Sony DAV-DZ260 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Sony DAV-DZ260 (112 pagina’s), behorend tot de categorie Home cinema. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 49 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Sony DAV-DZ260 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Sony |
| Categorie: | Home cinema |
| Model: | DAV-DZ260 |
| Stroomvoorziening: | 220 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| Gemiddeld vermogen: | 850 W |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.3 W |
| Plug and play: | Ja |
| Equalizer-instellingen: | Ja |
| Aansluitingen: | 1 x DM |
| Gemiddeld vermogen subwoofer: | 140 W |
| Aantal SCART-poorten: | 1 |
| Audio-uitgangskanalen: | 5.1 kanalen |
| Ondersteunde frequentiebanden: | AM, FM |
| Aantal voorkeurszenders: | 30 |
| Aantal optische schijven: | 1 schijven |
| Inclusief DVD speler/recorder: | DVD speler |
| Inclusief RDS tuner: | Ja |
| Digitale audio optische in: | 1 |
| Gemiddeld vermogen satelietluidsprekers: | 568 W |
| FM-band: | 87.5 - 108 MHz |
| Centre-luidspreker RMS power: | 142 W |
| Digitale audio-ingang (coax): | 1 |
| Stroomverbruik (typisch): | 160 W |
| AM band bereik: | 531 - 1602 kHz |
Handleiding Sony DAV-DZ260 – volledige tekst
2NLStel het toestel niet bloot aan regen of vocht om het risico op brand of elektrocutie te verminderen. Installeer het toestel niet in een te kleine ruimte zoals een boekenrek of een inbouwkast. Bedek de ventilatiegaten van het toestel niet met kranten, tafelkleden, gordijnen, enz. om brand te voorkomen. Plaats geen brandende kaarsen op het toestel. Plaats geen met vloeistof gevulde voorwerpen, zoals een vaas, op het toestel om elektrocutie of brand te voorkomen. Batterijen of de batterijen in het toestel mogen niet worden blootgesteld aan overmatige warmte zoals zonneschijn, vuur en dergelijke. Enkel voor gebruik binnenshuis. Dit toestel is geclassificeerd als een laserproduct van klasse 1. Deze markering bevindt zich achteraan op de buitenzijde.
Verwijdering van oude elektrische en elektronische apparaten (Toepasbaar in de Europese Unie en andere Europese landen met gescheiden ophaalsystemen)Het symbool op het product of op de verpakking wijst erop dat dit product niet als huishoudelijk afval mag worden behandeld. Het moet echter naar een plaats worden gebracht waar elektrische en elektronische apparatuur wordt gerecycled. Als u ervoor zorgt dat dit product op de correcte manier wordt verwijderd, voorkomt u voor mens en milieu negatieve gevolgen die zich zouden kunnen voordoen in geval van verkeerde afvalbehandeling. De recycling van materialen draagt bij tot het vrijwaren van natuurlijke bronnen. Voor meer details in verband met het recyclen van dit product, neemt u contact op met de gemeentelijke instanties, het bedrijf of de dienst belast met de verwijdering van huishoudafval of de winkel waar u het product hebt gekocht.
Door deze batterijen op juiste wijze af te voeren, voorkomt u voor mens en milieu negatieve gevolgen die zich zouden kunnen voordoen in geval van verkeerde afvalbehandeling. Het recycleren van materialen draagt bij tot het vrijwaren van natuurlijke bronnen. In het geval dat de producten om redenen van veiligheid, prestaties dan wel in verband met data-integriteit een permanente verbinding met batterij vereisen, dient deze batterij enkel door gekwalificeerd servicepersoneel vervangen te worden. Om ervoor te zorgen dat de batterij op een juiste wijze zal worden behandeld, dient het product aan het eind van zijn levenscyclus overhandigd te worden aan het desbetreffende inzamelingspunt voor de recyclage van elektrisch en elektronisch materiaal. Voor alle andere batterijen verwijzen we u naar het gedeelte over hoe de batterij veilig uit het product te verwijderen.
Overhandig de batterij bij het desbetreffende inzamelingspunt voor de recyclage van batterijen. Voor meer details in verband met het recyclen van dit product of batterij, neemt u contact op met de gemeentelijke instanties, het bedrijf of de dienst belast met de verwijdering van huishoudafval of de winkel waar u het product hebt gekocht. De fabricant van dit product is Sony Corporation, 1-7- 1 Konan Minato-ku Tokyo, 108-0075 Japan. De geauthoriseerde vertegenwoordiging voor EMC en productveiligheid is Sony Deutschland GmbH, Hedelfinger Strasse 61, 70327 Stuttgart, Duitsland. Voor service- of garantiezaken verwijzen wij u graag naar de addressen in de afzonderlijke service-/garantiedocumenten. VoorzorgsmaatregelenSpanningsbronnen• Het netsnoer mag alleen door bevoegd vakkundig personeel worden vervangen.
• Het toestel blijft onder (net)spanning staan zolang de stekker in het stopcontact zit, ook al is het toestel zelf uitgeschakeld. • Installeer het toestel zo dat het netsnoer bij problemen onmiddellijk uit het stopcontact kan worden getrokken. WAARSCHUWING.
3NLOver deze gebruiksaanwijzing• In deze gebruiksaanwijzing staan de bedieningselementen op de afstandsbediening beschreven. U kunt ook de bedieningselementen op de eenheid gebruiken als ze dezelfde of soortgelijke namen hebben als die op de afstandsbediening.• De bedieningsmenupunten kunnen verschillen afhankelijk van het gebied.• "DVD" kan worden gebruikt als algemene term voor een DVD VIDEO, DVD+RW/DVD+R en DVD-RW/DVD-R.• De afmetingen voor Noord-Amerikaanse modellen worden weergegeven in voet (ft).• De standaardinstelling is onderstreept.
4NLInhoudsopgaveOver deze gebruiksaanwijzing. 3Afspeelbare discs. 5Aan de slagStap 1: Het toestel opstellen. 11Stap 2: Het toestel aansluiten. 14Stap 3: De snelle instelling uitvoeren. 21Stap 4: Het geluid weergeven via alle luidsprekers. 24GeluidsregelingSurround geluid weergeven met de decoderingsmodus. 26De geluidsmodus selecteren. 28Multiplex Broadcast Sound weergeven. 28DiscEen disc afspelen. 29Weergavemodus gebruiken. 35Een disc zoeken/selecteren. 38MP3-bestanden/JPEG-beeldbestanden afspelen. 40DivX®-video's afspelen. 43De vertraging tussen beeld en geluid regelen. 45Weergave van de disc beperken. 46Het instelscherm gebruiken. 48TunerRadiozenders vooraf instellen. 56Luisteren naar de radio. 57Het Radio Data System gebruiken (RDS). 59Controle voor HDMI/Extern geluidsapparaatDe functie Controle voor HDMI gebruiken voor "BRAVIA" Sync.
