Sonnenkonig Elegance 500 Handleiding
Sonnenkonig Heater Elegance 500
Bekijk gratis de handleiding van Sonnenkonig Elegance 500 (60 pagina’s), behorend tot de categorie Heater. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 51 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Sonnenkonig Elegance 500 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/60

ECO 500-700
ELEGANCE 500-700
INFRAROT HEIZPANEELE
Bedienungsanleitung
21221002
21221102
21222002
21222102
ECO 500:
ECO 700:
ELEGANCE 500:
ELEGANCE 700:
Artikel-Nr.:
Product specificaties
| Merk: | Sonnenkonig |
| Categorie: | Heater |
| Model: | Elegance 500 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 56 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Soort: | Infrarood elektrisch verwarmingstoestel |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP44 |
| Temperatuur (min): | 85 °C |
| Geschikt voor: | Binnen |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Temperatuur (max): | 95 °C |
| Wifi: | Ja |
| Verwarmingsvermogen: | 500 W |
| Plaatsingsopties: | Ceiling, Wall |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Sonnenkonig Elegance 500 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Heater Sonnenkonig
6 Maart 2026
4 Maart 2026
20 December 2025
19 December 2025
18 Oktober 2025
14 Augustus 2025
14 Augustus 2025
14 Augustus 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
Handleiding Heater
Nieuwste handleidingen voor Heater
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
22 Mei 2026
20 Mei 2026