Silvercrest SBBK 700 A2 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Silvercrest SBBK 700 A2 (207 pagina’s), behorend tot de categorie Stofzuiger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 15 mensen. Heb je een vraag over Silvercrest SBBK 700 A2 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Silvercrest |
| Categorie: | Stofzuiger |
| Model: | SBBK 700 A2 |
Handleiding Silvercrest SBBK 700 A2 – volledige tekst
61NL1. Overzicht1 Zuigslang2 Voegenmondstuk/borstelmondstuk3 Bekledingmondstuk4 Stofzakweergave5 Greep6 Ontgrendelingstoetsen (aan beide zijden van de zuigslang)7 Deksel8 Aansluitopening (voor de zuigslang)9 Ontgrendelingstoets (voor het deksel)10 Houder voor het vloermondstuk (aan de onderkant van de vloerstofzuiger)11 Voetknop (aan het vloermondstuk - voor het in-/uitschuiven van de borstel)12 Vloermondstuk13 Schuifknop (voor het ontgrendelen van de telescopische buis)14 Telescopische buis15 Nevenluchtventiel16 Handgreep (aan de zuigslang)Afbeelding A: bedieningselementen17 In-/uitschakelknop18 Toets voor het oprollen van het aansluitsnoerAfbeelding B: achterzijde19 Houder (voor het vloermondstuk)20 Afdekking boven de afvoerluchtfilter21 Afvoerluchtfilter / EPA-filter22 Aansluitsnoer met stekker__467414_2404_Bodenstaubsauger_B8.book Seite 61 Dienstag, 22. Oktober 2024 8:59 08
62 NLHartelijk dank voor uw vertrouwen!Hartelijk gefeliciteerd met uw nieuwe vloerstofzuiger.Om het product veilig te gebruiken en om alle functies van het apparaat te leren ken-nen:• Lees deze handleiding vóór de eerste ingebruikname zorgvul-dig door.• Neem altijd de veiligheidsin-structies in acht!• Het apparaat mag alleen wor-den bediend zoals in deze hand-leiding wordt beschreven.• Bewaar deze handleiding goed.• Wanneer u het apparaat ooit aan iemand doorgeeft, dient u deze handleiding bij te voegen. De handleiding maakt deel uit van het product.Wij wensen u veel plezier met uw nieuwe vloerstofzuiger!Aanwijzingen over handelsnamenSwirl®, Y 298® en Y 98® zijn geregistreerde handelsnamen van een onderneming van de Melitta Groep en zijn niet met LIDL ver-bonden. 2.
Correct gebruikDe vloerstofzuiger is geschikt voor het zui-gen van normaal, droog huisstof en iets gro-ver vuil.Het apparaat is ontworpen voor het pri-véhuishouden en mag niet voor commercië-le doeleinden worden gebruikt.Het apparaat mag uitsluitend binnenhuis worden gebruikt.Voorzienbaar misbruikDIVERSE GEVAREN! ~ De volgende stoffen mogen niet worden opgezogen:- vloeistoffen en vochtig vuil- explosieve of brandbare stoffen, zo-als meel- of koolstof- stoffen die een gevaar vormen voor de gezondheid, zoals asbest- gloeiende as, brandende lucifers of andere hete stoffen- zeer fijn stof, zoals toner voor kopi-eerapparaten. De filter in het appa-raat is niet geschikt voor dergelijke stoffen.~ Kinderen mogen niet op het apparaat gaan zitten of het als trapauto gebrui-ken.__467414_2404_Bodenstaubsauger_B8.book Seite 62 Dienstag, 22. Oktober 2024 8:59 08
63NL3. VeiligheidsinstructiesWaarschuwingenIndien nodig, worden de volgende waar-schuwingen in deze handleiding gebruikt:GEVAAR. Hoog risico: het niet in acht nemen van de waarschuwing kan tot letsel leiden. WAARSCHUWING. Matig risico: het niet in acht nemen van de waarschuwing kan verwondingen of ernstige materiële schade veroorzaken. LET OP: gering risico: het niet in acht ne-men van de waarschuwing kan lichte ver-wondingen of materiële schade veroorzaken. AANWIJZING: situaties en bijzonderhe-den waarop tijdens het gebruik van het ap-paraat moet worden gelet.