60Audiobestanden/JPEG-beeldbestanden van een USB-apparaat afspelen. 63Liedjes opslaan op een USB-apparaat. 70Afspeelbare USB-apparaten. 73De DIGITAL MEDIA PORT-adapter gebruiken. 74Andere handelingenOptimaal surround geluid voor een ruimte. 75De juiste instellingen automatisch kalibreren. 76De tv bedienen met de bijgeleverde afstandsbediening. 77Geluidseffecten gebruiken. 78De Sleep Timer gebruiken. 78De helderheid van het uitleesvenster op het voorpaneel regelen. 79Discinformatie controleren. 80Terugkeren naar de standaardinstellingen. 82Aanvullende informatieVoorzorgsmaatregelen. 84Opmerkingen over de discs. 85Verhelpen van storingen. 86Zelfdiagnosefunctie. 95Technische gegevens. 96Verklarende woordenlijst. 97Taalcodelijst. 100Onderdelen en bedieningselementen. 101Weergave van het bedieningsmenuscherm. 105Index. 109.
6NL1)MP3 (MPEG 1 Audio Layer 3) is een standaardindeling van ISO/MPEG waarbij audiogegevens worden gecomprimeerd. MP3-bestanden moeten de indeling MPEG1 Audio Layer 3 hebben. 2)JPEG-beeldbestanden moeten conform de DCF-beeldbestandsindeling zijn. (DCF “Design rule for Camera File system”: beeldnormen voor digitale camera's bepaald door Japan Electronics and Information Technology Industries Association (JEITA)). 3)Uitgezonderd Britse en Noord-Amerikaanse modellen. 4)DivX® is een videocompressietechnologie ontwikkeld door DivX, Inc. 5)DivX, DivX Certified en geassocieerde logo's zijn handelsmerken van DivX, Inc. en worden gebruikt onder licentie. 6)Een logische indeling van bestanden en mappen op CD-ROM's, bepaald door ISO (International Organization for Standardization). "DVD-RW", "DVD+RW", "DVD+R", "DVD VIDEO" en de "CD"-logo's zijn handelsmerken.
Het toestel kan de volgende discs niet afspelen:• CD-ROM/CD-R/CD-RW die zijn opgenomen met een andere indeling dan die op pagina 5 worden vermeld• CD-ROM opgenomen met de PHOTO CD-indeling• Datasectie van CD-Extra• CD Graphics-disc• DVD Audio• DATA DVD die geen MP3-bestanden, JPEG-beeldbestanden of DivX-videobestanden bevat** Uitgezonderd Britse en Noord-Amerikaanse modellen. •DVD-RAMHet toestel kan ook de volgende discs niet afspelen:• Een DVD VIDEO met een andere regiocode (pagina 7)• Een disc met een speciale vorm (zoals een kaart of hart)• Een disc waarop papier of stickers zijn geplakt• Een disc met resten kleefmiddel van plakband of stickersSommige CD-R's/CD-RW's/DVD-R's/DVD-RW's/DVD+R's/DVD+RW's kunnen niet met dit toestel worden afgespeeld door de opnamekwaliteit, de staat van de disc of de kenmerken van de opnameapparatuur en beveiligingssoftware.
Merk op dat bepaalde afspeelfuncties niet werken bij sommige DVD+RW's/DVD+R's, zelfs wanneer deze op correcte wijze werden gefinaliseerd. Bekijk de disc in dat geval met normale weergave. Bovendien kunnen sommige DATA CD's/DATA DVD's die zijn gemaakt in de indeling Packet Write niet worden afgespeeld. Voorbeelden van discs die niet kunnen worden afgespeeld met het toestelOpmerking over CD-R/CD-RW/DVD-R/DVD-RW/DVD+R/DVD+RW.
7NLMuziekdiscs die zijn gecodeerd met copyrightbeveiligingstechnologieënDit toestel is ontworpen voor het afspelen van discs die voldoen aan de CD-norm (Compact Disc). Onlangs hebben platenmaatschappijen muziekdiscs op de markt gebracht die zijn gecodeerd met copyrightbeveiligingstechnologieën. Houd er rekening mee dat sommige van deze discs niet voldoen aan de CD-norm en wellicht niet met dit toestel kunnen worden afgespeeld. Bericht over DualDiscsEen DualDisc is een tweeyijdige disc, waarop aan de ene kant DVD-materiaal is opgenomen en aan de andere kant digitaal audiomateriaal. Echter, aangezien de kant met het audiomateriaal niet voldoet aan de Compact Disc (CD)-norm, wordt een juiste weergave op dit apparaat niet gegarandeerd. • Dit toestel kan alleen een multi-sessie CD afspelen wanneer de eerste sessie een MP3-bestand bevat.
MP3-bestanden die in latere sessies werden opgenomen, kunnen eveneens worden afgespeeld. • Dit toestel kan alleen een multi-sessie CD afspelen wanneer de eerste sessie een JPEG-beeldbestand bevat. JPEG-beeldbestanden die in latere sessies werden opgenomen, kunnen eveneens worden afgespeeld. • Als MP3-bestanden en JPEG-beeldbestanden in muziek-CD-indeling of video-CD-indeling zijn opgenomen tijdens de eerste sessie, wordt alleen de eerste sessie afgespeeld. Op de achterkant van de eenheid staat een regiocode die ook op de DVD vermeld moet staan om de disc met dit toestel te kunnen afspelen. Een DVD VIDEO met het label kan ook met dit toestel worden afgespeeld. Als u een andere DVD VIDEO probeert af te spelen, verschijnt het bericht [Weergave van deze disc niet toegestaan wegens regiobeperkingen. ] op het tv-scherm.
Het is mogelijk dat sommige DVD VIDEO's waarop geen regiocode staat vermeld, toch niet kunnen worden afgespeeld. Bepaalde weergavefuncties van een DVD of VIDEO CD kunnen opzettelijk door softwareproducenten zijn vastgelegd.
