Siemens Gigaset E 455 SIM Handleiding


Bekijk gratis de handleiding van Siemens Gigaset E 455 SIM (66 pagina’s), behorend tot de categorie Draadloze DECT telefoons. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 45 mensen. Heb je een vraag over Siemens Gigaset E 455 SIM of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/66
s
Gigaset E455 SIM
cyan magenta yellow black Liebreich Medienproduktion
Issued by
Siemens Home and Office Communication Devices GmbH & Co. KG
Schlavenhorst 66
D-46395 Bocholt
© Siemens Home and Office Communication Devices GmbH & Co. KG 2006
All rights reserved. Subject to availability.
Rights of modification reserved.
www.siemens.com/gigaset
BA Cover E455 SIM.qxd 24.01.2006 11:03 Uhr Seite 1

Beoordeel deze handleiding


Product specificaties

Merk: Siemens
Categorie: Draadloze DECT telefoons
Model: Gigaset E 455 SIM

Handleiding Siemens Gigaset E 455 SIM – volledige tekst

1Gigaset E450-E455 SIM / NDL / A31008-M1725-M101-1-5419 / overview.fm / 23.02.2006Overzicht van de handset E45 1Display (weergaveveld) in de ruststand 2Laadniveau van accupack = e V U (leeg tot vol) = knippert: accupack bijna leege V U knippert: accupack wordt geladen3Displaytoetsen (pagina 13)4Berichtentoets Bellerslijst en berichtenlijst openenKnippert: nieuw bericht of nieuwe oproep5Verbreek-, aan/uit-toets Gesprek beëindigen, functie annuleren, één menuniveau terug (kort indrukken), terug naar de ruststand (lang indrukken), handset in-/uitschakelen (in de ruststand lang indrukken)6Hekje-toets Toetsblokkering aan/uit (in ruststand lang indrukken), bij het invoeren van tekst wisse-len tussen hoofdletters, kleine letters en cij-fers7Snelkieslijst Snelkieslijst openen 8Aansluiting voor headset9Microfoon 10 R-toets - ruggespraak (flash)- kiespauze invoeren (lang indrukken)11 Sterretje-toets Belsignalen aan/uit (lang indrukken),tabel met speciale tekens openen12 Toets 1 Antwoordapparaat/voicemail selecteren (lang indrukken)13 Verbindingstoets Gesprek beantwoorden, nummerherha-lingslijst openen (kort indrukken), kiezen starten (lang indrukken) 14 Handsfree-toets Wisselen tussen handmatig en handsfree telefoneren;Licht op: handsfree-functie is ingeschakeld.Knippert: inkomende oproep15 Navigatietoets (pagina 14)16 Ontvangststerkte Ð i Ñ Ò (hoog tot laag)| knippert: geen ontvangst 16 235467151412101198113Ð V INT 1 10.05.05 09:45INT SMSOverzicht van het basisstation E455 SIMAanmeld-/paging-toets (pagina 39)E455.book Seite 1 Donnerstag, 23.

2InhoudsopgaveGigaset E450-E455 SIM / NDL / A31008-M1725-M101-1-5419 / E455IVZ. fm / 23. 02. 2006InhoudsopgaveVeiligheidsinstructies. 4Gigaset E455 SIM – meer dan alleen telefoneren 5De eerste stappen 5Inhoud van de verpakking. 5Basisstation en lader plaatsen. 5Handset in gebruik nemen. 6Menu-overzicht. 9Netdiensten. 11Functies voor de eerstvolgende oproep in-stellen. 11Functies voor alle volgende oproepen in-stellen. 11Functies die tijdens een gesprek worden ingesteld. 11Functies die na afloop van een gesprek worden ingesteld. 11Telefoneren. 12Extern bellen. 12Gesprek beëindigen. 12Oproep beantwoorden. 12NummerWeergave. 12Handsfree. 13Microfoon van de handsetuitschakelen. 13Handset bedienen. 13Navigatietoets. 13Displaytoetsen. 14Terug naar de ruststand. 14Menunavigatie. 14Corrigeren van onjuiste invoer. 15Telefoonboek en lijsten gebruiken. 16Telefoonboek/snelkieslijst.

39Handset zoeken (paging). 39Basisstation wisselen. 40Intern bellen. 40Interne gesprekspartner bijschakelen in een extern gesprek (inbreken). 41Naam van een handset wijzigen. 41Intern nummer van een handsetwijzigen.

