Smeg PALPZ Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Smeg PALPZ (7 pagina’s), behorend tot de categorie Bakplat. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 79 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Smeg PALPZ of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/7

1
2
3
4
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Bakplat |
| Model: | PALPZ |
| Kleur van het product: | Black, Stainless steel |
| Gewicht: | 600 g |
| Breedte: | 315 mm |
| Diepte: | 325 mm |
| Gewicht verpakking: | 800 g |
| Breedte verpakking: | 470 mm |
| Diepte verpakking: | 360 mm |
| Hoogte verpakking: | 60 mm |
| Land van herkomst: | Italië |
| Correct gebruik: | Oven |
| Vorm: | Vierkant |
| Materiaal: | Plastic, Stainless steel |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Lengte: | 325 mm |
| Geschikt voor bakken: | Pizza |
| Chemische belasting (Zweden): | Nee |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg PALPZ stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Bakplat Smeg
16 April 2023
5 April 2023
27 Maart 2023
18 Februari 2023
Handleiding Bakplat
Nieuwste handleidingen voor Bakplat
25 December 2025
17 November 2025
12 Mei 2025
4 Maart 2025
14 December 2024
16 November 2024
16 November 2024
16 November 2024
16 November 2024
16 November 2024