Dit toestel zal een DVD of VIDEO CD afspelen volgens de inhoud van de disc ontworpen door de softwareproducenten, zodat bepaalde weergavefuncties mogelijk niet beschikbaar zijn. Raadpleeg ook de gebruiksaanwijzing, bijgeleverd bij de DVD of VIDEO CD. Dit product is voorzien van copyrightbeveiligingstechnologie die wordt beschermd door Amerikaanse patenten en andere intellectuele eigendomsrechten. Het gebruik van deze copyrightbeveiligingstechnologie moet zijn goedgekeurd door Macrovision en is enkel bedoeld voor gebruik in huis en beperkte kring tenzij Macrovision andere toestemmingen heeft verleend. Aanpassing of demontage is verboden. Over een multi-sessie CDRegiocodeOpmerking over de afspeelfuncties van een DVD of VIDEO CDAuteursrechtenALL.
8NLDit toestel is uitgerust met een Dolby* Digital en Dolby Pro Logic (II) adaptive matrix surround decoder en het DTS** Digital Surround System.* Gefabriceerd onder licentie van Dolby Laboratories."Dolby", "Pro Logic" en het symbool double-D zijn handelsmerken van Dolby Laboratories.** Gefabriceerd onder licentie van DTS, Inc."DTS" en "DTS Digital Surround" zijn gedeponeerde handelsmerken van DTS, Inc.Dit systeem bevat High-Definition Multimedia Interface (HDMITM)-technologie.HDMI, het HDMI-logo en High-Definition Multimedia Interface zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van HDMI Licensing LLC."BRAVIA" en zijn handelsmerken van Sony Corporation.
10NLAan de slagDe batterijen in de afstandsbediening plaatsenPlaats twee R6 (AA)-batterijen (bijgeleverd) in de batterijhouder en houd daarbij rekening met de aanduidingen 3 en #. Richt de afstandsbediening op de afstandsbedieningssensor op de eenheid.Opmerking• Laat de afstandsbediening niet achter op een zeer warme of vochtige plaats. • Gebruik geen nieuwe batterij samen met een oude.• Zorg ervoor dat er niets in de behuizing van de afstandsbediening terechtkomt, vooral bij het vervangen van de batterijen.• Stel de afstandsbedieningssensor niet bloot aan directe zonnestraling of fel licht. Hierdoor kan de werking worden verstoord.
11NLAan de slagStap 1: Het toestel opstellenVoor een optimaal surround geluid moeten alle luidsprekers behalve de subwoofer even ver van de luisterpositie worden geplaatst (A).Met dit toestel kunt u de middenluidspreker tot 1,6 meter (B) en de surround luidsprekers tot 5,0 meter (C) dichter bij de voorluidsprekers plaatsen.De voorluidsprekers kunnen op een afstand van 1,0 tot 7,0 meter (A) van de luisterpositie worden geplaatst.Plaats het toestel zoals hieronder afgebeeld.Opmerking• Zet de luidsprekers niet schuin.• Zet de luidsprekers niet op plaatsen waar ze blootstaan aan:– Extreme koude of warmte– Stof of vuil– Veel vocht– Sterke trillingen– Directe zonnestraling• Wees voorzichtig met het plaatsen van luidsprekers en/of luidsprekerstandaards op een speciaal behandelde vloer (bijvoorbeeld met was of olie of gepolijst): er kunnen vlekken of verkleuringen ontstaan.• Gebruik geen schuursponsje, schuurpoeder of oplosmiddelen, zoals alcohol of benzine.• Leun niet tegen de luidspreker en ga er ook niet aan hangen, omdat hij dan kan vallen.Tip• Als u de positie van de luidsprekers wijzigt, beveelt Sony u aan om de instellingen te wijzigen.
13NLAan de slagOpmerking• Gebruik schroeven die geschikt zijn voor het materiaal en de stevigheid van de muur. Aangezien een muur in gipsplaat erg zwak is, draait u de schroeven best in een balk om ze te bevestigen. Bevestig de luidsprekers op een verticale en vlakke muur met de nodige versterking.• Contacteer de winkel of installateur voor meer informatie omtrent het muurmateriaal of de schroeven die u dient te gebruiken.• Sony is niet aansprakelijk voor ongevallen noch schade ten gevolge van een ondeskundige montage, een onvoldoende sterke muur of verkeerd aangebrachte schroeven, natuurrampen, enz.
14NLAan de slagStap 2: Het toestel aansluitenRaadpleeg het onderstaande aansluitschema en lees de bijkomende informatie 1 tot 5 op de volgende pagina's.Opmerking• Sluit de stekkers stevig aan om gebrom en ruis te voorkomen.• Wanneer u een andere component met een volumeregeling aansluit, zet u het volume van de andere componenten op een niveau waarbij het geluid niet wordt verstoord.4 AM-kaderantenne1 Subwoofer5 Netsnoer4 FM-draadantenne2 TV1 Voorluidspreker (L)1 Middenluidspreker1 Voorluidspreker (R)1 Surround luidspreker (L)1 Surround luidspreker (R): signaalstroom3 DIGITAL MEDIA PORT-adapter3 Draagbare geluidsbron
16NLAan de slagVoor video-uitvoer naar uw tv, controleert u de video-ingangen van uw tv en selecteert u aansluitingswijze A of B. De beeldkwaliteit neemt toe van A (standaard) tot B (HDMI).Wanneer de tv een digitale optische kabelaansluiting of coaxkabelaansluiting heeft, kunt u de geluidskwaliteit verbeteren door de digitale kabel (A) aan te sluiten.* HDMI (High-Definition Multimedia Interface)Als uw tv een HDMI-aansluiting heeft, gebruikt u deze aansluiting en selecteert u het type uitgangssignaal (pagina 23).Opmerking• Tijdens de "DMPORT"-functie wordt er geen videosignaal uitgevoerd via de HDMI OUT-aansluiting.• Het toestel kan digitale en analoge signalen verwerken. Digitale signalen hebben voorrang op analoge signalen.
