Smeg CO96GMA9 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Smeg CO96GMA9 (26 pagina's) in de categorie Overige keukenapparatuur. Deze handleiding was nuttig voor 109 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.6 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
26
Downloads
996
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Overige keukenapparatuur |
| Model: | CO96GMA9 |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Vermogen grill: | 1700 W |
| Kleur van het product: | Antraciet |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 71500 g |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 900 mm |
| Grill: | Ja |
| Snoerlengte: | 1.2 m |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Convectie koken: | Ja |
| Ontdooifunctie: | Nee |
| Aantal lampen: | 2 lampen |
| Soort lamp: | Halogeen |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 1800 W |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 2900 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 3500 W |
| Aantal branders/kookzones: | 6 zone(s) |
| Type kookplaat: | Gaskookplaat |
| Electronische ontsteking: | Ja |
| Type brander/kookzone 1: | Extra groot |
| Type brander/kookzone 2: | Regulier |
| Type brander/kookzone 3: | Groot |
| Voedingsbron oven: | Electrisch |
| Aantal ovens: | 1 |
| Aantal gaspitten: | 6 zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones: | 0 zone(s) |
| Aangesloten lading (elektrisch): | 3200 W |
| Soort reiniging: | Stoom |
| Aangesloten lading (gas): | 11900 W |
| Hoeveelheid glazendeur panelen: | 2 |
| Energieverbruik (conventioneel): | 1.21 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie): | 0.98 kWu |
| Energie-efficiëntie-index (EEI): | 95.1 |
| Koken: | Ja |
| Grootte oven: | Groot |
| Netto capaciteit oven: | 115 l |
| Thermostaatbereik oven: | 40 - 260 °C |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Onderverwarming: | Ja |
| Vermogen onderverwarming: | 1200 W |
| Vermogen bovenverwarming: | 1000 W |
| Convectie kracht: | 2000 W |
| Uitneembaar deurglas: | Ja |
| Materiaal pannensteun: | Gietijzer |
| Ovenpositie: | Bodem |
| Aantal schappen: | 5 schappen |
| Type brander/kookzone 4: | Klein |
| Vermogen brander/kookzone 4: | 1000 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 3: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 4: | Gas |
| Type gas: | Natuurlijk gas |
| ECO mode: | Ja |
| Wokbrander: | Nee |
| Positie brander/kookzone 1: | Links voor |
| Positie brander/kookzone 2: | Links achter |
| Positie brander/kookzone 3: | Midden vooraan |
| Positie brander/kookzone 4: | Midden achteraan |
| Ventilatieroosterfunctie: | Ja |
| Deuropening oven: | Deur naar beneden klappen |
| Oventimer: | Ja |
| Type oventimer: | Mechanisch |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Type product: | Range-fornuis |
| Type beeldscherm: | Analoog |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Materiaal ovendeur: | Glas |
| Voedingsbron brander/kookzone 5: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 6: | Gas |
| Type brander/kookzone 5: | Regulier |
| Type brander/kookzone 6: | Klein |
| Positie brander/kookzone 5: | Rechts achter |
| Vermogen brander/kookzone 5: | 1800 W |
| Positie brander/kookzone 6: | Rechts voor |
| Vermogen brander/kookzone 6: | 1000 W |
| Onderverwarming & ventilator: | Ja |
Handleiding Overige keukenapparatuur Smeg
15 Juni 2025
4 April 2025
1 April 2025
7 Mei 2024
7 Mei 2024
Handleiding Overige keukenapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Overige keukenapparatuur
25 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026