Instructies voor een veilig gebruik~ Dit apparaat kan worden gebruikt door kinderen vanaf 8 jaar en door personen met verminderde fysieke, sensorische of mentale capaciteiten of een gebrek aan ervaring en/of kennis, wanneer zij onder toezicht staan of met betrekking tot het veilige gebruik van het apparaat instructies hebben gekregen en de daaruit voortvloeiende gevaren hebben begrepen. Kinderen mogen niet met het apparaat spelen. Kinderen mogen zonder toezicht geen reiniging en gebruikersonderhoud uitvoeren. ~ Schakel het apparaat uit en trek de stekker uit het stopcontact,. … voordat u het apparaat in elkaar zet of uit elkaar haalt;… voordat u de filter of de stofzak vervangt,… voordat u verstoppingen verhelpt en … voordat u het apparaat reinigt.
~ Wanneer het aansluitsnoer van dit apparaat beschadigd is, moet dit door de fabrikant of zijn klantenservice of door een ge-lijkwaardig gekwalificeerde persoon worden vervangen om ge-vaarlijke situaties te voorkomen. ~ Bij verkeerd gebruik kan men letsel oplopen. GEVAAR voor kinderen. ~ Verpakkingsmateriaal is geen kinder-speelgoed. Kinderen mogen niet met de plastic zakken spelen. Er bestaat verstik-kingsgevaar. GEVAAR voor en door huis- en gebruiksdieren. ~ Er kunnen gevaren voor huis- en ge-bruiksdieren van elektrische apparaten uitgaan. Verder kunnen dieren ook schade aan het apparaat veroorzaken.
64 NL~ Stofzuig nooit dieren. GEVAAR van een elektrische schok door vocht. ~ Bescherm het apparaat tegen vocht, druip- en spatwater. ~ Het apparaat, de kabel en de stekker mogen niet in water of andere vloeistof-fen worden gedompeld. ~ Wanneer er vloeistof in het apparaat te-rechtkomt, moet de stekker direct uit het stopcontact worden getrokken. Laat het apparaat controleren voordat u het weer in gebruik neemt. ~ Laat de herbruikbare stofzak volledig drogen voordat u deze terugplaatst. ~ Bedien het apparaat niet met natte han-den. GEVAAR voor een elektrische schok. ~ Leg het aansluitsnoer zodanig neer dat niemand erop kan trappen, erachter blijft hangen of erover kan struikelen. ~ Sluit het apparaat uitsluitend aan op een volgens de voorschriften geïnstal-leerd, goed toegankelijk stopcontact, waarvan de spanning overeenkomt met de gegevens op het typeplaatje.
Het stopcontact moet ook na het aansluiten goed toegankelijk blijven. ~Let erop dat het aansluitsnoer niet door scherpe randen of hete plaatsen kan wor-den beschadigd. ~ Let erop dat het aansluitsnoer niet vast-geklemd wordt of bekneld raakt. ~ Om de stekker uit het stopcontact te trek-ken, moet u altijd aan de stekker trek-ken, nooit aan het aansluitsnoer. ~ Trek de stekker uit het stopcontact, …… voordat u het apparaat reinigt,… wanneer er zich een storing voor-doet en… bij onweer. GEVAAR voor verwondingen. ~ Let erop dat u nooit huid, haren of kle-dingstukken stofzuigt. ~ Houd het aansluitsnoer vast, wanneer u op de toets voor het oprollen van het aansluitsnoer drukt. Anders kan de stek-ker bij snel oprollen bijv. tegen de be-nen slaan. WAARSCHUWING voor materiële schade. ~ Gebruik de stofzuiger uitsluitend wan-neer een stofzak en alle filters zijn ge-plaatst.
Stofzuigen zonder stofzak of zonder filter vernielt de motor. ~ Gebruik uitsluitend de originele acces-soires en de stofzak die in deze handlei-ding wordt vermeld. ~ Gebruik geen scherpe of schurende rei-nigingsmiddelen. 4.
65NL5. Vóór het eerste gebruik• Pak het apparaat en alle accessoires uit.• Controleer of alle delen aanwezig zijn en onbeschadigd zijn.AANWIJZINGEN:• Alle filters en een stofzak zijn in de toe-stand bij levering al geplaatst.• Let erop dat in de eerste periode geur-ontwikkeling kan optreden. Dit is onge-vaarlijk en verdwijnt na korte tijd. Zorg voor een goede ventilatie van de ruim-te.Transportbescherming verwijderenIn de leveringstoestand bevinden zich twee transportbeschermingselementen aan de on-derkant van het apparaat.• Verwijder deze transportbeschermings-elementen door deze van de onderkant af te trekken.6. MontageGEVAAR voor verwondingen!~ Trek de stekker22 uit het stopcontact voordat u de stofzuiger in elkaar zet of uit elkaar haalt.Slang insteken/verwijderen• Steek de zuigslang1 in de aansluitope-ning8 aan de bovenzijde van het ap-paraat.
66 NLTelescopische buis opsteken• Steek de zuigslang1 met de hand-greep16 in het bovenste uiteinde op de telescopische buis14. Draai de handgreep daarbij een beetje heen en weer voor een beter houvast.• Draai de telescopische buis14 het liefst meteen zo dat de schuifknop13 om-hoog wijst. Dat vergemakkelijkt voor u de latere bediening.Mondstukken opsteken/verwijderen• Alle mondstukken kunnen zowel direct aan de handgreep16 van de zuigs-lang1 als aan het onderste uiteinde van de telescopische buis14 worden bevestigd.• Steek het gewenste mondstuk erop. Draai het mondstuk daarbij een beetje heen en weer voor een beter houvast.• Draai het mondstuk een beetje heen en weer en trek dit eraf om dit te verwijde-ren. Lengte van de telescopische buis verstellen1. Druk de schuifknop13 aan de telesco-pische buis14 omlaag en stel de ge-wenste lengte in.2.
67NL- Voor gladde vloeren, zoals tegels, kantelt u de voetknop11 in de richting van het symbool "Borstel uit-geschoven". De bor-stel aan de onderkant wordt uitgeschoven.- Voor tapijtvloeren kantelt u de voet-knop11 in de rich-ting van het symbool "Borstel ingescho-ven". De borstel wordt ingeschoven.Bekledingmondstuk3Het bekledingmond-stuk3 is bijv. geschikt voor beklede meubels, matrassen en autozittin-gen.Voegenmondstuk/borstelmondstuk2Het voegenmondstuk2 is bijv. geschikt voor plinten, hoeken, gleu-ven en bekledingsna-den.• Klap de borstel uit in de richting van de pijl om uit het voegenmondstuk2 een borstelmondstuk te maken.Deze is bijv. geschikt voor niet vlakke voorwerpen, lampen, profielbalken.1111__467414_2404_Bodenstaubsauger_B8.book Seite 67 Dienstag, 22. Oktober 2024 8:59 08
68 NL8. StofzuigenWAARSCHUWING voor materiële schade! ~ Bij het stofzuigen moeten altijd alle fil-ters en een stofzak zijn gemonteerd.Stofzuiger aansluiten en inschakelen1. Monteer de gewenste accessoires.2. Trek het aansluitsnoer22 er ten minste tot de gele markering uit. Stop bij de rode markering. Het aansluitsnoer mag niet met kracht tot aan de aanslag eruit worden getrokken.3. Steek de stekker22 in een geschikt stopcontact. Het stopcontact moet ook na het aansluiten altijd goed toeganke-lijk zijn.4.Druk op de in-/uitschakelknop 17 om het apparaat in te schakelen.Nevenluchtventiel gebruiken• Bij het stofzuigen van lichte, gevoelige voorwerpen (zoals gordijnen) regelt u het zuigvermogen flexibel naar wens.
Hoe verder het nevenluchtventiel15 wordt geopend, des te zwakker wordt het zuigvermogen.• Bij normaal stofzuigen dient het neven-luchtventiel15 volledig te blijven geslo-ten, zodat de zuigkracht niet wordt verlaagd.• Open het nevenluchtventiel15 volledig om bijv. opgezogen textiel snel los te la-ten.Stofzuigen beëindigen1. Voor het uitschakelen drukt u op de in-/uitschakelknop 17.2. Trek de stekker22 uit het stopcontact.3. Houd het aansluitsnoer22 vast en druk op de toets 18 om het aansluitsnoer op te rollen.AANWIJZING: trek het aansluitsnoer22 weer een beetje naar buiten, wanneer het oprollen tussentijds stopt.4. Berg de stofzuiger op.9. Stofzak en filter GEVAAR voor verwondingen!~ Schakel de stofzuiger uit en trek de stek-ker22 uit het stopcontact voordat u de stofzak of filter vervangt resp. reinigt.WAARSCHUWING voor materiële schade!