(COAXIAL heeft voorrang op OPTICAL.) Wanneer het digitale signaal wegvalt, wordt het analoge signaal na 2 seconden verwerkt.2 De tv aansluitenCENTER SUBWOOFERDIGITAL INCOAXIAL OPTICALFRONT R FRONT L SUR R SUR LSPEAKERTV HDMI OUTSPEAKEREURO AVOUTPUT(TO TV)COAXIAL 75AMFMANTENNADMPORTDC5V0.7A MAXHDMI OUTDIGITAL INCOAXIAL OPTICALTVEURO AVOUTPUT(TO TV)AchterpaneelNaar de HDMI IN-aansluiting van de tvHDMI*-kabel (niet bijgeleverd)Naar de digitale coaxkabelaansluiting van de tvNaar de digitale optische kabelaansluiting van de tvDigitale optische kabel(niet bijgeleverd)Digitale coaxkabel(niet bijgeleverd)SCART (EURO AV)-kabel (niet bijgeleverd)Naar de SCART (EURO AV)-aansluiting van de tv of
17NLAan de slagU kunt de aangesloten component beluisteren door middel van de zes luidsprekers van het toestel.• Draagbare geluidsbron: A• DIGITAL MEDIA PORT-adapter: BDe DIGITAL MEDIA PORT-adapter aansluitenSluit een DIGITAL MEDIA PORT-adapter (niet bijgeleverd) aan op de DMPORT-aansluiting. Zie "De DIGITAL MEDIA PORT-adapter gebruiken" (pagina 74) voor meer informatie.Opmerking• Sluit de DIGITAL MEDIA PORT-adapter aan zodat de V-aanduidingen zich op één lijn bevinden.
18NLAan de slagAls uw tv is uitgerust met meerdere audio-/video-ingangenU kunt het geluid beluisteren met de luidsprekers van het toestel via de aangesloten tv. Sluit de componenten als volgt aan.Selecteer de component op de tv. Raadpleeg de gebruiksaanwijzing van de tv voor meer informatie.Als uw tv niet is uitgerust met meerdere audio-/video-ingangen, is een switcher noodzakelijk om het geluid van meer dan twee componenten te ontvangen.Systeem: signaalstroomVideorecorder, digitale satellietontvanger of PlayStation, enz.TVVideorecorder, digitale satellietontvanger of PlayStation, enz.
19NLAan de slagOpmerking• Houd de AM-kaderantenne en kabel uit de buurt van het toestel of andere AV-componenten, omdat hierdoor ruis kan ontstaan.• Trek de FM-draadantenne volledig uit.• Houd de FM-draadantenne na het aansluiten zo horizontaal mogelijk.Tip• Stel de richting van de AM-kaderantenne in voor de beste AM-ontvangst.• Gebruik bij slechte FM-ontvangst een 75 ohm coaxkabel (niet bijgeleverd) om de eenheid aan te sluiten op een externe FM-buitenantenne, zoals hieronder afgebeeld.4 De antenne aansluitenCENTER SUBWOOFERDIGITAL INCOAXIAL OPTICALFRONT R FRONT L SUR R SUR LSPEAKERTV HDMI OUTSPEAKEREURO AVOUTPUT(TO TV)COAXIAL 75AMFMANTENNADMPORTDC5V0.7A MAXCOAXIAL 75FMANTENNAABAchterpaneelAM-kaderantenne(bijgeleverd)FM-draadantenne(bijgeleverd)ofOpmerking• Kabel (A) of kabel (B) kan worden aangesloten op beide aansluitingen.COAXIAL 75AMFMANTENNAFM-buitenantenneEenheid
20NLAan de slagSluit alle luidsprekers aan op de eenheid voordat u het netsnoer van de eenheid aansluit op een stopcontact.Nadat het netsnoer is aangesloten, verschijnt de demonstratie in het uitleesvenster op het voorpaneel.De demonstratiestand in-/uitschakelen1 Druk op [/1 op de eenheid.Het toestel wordt ingeschakeld.2 Druk op SYSTEM MENU.3 Druk herhaaldelijk op X/x tot "DEMO" verschijnt in het uitleesvenster op het voorpaneel en druk vervolgens op of c.4 Druk op X/x om een instelling te selecteren.•"DEMO ON": aan.• "DEMO OFF": uit.5 Druk op .De instelling wordt aangepast.6 Druk op SYSTEM MENU.Het systeemmenu wordt uitgeschakeld.Tip• Wanneer u het toestel nieuw aankoopt, of wanneer het toestel de standaardinstellingen uit de fabriek heeft (bijv.
na het uitvoeren van een "COLD RESET" (pagina 82)), kunt u de demonstratie uitschakelen door gewoon op [/1 op de afstandsbediening te drukken.5 Het netsnoer aansluitenOver de demonstratieCENTER SUBWOOFERDIGITAL INCOAXIAL OPTICALFRONT R FRONT L SUR R SUR LSPEAKERTV HDMI OUTSPEAKEREURO AVOUTPUT(TO TV)COAXIAL 75AMFMANTENNADMPORTDC5V0.7A MAXAchterpaneelNaar het stopcontact
21NLAan de slagStap 3: De snelle instelling uitvoerenVoer de onderstaande stappen uit voor een basisinstelling van het toestel.Opmerking• Wanneer u het toestel en de tv verbindt met de HDMI-kabel (niet bijgeleverd), dient u het type video-uitvoer in te stellen dat overeenkomt met uw tv. Zie "Het type video-uitvoer instellen dat overeenkomt met uw tv" (pagina 23) voor meer informatie.1 Zet de tv aan.2 Druk op [/1.Opmerking• Controleer of de functie is ingesteld op "DVD" (pagina 24).3 Stel de ingangskeuzeschakelaar van de tv zo in dat het signaal van het toestel op het tv-scherm verschijnt.De melding [Druk op [ENTER] voor snelle instelling.] verschijnt onderaan het tv-scherm.
Als deze melding niet verschijnt, moet u het snelinstelling-scherm (pagina 23) opnieuw oproepen en nogmaals uitvoeren.4 Druk op zonder dat er een disc is geplaatst.Het instelscherm voor de taal van het schermdisplay verschijnt.5 Druk op X/x om een taal te selecteren.Het menu en de ondertitels worden weergegeven in de geselecteerde taal.6 Druk op .Het instelscherm voor de breedte-/hoogteverhouding van de aangesloten tv verschijnt.7 Druk op X/x om de instelling te selecteren die overeenkomt met de tv.x Voor een breedbeeld-tv of standaard 4:3-tv met breedbeeldstand[16:9] (pagina 49)x Voor een standaard 4:3-tv[4:3 LETTER BOX] of [4:3 PAN&SCAN] (pagina 49)8 Druk op .Het instelscherm verschijnt voor het selecteren van de uitvoermethode voor videosignalen van de EURO AV T OUTPUT (TO TV)-aansluiting op het achterpaneel van de eenheid."/1 DISPLAYC/X/x/c, TAALKEUZEMENU:SCHERMDISPL.:GELUID:ONDERTITELING:ENGELSENGELSFRANSSPAANSPORTUGEESVIDEO-INSTELLINGLINE:TV TYPE:PAUZESTAND:16:916:94:3 LETTER BOX4:3 PAN&SCANVIDEO-INSTELLINGLINE:TV TYPE:PAUZESTAND:16:9VIDEOVIDEOVIDEOVIDEORGB
22NLAan de slag9 Druk op X/x om de uitvoermethode voor videosignalen te selecteren.• [VIDEO]: voert videosignalen uit.• [RGB]: voert RGB-signalen uit.Opmerking• Als uw tv niet compatibel is met RGB-signalen, verschijnt er geen beeld op uw televisiescherm, zelfs niet als u [RGB] selecteert. Raadpleeg de bijgeleverde gebruiksaanwijzing van uw tv.10Druk op .Het instelscherm voor het selecteren van de luidsprekerformatie verschijnt.11Druk op C/c om de weergave van de luidsprekerformatie te selecteren zoals de luidsprekers effectief zijn geplaatst.Zie "Optimaal surround geluid voor een ruimte" (pagina 75) voor meer informatie.12Druk op .13Sluit de kalibratiemicrofoon aan op de A.CAL MIC-aansluiting op het voorpaneel.Plaats de kalibratiemicrofoon op oorhoogte met behulp van een statief (niet bijgeleverd).
