Sinbo SK-7302 Handleiding

Sinbo Waterkoker SK-7302

Bekijk gratis de handleiding van Sinbo SK-7302 (40 pagina’s), behorend tot de categorie Waterkoker. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 26 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Sinbo SK-7302 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/40
SK 7302 SU ISITICISI (KETTLE)
KULLANMA KILAVUZU
TR
EN
FR
NL
DE
ES
RU
UA
HR
AR

Beoordeel deze handleiding

4.2/5 (8 Beoordelingen)

Product specificaties

Merk: Sinbo
Categorie: Waterkoker
Model: SK-7302

Handleiding Sinbo SK-7302 – volledige tekst

- 10 -NEDERLANDSSINBO SK 7302 WATERKOKERGEBRUIKSAANWIJZINGLEES DE GEBRUIKSAANWIJZING VOOR GEBRUIK GOED DOORBELANGRIJKE VEILIGHEIDSVOORSCHRIFTENBij gebruik van elektrische apparaten dient u de onderstaande veiligheidsvoorschriftenaltijd te hanteren1. Dit product heet een elektriciteitssnoer welk niet vervangen kan worden. Indien dezeis beschadigd mag deze alleen door een erkend monteur vervangen te worden2. Dit apparaat is niet geproduceerd voor het gebruik door de volgende categorieen. Demensen die geen kennis en ervaringen met de electrische apparaat hebben en mensenmet een verstandelijke en/of lichamelijke beperkingen (incl kinderen). 3. Kokend water en stoom kunnen brandwonden tot gevolg hebben, hierdoor moet hetapparaat altijd op een stabiele horizontale oppervlak staan. 4. Gebruik alleen de bijgeleverde adapter. 5. Controleer voor gebruik de op het apparaat vermelde voltage.

Deze dient inovereenstemming te zijn met uw elektriciteitsnet. Indien dit niet het geval is brengt udan het apparaat terug naar uw verkoper. 6. Om ongelukken te voorkomen mag u nooit de waterkoker of de adapter in vloeistofplaatsen. Let erop dat de elektrische delen niet in aanraking komen met water of enigander vloeistof. 7. Wees er zeker van dat kinderen en huisdieren geen toegang hebben tot de waterkokeren adapter. Tijdens het gebruik van het apparaat in de buurt van kinderen moet er altijdtoezicht zijn. 8. De buitenzijde van de waterkoker zal tijdens gebruik een hoge mate van warmtebevatten. Hierdoor wordt u afgeraden om het apparaat aan de buitenzijde of aan deopening op te pakken. Gebruik altijd het handvat. 9. Wanneer u het apparaat van de adapter afhaalt, wees er dan zeker van dat deze nietin het stopcontact zit.

Ook wanneer het apparaat niet in gebruik is moet u de stekker uithet stopcontact halen. 10. Let er tijdens het bijvullen op dat de stoom die vrij kan komen een enorme hitte bevat. 11. Dit apparaat is uitsluitend geschikt voor huishoudelijk gebruik.

Gebruik het apparaatalleen waarvoor het bestemd is. 12. Gebruik dit apparaat niet buitenshuis. 13. Plaats dit apparaat niet in de buurt van apparaten of oppervlakten welke een extremehitte kunnen produceren, zoals ovens en dergelijken. 14. Zorg er voor dat de elektriciteitssnoer niet in contact komt met warme oppervlakten. 15. Indien het elektriciteitssnoer beschadigingen heeft opgelopen of vertoond dient u hetapparaat niet te gebruiken. Controleer met regelmaat of u beschadigingen aan het snoerziet.

- 11 -16. Open de waterkoker niet wanneer deze in gebruik is. 17. Vul de waterkoker niet verder dan de aangegeven ``MAX``. Indien u dit doet kan hetkokende water uit de waterkoker komen. 18. Om stoomverbrandingen te voorkomen dient u de voorkant van het apparaat van dewand af te plaatsen. Tevens raden wij u af om het apparaat onder een lage afdak tegebruiken. 19. Het apparaat is niet geschikt om door de gebruiker gerepareerd te worden. Ditapparaat is ontworpen voor thuisgebruik, kantoor en overige werkomgevingen, doorklanten van hotels/motels en overige bed- en breakfast gelegenheden gebruikt te worden. VOOR HET EERSTE GEBRUIK1. Haal de waterkoker en adapter uit de verpakking. Indien de waterkoker voor het eerstgebruikt gaat worden of na lange tijd ongebruikt te hebben gestaan gebruikt gaat wordendient u bij het eerste gebruik deze te vullen tot ``MAX``.

Nadat u dit water heeft gekooktmoet u de waterkoker legen en de waterkoker met koud water omspoelen. 2. De spanning van uw elektriciteitsnet dient overeen te stemmen met die van uwwaterkoker. Controleer dit aan de hand van de sticker op het apparaat. GEBRUIKSAANWIJZING1. Hou het apparaat tijdens het vullen altijd uit de buurt van de adapter. 2. Open de deksel3. Vul de waterkoker tot het gewenste niveau met in achtneming van de ``MIN`` en``MAX``. 4. Doe de deksel er weer op en plaats het apparaat op de adapter. Controleer alvorenshet inschakelen van het apparaat of de deksel goed is afgesloten. 5. Positioneer de waterkoker op de adapter. 6. Sluit de adapter aan op stroom. 7. Om de waterkoker in werking te stellen moet u de ON/OFF naar beneden drukken. 8. Het indicatielampje zal gaan branden en het apparaat zal het water gaan koken. OPENDE DEKSEL NOOIT TIJDENS HET KOKEN9.

Wanneer het water gekookt is zal het indicatielampje zelf uitgaan en het apparaat zalzichzelf op de OFF-stand zetten. 10. U kunt het koken zelf te allen tijde onderbreken door de ON/OFF schakelaar op offte zetten. 11.

Wanneer de waterkoker automatisch op OFF is gegaan zal het ongeveer 20 secondenduren voordat u deze weer kunt gebruiken. 12. Indien u de waterkoker, wanneer deze leeg is, per ongeluk inschakelt of de waterkoker15 minuten droog ingeschakeld is zal het apparaat zich in de veilige modus zetten. REINIGING1. Voordat u het apparaat opbergt of schoon wilt gaan maken moet u er zeker van zijn.

- 12 -dat het apparaat niet is aangesloten op het elektriciteitsnet. Wees er tevens zeker vandat het apparaat is afgekoeld.2. Het elektriciteitssnoer, de adapter of waterkoker zelf mogen te nimmer in enigevloeistof ondergedompeld worden.3. De buitenkant van de waterkoker kan met een vochtige doek schoongemaakt worden.Zorg er altijd voor dat na schoonmaak de waterkoker weer volledig droog is. Gebruikgeen stoffen of reinigingsmiddelen welk het apparaat schade kunnen toebrengen.4. Na enige tijd van gebruik kan er kalk in uw waterkoker ontstaan. Dit kunt u reinigendoor de waterkoker tot de helft te vullen met water en er citroensap aan toe te voegen.Laat het water koken en wacht 15 minuten. Herhaal dit enkele malen. Wanneer u ditdoet moet u de waterkoker tot de helft vullen met koud water.Veiligheid, 13 amp.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Sinbo SK-7302 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden