapaciteit: | 71 l |
| Oven 2 vermogen: | 2500 W |
| Oven 2 binnenafmetingen (B x D x H): | 470 x 315 x 325 mm |
| Eenvoudig schoonmaken (kookplaat): | Ja |
| Oven 2 kijkvenster: | Ja |
| Oven 3 grootte: | Middelmaat |
| Oven 3 voedingsbron: | Gas |
| Oven 3 positie: | Rechtsboven |
| Oven 3 netto capaciteit: | 66 l |
| Oven 3 deuropening: | Opening aan zijkant |
| Oven 3 materiaal deur: | Metaal |
| Oven 3 aantal planken: | 2 schappen |
| Oven 3 telescopische planken: | Ja |
| Oven 3 binnenlicht: | Ja |
| Telescopische planken: | Ja |
| Bruikbare afmetingen plank (B x D): | 467 x 307 mm |
| Oven 2 aantal posities voor planken: | 6 |
| Oven 2 bruikbare afmetingen plank (B x D): | 467 x 307 mm |
| Oven 3 energie-efficiëntieklasse: | A |
| Achterwielen: | Ja |
| Oven 3 bruto capaciteit: | 71 l |
| Oven 3 binnenafmetingen (B x D x H): | 470 x 315 x 350 mm |
| Oven 3 vermogen: | 2500 W |
| Oven 3 aantal posities voor planken: | 6 |
| Oven 3 bruikbare afmetingen plank (B x D): | 467 x 307 mm |
| Oven 3 kijkvenster: | Ja |
| Oven 3 Aantal glazen deurpanelen: | 2 |
| Positie gasinlaat: | Rechtsachter |
| Type gasinlaat: | 1/2" BSP female |
| Oven 4 grootte: | Klein |
| Oven 4 stroombron: | Electrisch |
| Oven 4 positie: | Rechtsonder |
| Oven 4 netto-inhoud: | 41 l |
| Oven 4 vermogen: | 160 W |
| Oven 4 binnenafmetingen (BxDxH): | 470 x 430 x 200 mm |
| Oven 4 langzaam koken: | Ja |
| Vermogen brander/kookzone 7: | 3000 W |
| Positie brander/kookzone 7: | Rechts voor |
| Type brander/kookzone 7: | Groot |
| Voedingsbron brander/kookzone 7: | Gas |
Handleiding Fornuis Stoves
4 Maart 2025
4 Maart 2025
4 Maart 2025
4 Maart 2025
4 Maart 2025
Handleiding Fornuis
Nieuwste handleidingen voor Fornuis
22 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026