Smeg SI5322B Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Smeg SI5322B (22 pagina’s), behorend tot de categorie Kachel. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 90 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Smeg SI5322B of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/22

Inhoudsopgave
91
NL
1 Waarschuwingen92
1.1 Algemene veiligheidswaarschuwingen92
1.2 Aansprakelijkheid van de fabrikant93
1.3 Beoogd gebruik93
1.4 Verwerking93
1.5 Identificatieplaatje94
1.6 Deze gebruiksaanwijzing94
1.7 Wegwijs in de gebruiksaanwijzing94
2 Beschrijving95
2.1 Algemene beschrijving95
2.2 Beschikbare accessoires96
3 Gebruik97
3.1 Waarschuwingen97
3.2 Voorbereiding98
3.3 Het gebruik van de kookplaat98
4 Reiniging en onderhoud105
4.1 Waarschuwingen105
4.2 Reiniging van de oppervlakken105
4.3 Wekelijkse gewone reiniging105
4.4 Voedselvlekken of -resten105
4.5 Oplossingen voor problemen…106
5 Installatie107
5.1 Elektrische aansluiting107
5.2 Veiligheidswaarschuwingen108
5.3 Insnijding van het werkblad109
5.4 Inbouw110
5.5 Bevestigingsbeugels112
We raden aan deze handleiding aandachtig door te lezen, omdat ze alle aanwijzingen
bevat om de esthetische en functionele kwaliteiten van het apparaat te behouden.
Raadpleeg de website voor verdere informatie over dit product: www.smeg.com
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Kachel |
| Model: | SI5322B |
| Apparaatplaatsing: | Ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Aantal vermogenniveau's: | 9 |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Breedte: | 300 mm |
| Diepte: | 515 mm |
| Hoogte: | 51 mm |
| Soort materiaal (bovenkant): | Glaskeramiek |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 1300 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 2300 W |
| Aantal branders/kookzones: | 2 zone(s) |
| Type kookplaat: | Inductiekookplaat zones |
| Type brander/kookzone 1: | Groot |
| Type brander/kookzone 2: | Sudderen |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Aantal gaspitten: | 0 zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones: | 2 zone(s) |
| Reguliere brander/kookzone diameter: | 160 mm |
| Normale brander/kookzone: | 1400 W |
| Controle positie: | Boven voorzijde |
| Aangesloten lading (elektrisch): | 3600 W |
| Installatie compartiment breedte: | 270 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 490 mm |
| Grote brander/kookzone diameter: | 210 mm |
| Grote brander/kookzone: | 3000 W |
| Aangesloten lading (gas): | - W |
| Type timer: | Digitaal |
| Breedte kookplaat: | 30 cm |
| Boost functie: | Ja |
| Restwarmte-indicator: | Ja |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Electrisch |
| Kookzone 1 boost: | 3000 W |
| Kookzone 2 boost: | 1400 W |
| Positie brander/kookzone 1: | Midden achter |
| Diameter brander/kookzone 1: | 210 mm |
| Positie brander/kookzone 2: | Midden voor |
| Diameter brander/kookzone 2: | 160 mm |
| Kookzone 1 vorm: | Rond |
| Kookzone 2 vorm: | Rond |
| Domino: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg SI5322B stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Kachel Smeg
13 April 2023
23 Maart 2023
10 Februari 2023
Handleiding Kachel
Nieuwste handleidingen voor Kachel
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
5 Mei 2026