~ Bij het stofzuigen moeten altijd alle fil-ters en een stofzak zijn geplaatst.9.1 StofzakAANWIJZING: de meegeleverde stofzak kan worden geleegd, gewassen en weer worden gebruikt.Type stofzuigerzak: compatibel metSwirl® Y 298®/Y 98®, Handybag Y98, Worwo EMB419.15__467414_2404_Bodenstaubsauger_B8.book Seite 68 Dienstag, 22. Oktober 2024 8:59 08
69NLStofzakweergave4Wanneer de stofzakweergave4 gekleurd is gevuld, moet de stofzak worden geleegd of vervangen. Let daarbij op het volgende:- De stofzakweergave4 kan tijdelijk zijn gevuld, wanneer de stofzuiger zich vastzuigt, bijv. aan textiel. - Wanneer de stofzakweergave4 continu is gevuld, maar de stofzak niet is gevuld: - Schakel de stofzuiger uit. - Trek de stekker22 uit het stopcontact. - Controleer of in de zuigslang1 of in het mondstuk een verstopping aanwe-zig is. Verwijder deze evt.- De stofzakweergave4 is voor een in het huishouden gebruikelijk, gemengd stof van tapijtpluizen, haren en zand in-gesteld. Door tapijt- of wolpluizen kan de stofzak volledig zijn gevuld, hoewel de weergave dit niet aantoont. Leeg resp. vervang de stofzak desondanks.Stofzak verwijderen1.
Trek de ontgrendelingstoets9 naar bo-ven naar het deksel en klap het dek-sel7 omhoog, totdat dit vastklikt.2. Trek de stofzuigerzak met de stofzak-houder naar boven toe uit de stofzuiger.3. Trek de stofzak uit de stofzakhouder.Stofzak legenAANWIJZING: om te voorkomen dat er stof ontsnapt, kunt u de stofzak voor het le-gen in een lege vuilniszak steken en deze sluiten.1. Trek voorzichtig de kunststof rail aan het onderste einde van de herbruikbare stofzak eraf.9__467414_2404_Bodenstaubsauger_B8.book Seite 69 Dienstag, 22. Oktober 2024 8:59 08
70 NL2. Maak de inhoud van de stofzak leeg.AANWIJZING: was de herbruikbare stof-zak regelmatig onder stromend water (zie “Herbruikbare stofzak wassen” op pagina 72).3. Plooi het onderste einde weer, zodat u de kunststof rail erop kunt schuiven.4. Schuif de kunststof rail er zo op dat het onderste einde van de stofzak compleet door de kunststof rail wordt omvat.Stofzak plaatsenGEVAAR voor een elektrische schok door vocht!~ Laat de herbruikbare stofzak volledig drogen voordat u deze terugplaatst.1. Schuif de geleegde, herbruikbare stof-zak of een nieuwe stofzak volledig tot aan de aanslag in de stofzakhouder. Let daarbij op het pijltje op het plaatje van de stofzak.2. Schuif de stofzakhouder met de stofzak van bovenaf in de beide geleiders in de stofzuiger. Let erop dat de stofzak daar-bij nergens beklemd raakt.3.
Sluit het deksel7 weer, totdat het vast-klikt.9.2 MotorbeschermingsfilterDe motorbeschermingsfilter is een hygiëne-filter. Deze bevindt zich aan de achterwand van het vak van de stofzak en reinigt de lucht, voordat deze de motor ingaat. Ver-vang deze naar wens (bijvoorbeeld wan-neer het zuigvermogen is verminderd) of na 5 verbruikte stofzakken.AANWIJZING: gebruik een gangbare Universal-motorfilter die op de juiste afme-ting worden geknipt, voor het vervangen van de motorbeschermingsfilter.1. Open het deksel7 en neem de stofzak-houder met de stofzak eruit (zie “Stof-zak verwijderen” op pagina 69). Achter het rooster aan de achterwand van het vak van de stofzak bevindt zich de motorbeschermingsfilter.2. Trek het rooster met de motorbescher-mingsfilter er naar boven uit.3. Verwijder de gebruikte motorbescher-mingsfilter.4.