De voorzijde van elke luidspreker moet naar de kalibratiemicrofoon zijn gericht en er mogen zich geen hindernissen bevinden tussen de luidsprekers en de kalibratiemicrofoon.14Druk op C/c om [JA] te selecteren.Opmerking• Zorg ervoor dat de hoofdtelefoon niet is aangesloten op de eenheid. U kunt de volgende stappen niet uitvoeren wanneer de hoofdtelefoon nog is aangesloten.15Druk op .[AUTOKALIBRATIE] wordt gestart.Maak geen geluid terwijl de meting bezig is.Opmerking• Er wordt een luid testgeluid weergegeven bij het opstarten van [AUTOKALIBRATIE]. U kunt het geluid niet stiller zetten. Houd rekening met kinderen en buren.• Vermijd om in de meetzone aanwezig te zijn en geluid te maken tijdens een meting (die ongeveer 3 minuten duurt).
23NLAan de slagOpmerking• De omgeving van de ruimte waarin het toestel is geïnstalleerd, kan de metingen beïnvloeden. • Als de meting is mislukt, volg dan het bericht en probeer [AUTOKALIBRATIE] opnieuw. 17Druk op. De snelle instelling is voltooid. Alle aansluitingen en instellingen zijn gemaakt. De snelle instelling stoppenDruk bij elke stap op DISPLAY. Tip• Als u de stand van de luidsprekers wijzigt, moet u de luidsprekerinstellingen herstellen. Zie "Optimaal surround geluid voor een ruimte" (pagina 75) en "De juiste instellingen automatisch kalibreren" (pagina 76). • Als u een instelling wilt wijzigen, zie "Het instelscherm gebruiken" (pagina 48). Het snelinstelling-scherm weer oproepen1 Druk herhaaldelijk op FUNCTION +/– tot "DVD" verschijnt in het uitleesvenster op het voorpaneel. 2 Druk op DISPLAY met het toestel in de stopstand. Het bedieningsmenuscherm verschijnt op het tv-scherm.
3 Druk op X/x om [INSTELLING] te selecteren en druk vervolgens op. De opties voor [INSTELLING] worden weergegeven. 4 Druk op X/x om [SNEL] te selecteren en druk op. Het snelinstelling-scherm verschijnt. Afhankelijk van de aansluiting van de tv (pagina 16), selecteert u het type video-uitvoer van het toestel. Het type videosignaal dat wordt uitgevoerd via de HDMI OUT-aansluiting selecterenWanneer u de eenheid en de tv verbindt met de HDMI-kabel, selecteer dan het videosignaal dat via de HDMI OUT-aansluiting wordt uitgevoerd. Raadpleeg voor meer informatie de gebruiksaanwijzing van de tv/projector, enz. 1 Druk herhaaldelijk op FUNCTION +/– tot "DVD" verschijnt in het uitleesvenster op het voorpaneel. 2 Druk op DISPLAY met het toestel in de stopstand. Het bedieningsmenuscherm verschijnt op het tv-scherm. 3 Druk op X/x om [INSTELLING] te selecteren en druk vervolgens op.
5 Druk op X/x om [HDMI-INSTELLING] te selecteren en druk vervolgens op. De opties voor [HDMI-INSTELLING] worden weergegeven. 6 Druk op X/x om [HDMI-RESOLUTIE] te selecteren en druk vervolgens op. 7 Druk op X/x om de gewenste instelling te selecteren en druk vervolgens op. • [AUTO (1920 × 1080p)]: het toestel voert het optimale videosignaal uit voor de aangesloten tv. 94( 99)VOLLEDIGVOLLEDIGDVD VIDEOT 0: 01: 08 1( 1)SNELHet type video-uitvoer instellen dat overeenkomt met uw tv.
* i: interlace, p: progressive** Afhankelijk van het model per land kan [720 × 576p] verschijnen.Stap 4: Het geluid weergeven via alle luidsprekersU kunt het geluid van een dvd-speler, tv of videorecorder laten weergeven door alle luidsprekers van dit toestel.1 Druk herhaaldelijk op FUNCTION +/– tot de gewenste functie verschijnt in het uitleesvenster op het voorpaneel.Telkens als u op FUNCTION +/– drukt, verandert de functie als volgt."DVD" t "TUNER FM" t "TUNER AM" t "USB" t "TV" t "DMPORT" t "AUDIO" t …Functie Bron"DVD" Disc die wordt afgespeeld met het toestel"TUNER FM"/"TUNER AM"FM/AM-radio (pagina 56)"USB" USB-apparaat (pagina 63)"TV" Tv"DMPORT" DIGITAL MEDIA PORT-adapter (pagina 74)"AUDIO" Draagbare geluidsbron (die is aangesloten op de AUDIO IN-aansluiting op het voorpaneel)FUNCTION +/–SYSTEM MENUX/x/c,
25NLAan de slagOpmerking• Wanneer u de TV (COAXIAL of OPTICAL DIGITAL IN)-aansluiting gebruikt (digitale verbinding), heeft de digitale verbinding voorrang. 2 Druk op SYSTEM MENU. 3 Druk herhaaldelijk op X/x tot "DEC. MODE" verschijnt in het uitleesvenster op het voorpaneel en druk vervolgens op of c. 4 Druk herhaaldelijk op X/x tot de gewenste decoderingsmodus verschijnt in het uitleesvenster op het voorpaneel. Als u het geluid van een tv of het stereogeluid van een 2-kanaalsbron wilt weergeven via de zes luidsprekers, selecteert u de decoderingsmodus "PRO LOGIC", "PLII MOVIE" of "PLII MUSIC". Zie pagina 26 voor meer informatie. 5 Druk op. De instelling wordt aangepast. 6 Druk op SYSTEM MENU. Het systeemmenu wordt uitgeschakeld. Opmerking• Afhankelijk van uw tv dient u mogelijk de luidspreker van uw tv uit te schakelen om het surround geluid van het toestel te beluisteren.
