Smeg SI3842B Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Smeg SI3842B (24 pagina’s), behorend tot de categorie Kachel. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 71 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Smeg SI3842B of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/24

Inhoudsopgave
1. WAARSCHUWINGEN BIJ GEBRUIK ..................................................................................100
2. WAARSCHUWINGEN VOOR DE VEILIGHEID ..................................................................102
3. ZORG VOOR HET MILIEU ..................................................................................................104
3.1 Onze zorg voor het milieu ........................................................................................................................... 104
3.2 Uw zorg voor het milieu .............................................................................................................................. 104
4. KEN UW TOESTEL .............................................................................................................105
4.1 Positie van de bereidingszones .................................................................................................................. 105
4.2 Herkenning van de pan ............................................................................................................................... 105
4.3 Pannen die voor de inductieplaat kunnen worden gebruikt ........................................................................ 106
4.4 Beperking van de bereidingsduur ............................................................................................................... 106
4.5 Bescherming tegen oververhitting van de plaat .......................................................................................... 106
4.6 Advies om energie te besparen .................................................................................................................. 107
4.7 Vermogensniveaus ..................................................................................................................................... 107
5. GEBRUIK VAN DE KOOKPLAAT ........................................................................................108
5.1 Algemene waarschuwingen en advies ........................................................................................................ 108
5.2 Bedieningspaneel ....................................................................................................................................... 108
5.3 Inschakeling/uitschakeling van de plaat ...................................................................................................... 109
5.4 Inschakeling van de bereidingszone ........................................................................................................... 109
5.5 Uitschakeling van de bereidingszone ......................................................................................................... 109
5.6 Restwarmte ................................................................................................................................................. 109
5.7 Functie Power ............................................................................................................................................. 109
5.8 Functie Pauze ............................................................................................................................................. 110
5.9 Timer kookwekker ....................................................................................................................................... 110
5.10 Timer automatische uitschakeling bereidingszone ................................................................................... 111
5.11 Functie Verwarmingsversneller ................................................................................................................. 112
5.12 Functie Bridge ........................................................................................................................................... 112
5.13 Blokkering van de bedieningen ................................................................................................................. 113
5.14 Vermogenbeheer ...................................................................................................................................... 113
5.15 Tabel voor de bereidingen ........................................................................................................................ 114
6. REINIGING EN ONDERHOUD ............................................................................................115
6.1 Reiniging van de glaskeramische kookplaat ............................................................................................... 115
6.2 Wekelijkse reiniging .................................................................................................................................... 115
7. WAT ALS IETS NIET WERKT? ..........................................................................................116
8. INSTALLATIE .....................................................................................................................117
8.1 Aanwijzingen betreffende de veiligheid voor de montage in keukenmeubels ............................................. 117
8.2 Insnijding van het werkblad ......................................................................................................................... 117
8.3 Inbouw ........................................................................................................................................................ 118
8.4 Ventilatie ..................................................................................................................................................... 119
8.5 Pakking van de kookplaat ........................................................................................................................... 119
8.6 Plaatsing van de bevestigingsklemmen ...................................................................................................... 120
8.7 Elektrische aansluiting ............................................................................................................................... 121
AANWIJZINGEN VOOR DE GEBRUIKER: hier vindt u advies betreffende het gebruik, de beschrijving
van de bedieningen en de correcte handelingen voor de reiniging en het onderhoud van het toestel.
AANWIJZINGEN VOOR DE INSTALLATEUR: deze zijn bedoeld voor de gekwalificeerde technicus die
de installatie, de inbedrijfstelling en de keuring van het toestel moet uitvoeren.
Surf voor meer informatie over de producten naar www.smeg.com
@
99
Downloaded from www.vandenborre.be
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Kachel |
| Model: | SI3842B |
| Apparaatplaatsing: | Ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Aantal vermogenniveau's: | 9 |
| Breedte: | 770 mm |
| Diepte: | 515 mm |
| Hoogte: | 45 mm |
| Kinderslot: | Ja |
| Soort materiaal (bovenkant): | Glaskeramiek |
| Aantal branders/kookzones: | 4 zone(s) |
| Type kookplaat: | Inductiekookplaat zones |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Installatie compartiment afmetingen(WxDxH): | 730 x 480 x 45 mm |
| Sudderbrander/kookzone diameter: | 145 mm |
| Reguliere brander/kookzone diameter: | 180 mm |
| Sudder brander/kookzone: | 2200 W |
| Normale brander/kookzone: | 3000 W |
| Controle positie: | Rechtsboven |
| Vermogen: | 7400 W |
| Grote brander/kookzone diameter: | 180 mm |
| Grote brander/kookzone: | 3000 W |
| Stroom: | 32 A |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Beeldscherm: | Ja |
| Restwarmte-indicator: | Ja |
| Extra grote hoge-snelheid kookzone: | 3700 W |
| Panherkenning: | Ja |
| Extra-grote brander/kookzone diameter: | 280 mm |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg SI3842B stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Kachel Smeg
13 April 2023
23 Maart 2023
10 Februari 2023
Handleiding Kachel
Nieuwste handleidingen voor Kachel
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026
5 Mei 2026