71NL5. Leg de nieuwe motorbeschermingsfilter in het rooster. 6. Plaats het rooster weer in de geleiders aan de achterwand en schuif het tot aan de aanslag omlaag.7. Plaats de stofzakhouder met de stofzak weer terug. Let erop dat de stofzak daarbij nergens beklemd raakt.8. Sluit het deksel7 weer, totdat het vast-klikt.9.3 Afvoerluchtfilter / papieren filter (EPA)De afvoerluchtfilter is een micro-hygiënefil-ter. Deze bevindt zich aan de achterzijde van de stofzuiger. Deze verwijdert de reste-rende, kleinste partikels die in de uitgebla-zen lucht zitten.Controleer deze regelmatig op verontreini-gingen en beschadigingen. 1. Druk de ontgrendelingstoets omlaag en verwijder de afdekking20 boven de af-voerluchtfilter21.2. Trek de EPA-filter21 eruit. 3. Controleer de EPA-filter op beschadigin-gen. Vervang de EPA-filter, wanneer u beschadigingen constateert. 4.
Steek de EPA-filter21in een plastic zak en klop deze uit. Wacht totdat de kleine partikels zijn neergedaald, voordat u de EPA-filter weer uit de plastic zak neemt.AANWIJZING: Gebruik voor dit appa-raat een EPA-filter van het type EPA 12.5. Plaats de EPA-filter21 onder enigszins schuin tegen de houder en druk dan het bovenste deel tegen het apparaat aan. Deze moet stevig vastzitten.6. Plaats de afdekking20 boven de af-voerluchtfilter21 aan de onderkant erin en klap deze dicht. Druk daarbij de ont-grendelingstoets iets omlaag en let erop dat de afdekking stevig vastklikt.2021__467414_2404_Bodenstaubsauger_B8.book Seite 71 Dienstag, 22. Oktober 2024 8:59 08
72 NL10. Reiniging en onderhoudGEVAAR voor verwondingen. ~ Schakel de stofzuiger uit en trek de stek-ker22 uit het stopcontact voordat u het apparaat reinigt. WAARSCHUWING voor materiële schade. ~ Gebruik geen scherpe of schurende rei-nigingsmiddelen. Regelmatig controlerenOm het volledige prestatievermogen van uw stofzuiger te behouden en om schade aan het apparaat te vermijden:• Controleer de stofzakweergave4 regel-matig. Leeg/vervang de stofzak evt. of verhelp verstoppingen. • Controleer de mondstukken regelmatig op vuil, zoals pluisjes of haren. • Controleer alle filters regelmatig op be-schadigingen of vervormingen. Bescha-digde of vervormde filters of filters die niet meer kunnen worden gereinigd, moeten worden vervangen. • Controleer de herbruikbare stofzak re-gelmatig op beschadigingen. Een be-schadigde stofzak mag niet meer worden gebruikt.
• Controleer regelmatig de kabel en het apparaat op beschadigingen. Vochtig afnemen• Veeg de volgende delen af met een iets vochtige doek:- het apparaat- de zuigslang1- de telescopische buis14- de kunststof vlakken van de mondstuk-ken• Laat alle delen volledig drogen, voordat u ze opbergt of opnieuw gebruikt. Borstels reinigen• Klop de borstelharen van het borstel-mondstuk2 en het vloermondstuk12 af. Haren die bijv. in de borstel zijn ach-tergebleven, kunt u er met de vingers uit-halen. • U kunt de borstels ook met de hand-greep16 aan de zuigslang1 afzui-gen. Herbruikbare stofzak wassenGEVAAR voor een elektrische schok door vocht. ~ Laat de herbruikbare stofzak volledig drogen voordat u deze terugplaatst. Was de herbruikbare stofzak regelmatig (af-hankelijk van de verontreiniging) onder stro-mend water. 1. Leeg de stofzak (zie “Stofzak legen” op pagina 69). 2.