Tip• Wanneer u met een draagbare geluidsbron naar audiobestanden luistert, kunt u het geluid versterken. Druk op FUNCTION +/– om "AUDIO" te selecteren. Sluit de draagbare geluidsbron aan. Selecteer "A. F. D. STD" voor "DEC. MODE". Selecteer een andere optie dan "A. F. D. STD" om te annuleren. Er kan een storing optreden wanneer u luistert naar een component die is aangesloten op de EURO AV T OUTPUT (TO TV) -aansluiting op het achterpaneel of op de AUDIO IN-aansluiting op het voorpaneel. Dit is geen defect en is afhankelijk van de aangesloten component. Om storing te vermijden kunt u het invoerniveau van de eenheid verlagen. 1 Druk herhaaldelijk op FUNCTION +/– tot "TV" of "AUDIO" verschijnt in het uitleesvenster op het voorpaneel. 2 Druk op SYSTEM MENU. 3 Druk herhaaldelijk op X/x tot "ATTENUATE" verschijnt in het uitleesvenster op het voorpaneel en druk vervolgens op of c.
4 Druk op X/x om een instelling te selecteren. • "ATT ON": u kunt het invoerniveau dempen. Het uitgangsniveau is gewijzigd. • "ATT OFF": normaal invoerniveau. 5 Druk op. De instelling wordt aangepast.
26NLSurround geluid weergeven met de decoderingsmodusU kunt surround geluid beluisteren door een van de vooraf geprogrammeerde decoderingsmodi van het toestel te selecteren. Op die manier klinkt muziek bij u thuis net als in een bioscoop of concertzaal.1 Druk op SYSTEM MENU.2 Druk herhaaldelijk op X/x tot "DEC. MODE" verschijnt in het uitleesvenster op het voorpaneel en druk vervolgens op of c.3 Druk herhaaldelijk op X/x tot de gewenste decoderingsmodus verschijnt in het uitleesvenster op het voorpaneel.GeluidsregelingUitleesvenster Decoderingsmodus Effect"A.F.D. STD" AUTO FORMAT DIRECT STANDARDGeeft geluid weer zoals het werd opgenomen/gecodeerd.Afhankelijk van de bron zullen de luidsprekers die geluid uitvoeren, variëren."A.F.D.
MULTI" AUTO FORMAT DIRECT MULTI2-kanaalsbron: geluid dat werd opgenomen in 2 kanalen (kanaal links- en rechtsvoor) wordt eveneens toegewezen aan het linker en rechter surroundkanaal. Deze modus voert het geluid uit via de voorluidsprekers links en rechts, de surround luidspreker links en rechts en de subwoofer. De middenluidspreker voert geen geluid uit.Multikanaalsbron: afhankelijk van de bron zullen de luidsprekers die geluid uitvoeren, variëren."PRO LOGIC" Dolby Pro Logic Past Pro Logic-decodering toe op het ingangssignaal en simuleert surround geluid van 2-kanaalsbronnen.In deze modus wordt geluid uitgevoerd via alle luidsprekers en de subwoofer. Afhankelijk van de bron wordt het geluid mogelijk niet via alle luidsprekers uitgevoerd.SYSTEM MENUX/x/c,
Geluidsregeling27NL4 Druk op. De instelling wordt aangepast. 5 Druk op SYSTEM MENU. Het systeemmenu wordt uitgeschakeld. Het surround effect uitschakelenSelecteer "A. F. D. STD" of "2CH STEREO" voor "DEC. MODE". Opmerking• Wanneer het ingangssignaal afkomstig is van een multikanaalsbron, worden "PRO LOGIC", "PLII MOVIE" en "PLII MUSIC" uitgeschakeld en wordt het signaal van de multikanaalsbron rechtstreeks uitgevoerd. • Bij een bilingual broadcast sound, werken "PRO LOGIC", "PLII MOVIE" en "PLII MUSIC" niet. • U kunt de decoderingsmodus niet selecteren wanneer het toestel de bestanden leest op het USB-toestel of bij het opnemen/kopiëren van liedjes. • De decoderingsmodus werkt mogelijk niet afhankelijk van het ingangssignaal. • Wanneer u "A. F. D. MULTI" selecteert, werkt het surround effect of stereo-effect mogelijk niet. Selecteer in dat geval "A. F. D.
STD", "PRO LOGIC", "PLII MOVIE" of "PLII MUSIC". "PLII MOVIE" Dolby Pro Logic II MOVIEPast in de filmmodus Pro Logic II-decodering toe op het ingangssignaal en produceert vijf uitvoerkanalen met volledige bandbreedte uit 2-kanaalsbronnen. Deze instelling is ideaal voor het bekijken van video's van nagesynchroniseerde of oude films. In deze modus wordt geluid uitgevoerd via alle luidsprekers en de subwoofer. Afhankelijk van de bron wordt het geluid mogelijk niet via alle luidsprekers uitgevoerd. "PLII MUSIC" Dolby Pro Logic II MUSICPast in de muziekmodus Pro Logic II-decodering toe op het ingangssignaal en produceert vijf uitvoerkanalen met volledige bandbreedte uit 2-kanaalsbronnen. Deze instelling is ideaal voor normale stereobronnen zoals een CD. In deze modus wordt geluid uitgevoerd via alle luidsprekers en de subwoofer.
Afhankelijk van de bron wordt het geluid mogelijk niet via alle luidsprekers uitgevoerd. "2CH STEREO" 2 CHANNEL STEREOVoert het geluid uit via de voorluidsprekers links en rechts en de subwoofer.
Indelingen voor surroundgeluid via meerdere kanalen worden gereduceerd tot afspelen via 2 kanalen (downmixen). "HP 2CH" HEADPHONE2 CHANNEL STEREOVoert het geluid links en rechts uit via de hoofdtelefoon. Indelingen voor surroundgeluid via meerdere kanalen worden gereduceerd tot afspelen via 2 kanalen (downmixen). "HP VIRTUAL" HEADPHONE VIRTUALVoert het geluid links en rechts als surround uit via de hoofdtelefoon. Deze modus werkt enkel wanneer een multikanaalsbron wordt afgespeeld. Uitleesvenster Decoderingsmodus Effect.