73NL11. BewarenStofzuiger neerzettenHet apparaat is uitgerust met een tweevou-dig parkeersysteem. Voor deze functie moet het vloermondstuk12 zijn geplaatst.• Haak het vloermondstuk12 in de hou-der19 aan de achterzijde, als de stof-zuiger in de normale zuigstand staat.• Of zet de stofzuiger rechtop en haak het vloermondstuk12 in de houder10 aan de onderkant.• Schuif de telescopische buis14 zo ver mogelijk in elkaar voor ruimtebespa-rend bewaren en een stevigere stand.12. WeggooienDit product valt onder de Eu-ropese richtlijn2012/19/EU. Het symbool van de doorgestreepte afval-ton op wieltjes betekent dat het product in de Europese Unie gescheiden moet worden wegge-gooid. Dat geldt voor het product en alle met dit symbool aangeduide accessoires.
Aldus aangeduide producten mogen niet met het normale huisvuil worden wegge-gooid, maar moeten bij een innamepunt voor recycling van elektrische en elektroni-sche apparaten worden afgegeven. Dit recyclingsymbool markeert bijv. een voorwerp of materi-aaldelen als waardevol voor de terugwinning. Recycling help het verbruik van grond-stoffen te reduceren en het milieu te ontlas-ten.VerpakkingAls u de verpakking wilt weggooien, houdt u dan aan de betreffende milieuvoorschrif-ten in uw land.__467414_2404_Bodenstaubsauger_B8.book Seite 73 Dienstag, 22. Oktober 2024 8:59 08
74 NL13. Problemen oplossenWanneer uw apparaat een keer niet functi-oneert zoals gewenst, doorloopt u eerst deze checklist. Misschien is het een klein probleem dat u zelf kunt oplossen.GEVAAR voor een elektrische schok!~ Probeer in geen geval het apparaat zelf te repareren.14. Technische gegevensStoringMogelijke oorzaken /maatregelenGeen functie• Controleer de stroomvoor-ziening.Zuigver-mogen is te zwak• Zijn alle delen correct op el-kaar aangesloten?• Is de stofzakweergave4 ge-vuld?- Is een van de mondstuk-ken2/3/12, de zuigs-lang1 of de telescopische buis14 verstopt?- Is de stofzak vol?- Zijn een of verschillende filters ernstig verontrei-nigd?• Is het nevenluchtventiel15 geopend?Geuront-wikke-ling• Bij een nieuw apparaat is een lichte geurontwikkeling normaal. Dat is niet schade-lijk voor de gezondheid.• Controleer de stofzak en de filter, als er later een muffe geur optreedt.
Vervang deze evt.Het dek-sel kan niet wor-den gesloten• Is de stofzak correct ge-plaatst?Model: SBBK 700 A2Netspanning: 220 - 240 V ~ 50 - 60 HzBeschermingsklasse: II Vermogen: 700 WOmgevingsvoor-waarden:Gebruik tot een hoogte van 4000 m boven zeeniveau__467414_2404_Bodenstaubsauger_B8.book Seite 74 Dienstag, 22. Oktober 2024 8:59 08
75NLGebruikte symbolenTechnische wijzigingen voorbehouden. 15. Garantie van HOYERHandel GmbHGeachte klant,U heeft op dit apparaat 3 jaar garantie van-af de koopdatum. Wanneer dit product on-volkomenheden vertoont, heeft u wettelijke rechten ten opzichte van de verkoper van het product. Deze wettelijke rechten worden niet beperkt door onze hiernavolgend be-schreven garantie. GarantievoorwaardenDe garantietermijn begint op de koopdatum. Bewaar de originele kassabon goed. Deze bon is nodig als bewijs dat u het apparaat heeft gekocht. Indien binnen drie jaar na de koopdatum van dit product een materiaal- of fabricagefout op-treedt, wordt het product door ons – naar onze keus – gratis voor u gerepareerd of ver-vangen, of ontvangt u de aankoopprijs retour.
Deze garantie stelt als voorwaarde, dat het defecte apparaat en het koopbewijs (kassa-bon) binnen de termijn van drie jaar wordt overlegd en dat er kort schriftelijk wordt be-schreven, waaruit de onvolkomenheid bestaat en wanneer deze zich heeft voorgedaan. Wanneer het defect door onze garantie wordt gedekt, ontvangt u het gerepareerde product terug of u krijgt een nieuw exemplaar. Met reparatie of vervanging van het product begint geen nieuwe garantieperiode. Garantieperiode en wettelijke garantieaanspraken wegens gebrekenDe garantieperiode wordt door de vrijwa-ring niet verlengd. Dat geldt ook voor ver-vangen en gerepareerde onderdelen. Schades en onvolkomenheden die eventueel al bij de koop aanwezig waren, moeten di-rect na het uitpakken worden gemeld. Aan reparaties die zich voordoen na het verstrij-ken van de garantieperiode zijn kosten ver-bonden.