28NLDe geluidsmodus selecterenU kunt een geschikte geluidsmodus selecteren voor film of muziek.Druk tijdens de weergave herhaaldelijk op SOUND MODE tot de gewenste modus verschijnt in het uitleesvenster op het voorpaneel.•"AUTO": het toestel selecteert automatisch "MOVIE" of "MUSIC" om het geluid weer te geven afhankelijk van de disc.• "MOVIE": het toestel zorgt voor geluid bij film.• "MUSIC": het toestel zorgt voor geluid bij muziek.Opmerking• U kunt deze instelitems niet gebruiken wanneer u een hoofdtelefoon op de eenheid hebt aangesloten.Multiplex Broadcast Sound weergeven(DUAL MONO)Multiplex broadcast-geluidsweergave is mogelijk bij ontvangst van een Dolby Digital multiplex zendsignaal.Opmerking• Om een Dolby Digital-signaal te ontvangen, moet u een tv of een andere component aansluiten op de eenheid met een optische of digitale coaxkabel (pagina 16) en de digitale uitgangsmodus van de tv of andere component instellen op Dolby Digital.Druk herhaaldelijk op AUDIO tot het gewenste signaal verschijnt in het uitleesvenster op het voorpaneel.
•"MAIN": het geluid van de hoofdtaal wordt weergegeven.• "SUB": het geluid van de subtaal wordt weergegeven.• "MAIN+SUB": het gemengde geluid van zowel hoofd- als subtaal wordt weergegeven.SOUND MODEAUDIO
Disc29NLEen disc afspelenAfhankelijk van de DVD VIDEO of VIDEO CD kunnen sommige functies verschillend of niet beschikbaar zijn.Raadpleeg de bijgeleverde gebruiksaanwijzing van de disc.1 Zet de tv aan.2 Zet de ingangskeuzeschakelaar van de tv op dit toestel.3 Druk op "/1.Het toestel wordt ingeschakeld.Druk op FUNCTION +/– om "DVD" te selecteren, behalve als het toestel al is ingesteld op "DVD".4 Druk op A.5 Plaats een disc.Leg een disc in de lade en druk op A.Opmerking• Plaats een 8-cm disc op de binnenste ring in de lade.
Let op dat de disc niet over het midden van de lade schuurt.• Duw de disc-lade niet met de vinger dicht om defecten te voorkomen.• Plaats niet meer dan één disc op de lade.6 Druk op H.De (continue) weergave start.7 Pas het volume aan met VOLUME +/– op de afstandsbediening of de VOLUME-regelaar op de eenheid.Het ingestelde volume verschijnt op het tv-scherm en in het uitleesvenster op het voorpaneel.Opmerking• Afhankelijk van de status van het toestel, is het mogelijk dat het ingestelde volume niet op het tv-scherm verschijnt.• Wanneer u de functie Controle voor HDMI inschakelt, kan de tv die is aangesloten op het toestel met de HDMI-kabel (niet bijgeleverd) tegelijk met het toestel worden bediend.
Zie "De functie Controle voor HDMI gebruiken voor "BRAVIA" Sync" (pagina 60) voor meer informatie.Tip• Wanneer u het toestel en de tv verbindt met een HDMI-kabel (niet bijgeleverd), kunt u ze eenvoudig bedienen met de functie Controle voor HDMI. Zie "De functie Controle voor HDMI gebruiken voor "BRAVIA" Sync" (pagina 60) voor meer informatie.Het toestel uitschakelenDruk op "/1 terwijl het systeem is ingeschakeld. Het toestel staat nu in de stand-bymodus.Disc "/1Disc-ladeFUNCTIONHet volume aanpassenAansluiting voor hoofdtelefoonHA"/1FUNCTION +/–xHX./>MUTINGVOLUME +/–/m/M/STEP /, /
30NLStroom sparen in de stand-bymodusDruk op "/1 terwijl het systeem is ingeschakeld. Om te stroomspaarstand te activeren, dient u ervoor te zorgen dat het toestel zich in de volgende toestand bevindt. – "DEMO" is ingesteld op "OFF" (pagina 20). – [CONTROLE VOOR HDMI] is ingesteld op [UIT] (pagina 60). De hoofdtelefoon gebruikenSluit de hoofdtelefoon aan op de PHONES-aansluiting op de eenheid. Het geluid van het toestel wordt gedempt. Andere handelingen1)Uitgezonderd JPEG-beeldbestanden. 2)De scansnelheid kan verschillen afhankelijk van de disc. 3)Alleen DVD VIDEO, DVD-R, DVD-RW, VIDEO CD. 4)Uitgezonderd VIDEO CD's. 5)Op een DVD-VR kunt u niet zoeken naar een stilstaand beeld. 6)Bij een DATA CD/DATA DVD werkt deze functie alleen voor DivX-videobestanden (uitgezonderd Britse en Noord-Amerikaanse modellen). 7)Alleen DVD VIDEO/DVD-RW/DVD-R.
De knop kan worden gebruikt behalve voor DivX-videobestanden (uitgezonderd Britse en Noord-Amerikaanse modellen). 8)Alleen DVD VIDEO/DVD-RW/DVD-R/DVD+RW/DVD+R. De knop kan worden gebruikt behalve voor DivX-videobestanden (uitgezonderd Britse en Noord-Amerikaanse modellen). Handeling Druk opStop xPauzeren XAfspelen hervatten na pauzerenX of HNaar het volgende hoofdstuk, muziekstuk of scène1) gaan>Naar het vorige hoofdstuk, muziekstuk of scène1) gaan. Geluid tijdelijk uitschakelenMUTING. Als u de geluidsonderdrukking wilt annuleren, drukt u er nogmaals op of regelt u het volume met VOLUME +. Het afspelen stoppen en de gewenste disc verwijderenA op de eenheid. Snel een bepaald punt zoeken door een disc snel vooruit of achteruit af te spelen (Scan)1)2)M/ of /m tijdens het afspelen van een disc. Bij elke druk op M/ of /m tijdens het scannen, verandert de weergavesnelheid.
Telkens als u tijdens vertraagde weergave op M/ of /m4) drukt, verandert de afspeelsnelheid. Twee snelheden zijn mogelijk. Druk op H om terug te keren naar de normale afspeelsnelheid. Een beeld tegelijk weergeven (beeld-per-beeld-weergave)3)5)6)STEP om naar het volgende beeld te gaan met het toestel in de pauzestand. Druk op STEP om naar het vorige beeld te gaan met het toestel in de pauzestand (alleen DVD VIDEO/DVD-R/DVD-RW). Druk op H om terug te keren naar de normale afspeelstand. De vorige scène opnieuw afspelen (10 seconden voor)7) (direct opnieuw afspelen) tijdens het afspelen. De huidige scène kort snel vooruitspoelen (30 seconden na)8) (direct doorspoelen) tijdens het afspelen. Handeling Druk op.
Disc31NLOpmerking• Bij bepaalde scènes werkt de functie voor direct opnieuw afspelen of direct doorspoelen mogelijk niet. De hoeken wijzigenBij DVD VIDEO's waarbij een scène vanuit verschillende hoeken is opgenomen, kunt u de kijkhoek wijzigen. Druk op ANGLE tijdens de weergave om de gewenste hoek te selecteren. Opmerking• Bij sommige DVD VIDEO's kunt u de hoek niet wijzigen, ook al is er vanuit meer hoeken opgenomen. De ondertitels weergeven * ** Uitgezonderd Britse en Noord-Amerikaanse modellen. Bij discs waarop ondertitels zijn opgenomen, kunt u die ondertitels tijdens het afspelen in- of uitschakelen. Bij discs waarop meertalige ondertitels zijn opgenomen, kunt u de taal van de ondertitels tijdens het afspelen veranderen of de ondertitels naar wens in- of uitschakelen. Druk op SUBTITLE tijdens de weergave om de gewenste taal van de ondertitels te selecteren.
Opmerking• Bij sommige DVD VIDEO's kunt u de ondertitels niet wijzigen, ook al zijn er ondertitels in meerdere talen opgenomen. Eventueel kunnen ze ook niet worden uitgeschakeld. • U kunt de ondertiteling veranderen als het DivX-videobestand een ". AVI"- of ". DIVX"-extensie heeft en ondertitelingsinformatie bevat in hetzelfde bestand (uitgezonderd Britse en Noord-Amerikaanse modellen). Bij het afspelen van een DVD VIDEO of DATA CD/DATA DVD (DivX-videobestanden*) opgenomen in verschillende audioformaten (PCM, Dolby Digital, MPEG-audio of DTS) kunt u het audioformaat wijzigen. Bij een meertalige DVD VIDEO kan ook de taal worden gewijzigd. Bij een VIDEO CD, CD, DATA CD of DATA DVD kunt u het geluid van het linker- of rechterkanaal selecteren en naar het geluid van het geselecteerde kanaal luisteren via de linker- en de rechterluidsprekers.
U kunt het geluid van een Super Audio CD niet regelen. * Uitgezonderd Britse en Noord-Amerikaanse modellen. Druk tijdens de weergave herhaaldelijk op AUDIO om het gewenste audiosignaal te kiezen. x DVD VIDEODe taalkeuze hangt af van de DVD VIDEO.
Als 4 cijfers worden weergegeven, duiden deze een taalcode aan. Zie "Taalcodelijst" (pagina 100) om te controleren voor welke taal een code staat. Als dezelfde taal twee of meer keer verschijnt, is de DVD VIDEO opgenomen in meerdere audioformaten. x DVD-VRDe soorten geluiden die op een disc zijn opgenomen, worden weergegeven. Voorbeeld:•[1: MAIN] (hoofdgeluid)• [1: SUB] (subgeluid)• [1: MAIN+SUB] (hoofdgeluid en subgeluid)•[2: MAIN]•[2: SUB]•[2: MAIN+SUB]Opmerking• [2: MAIN], [2: SUB] en [2: MAIN+SUB] verschijnen niet wanneer er maar één audiostream op de disc is opgenomen. Meervoudige hoeken en ondertitels weergeven Het geluid regelen.
32NLx VIDEO CD/CD/DATA CD (MP3-bestand)/DATA DVD (MP3-bestand)• [STEREO]: het standaard stereogeluid.• [1/L]: het geluid van het linkerkanaal (mono).• [2/R]: het geluid van het rechterkanaal (mono).x DATA CD (DivX-videobestand)/DATA DVD (DivX-videobestand) (uitgezonderd Britse en Noord-Amerikaanse modellen)De formaatkeuze van geluidssignalen voor DATA CD's of DATA DVD's verschilt, afhankelijk van het DivX-videobestand op de disc.
Het formaat wordt weergegeven in het uitleesvenster.x Super VCD• [1:STEREO]: het stereogeluid van audiotrack 1.• [1:1/L]: het geluid van het linkerkanaal van audiotrack 1 (mono).• [1:2/R]: het geluid van het rechterkanaal van audiotrack 1 (mono).• [2:STEREO]: het stereogeluid van audiotrack 2.• [2:1/L]: het geluid van het linkerkanaal van audiotrack 2 (mono).• [2:2/R]: het geluid van het rechterkanaal van audiotrack 2 (mono).Opmerking• Bij het afspelen van een Super VCD zonder audiotrack 2 wordt er geen geluid weergegeven wanneer u [2:STEREO], [2:1/L] of [2:2/R] selecteert.Als u tijdens de weergave herhaaldelijk op AUDIO drukt, verschijnt het formaat van het huidige audiosignaal (PCM, Dolby Digital, DTS enz.) zoals hieronder wordt getoond.x DVDVoorbeeld:Dolby Digital 5.1-kanaalsVoorbeeld:Dolby Digital 3-kanaalsx DATA CD (DivX-videobestand)/DATA DVD (DivX-videobestand) (uitgezonderd Britse en Noord-Amerikaanse modellen)Voorbeeld:MP3-geluidU kunt de Super Audio CD afspelen (pagina 98) door het weergavegebied te selecteren.De indeling van het audiosignaal controleren * ** Uitgezonderd Britse en Noord-Amerikaanse modellen.Het weergavegebied voor een Super Audio CD selecteren1: ENGELS DOLBY DIGITAL 3 / 2 .1LFECL RLS RSSurround (L/R)Voor (L/R) + MiddenLFE (Low Frequency Effect)Huidig programmaformaat1:SPAANS DOLBY DIGITAL 2 / 1SL RVoor (L/R)Surround (mono)Huidig programmaformaat1:MP3 128kBitsnelheid
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Sony DAV-DZ260 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Home cinema Sony
Handleiding Home cinema
Nieuwste handleidingen voor Home cinema