Dit symbool herinnert u eraan om de verpakking op een milieu-vriendelijke manier weg te gooi-en. Herbruikbare materialen zijn ge-markeerd met het recyclingsym-bool (3 pijlen). Het materiaal kan aan de hand van het recycling-nummer in het midden (hier: 21) en/of aan een afkorting (hier: PAP) worden gespecificeerd. WisselspanningDit is een recyclebaar product, waarop de uitgebreide verant-woordelijkheid van de fabrikant, alsmede de afvalscheiding van toepassing zijn. Met de UKCA-markering ver-klaart HOYER Handel GmbH de conformiteit voor het Verenigd Koninkrijk. Het symbool markeert de product-fabrikant. __467414_2404_Bodenstaubsauger_B8. book Seite 7 ienstag, 22. Oktober 2024 8:9 08.
76 NLOmvang van de garantieHet apparaat werd zorgvuldig geproduceerd volgens strenge kwaliteitsrichtlijnen en nauw-gezet gecontroleerd vóór levering. De garantie geldt voor materiaal- of fabrica-gefouten. Van de garantie uitgesloten zijn slij-tonderdelen die onderhevig zijn aan normale slijtage en beschadigingen van breekbare onderdelen, bijv. schakelaars, lichtbronnen of andere onderdelen die van glas zijn ge-maakt. Deze garantie vervalt, wanneer het product werd beschadigd of ondeskundig werd ge-bruikt of onderhouden. Voor een juist gebruik van het product moeten alle instructies die in de handleiding staan vermeld, nauwkeurig worden nageleefd. Gebruiksdoeleinden en handelingen die in de handleiding worden afgeraden of waarvoor wordt gewaar-schuwd, moeten beslist worden vermeden. Het product is uitsluitend bedoeld voor parti-culier gebruik en niet voor commercieel ge-bruik.
Bij een oneigenlijke of ondeskundige behandeling, bij gebruikmaking van geweld en bij ingrepen die niet werden uitgevoerd door ons erkende servicecenter, vervalt de garantie. Afhandeling in geval van garantieOm een snelle behandeling van uw verzoek te waarborgen, dient u de volgende aanwij-zingen te volgen:• Houd voor alle aanvragen het artikel-nummer IAN: 467414_2404 en de kassabon als bewijs voor de koop bij de hand. • Het artikelnummer vindt u op het type-plaatje, ingegraveerd, op de titelpagina van uw handleiding (linksonder) of als sticker op de achter- of onderkant van het apparaat. • Wanneer zich functiestoringen of ande-re onvolkomenheden voordoen, neemt u eerst telefonisch of per e-mail con-tact op met het hierna genoemde ser-vicecenter.
• Een product dat geregistreerd staat als defect, kunt u dan met bijvoeging van de aankoopnota (kassabon) en de ver-melding waaruit de onvolkomenheid be-staat en wanneer deze zich heeft voorgedaan, franco naar het ser-viceadres sturen dat u is meegedeeld. Op www. lidl-service.
com kunt u deze en nog veel meer handleidingen, product-video's en installatiesoftware downloaden. Met deze QR-code gaat u direct naar de Lidl-service-pagina (www. lidl-service. com) en kunt u door middel van het invoeren van het artikelnummer (IAN) 467414_2404 uw handleiding openen. Servicecenters Service NederlandTel. : 0800 0249630E-Mail: hoyer@lidl. nl Service BelgiëTel. : 0800 12089 E-Mail: hoyer@lidl. beIAN: 467414_2404NLBE__467414_2404_Bodenstaubsauger_B8. book Seite 76 ienstag, 22. Oktober 2024 8:9 08.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Silvercrest SBBK 700 A2 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Stofzuiger Silvercrest
Handleiding Stofzuiger
Nieuwste handleidingen voor Stofzuiger