4VeiligheidsinstructiesGigaset E450-E455 SIM / NDL / A31008-M1725-M101-1-5419 / security.fm / 23.02.2006VeiligheidsinstructiesLet opLees voor gebruik de veiligheidsinstructies en gebruiksaanwijzing.Breng uw kinderen op de hoogte van de inhoud en de mogelijke gevaren van het gebruik van het toestel.Gebruik uitsluitend de meegeleverde netadapter zoals aangegeven op de ach-terzijde van het basisstation respectievelijk de lader.Gebruik uitsluitend het goedgekeurde oplaadbare accupack. Dus nooit andere, niet-oplaadbare batterijen. Dit kan schade aan het toestel of persoonlijk letsel veroorzaken. Gebruik het accupack conform de instructies in de gebruiks-aanwijzing (pagina 53).De werking van medische apparatuur kan worden beïnvloed.

Houd rekening met de technische omstandigheden van de betreffende omgeving, bijvoorbeeld een dokterspraktijk.De handset kan bij gehoorapparaten een onaangename bromtoon veroorzaken.Plaats het basisstation en de lader niet in een vochtige ruimte, zoals een badka-mer of een doucheruimte. basisstation en de lader zijn niet spatwaterdicht (pagina 51).Gebruik het toestel niet in een omgeving waar explosiegevaar bestaat, bijvoorbeeld een schilderwerkplaats.Draag uw Gigaset alleen inclusief de gebruiksaanwijzing over aan derden.Lever gebruikte batterijen en toestellen in als klein chemisch afval.$ ƒ Let opDe functies die in deze gebruiksaanwijzing worden beschreven, zijn niet in alle landen beschikbaar.E455.book Seite 4 Donnerstag, 23. Februar 2006 9:40 09

5Gigaset E455 SIM – meer dan alleen telefonerenGigaset E450-E455 SIM / NDL / A31008-M1725-M101-1-5419 / starting. fm / 23. 02. 2006Gigaset E455 SIM – meer dan alleen telefonerenMet uw toestel kunt u SMS-berichten ver-sturen en ontvangen via het vaste net en maar liefst 150 telefoonnummers opslaan (pagina 16). Maar uw toestel kan nog veel meer: uBelangrijke gesprekspartners markeren als VIP. U herkent een belangrijke oproep dan al aan het belsignaal (pagina 16). uVerjaardagen (pagina 18) opslaan, zodat u hieraan op tijd door uw toestel wordt herinnerd. uVaak gebruikte telefoonnummers kie-zen met één toetsdruk (pagina 16). uLaat ook gemiste oproepen weergeven door uw toestel (pagina 22). Veel plezier met uw nieuwe toestel.

De eerste stappenInhoud van de verpakkingueen Gigaset E455 SIM-basisstation,ueen Gigaset E45-handset,ueen lader,u2 netadapters,ueen telefoonsnoerueen accupack,ueen batterijklepje,ueen bajonet-sluitring,ueen draagclip,ueen kapje voor de headsetaansluiting,ueen gebruiksaanwijzing. Basisstation en lader plaatsenbasisstation en de lader zijn bedoeld voor gebruik in gesloten, droge ruimten met een temperatuur tussen +5 °C en +45 °C. Plaats het basisstation op een centrale plaats in uw huis. Hoe u de lader aansluit, vindt u achter in deze gebruiksaanwijzing. Let op uZorg ervoor dat het toestel niet wordt blootgesteld aan een warmtebron of direct zonlicht en plaats het niet in de onmiddellijke omgeving van andere elektrische apparaten. uZorg ervoor dat de Gigaset niet in aan-raking komt met vocht, stof, agressieve vloeistoffen en dampen.

Bereik en ontvangststerkteBereik uBuitenshuis: maximaal 300 meteruBinnenshuis: maximaal 50 meterOntvangststerkteIn het display wordt de kwaliteit van de verbinding tussen het basisstation en de handset aangegeven. uHoog tot laag: Ð i Ñ Ò uGeen ontvangst: | knippertBasisstation aansluiten¤Sluit eerst de netadapter aan en ver-volgens de stekker van het telefoon-snoer, zoals hieronder wordt aangege-E455.

6De eerste stappenGigaset E450-E455 SIM / NDL / A31008-M1725-M101-1-5419 / starting.fm / 23.02.2006ven. Leid daarna de snoeren door de snoergeleiders.1 Achterkant van het basisstation (vergroot)2 Netadapter 230 V3 Telefoonstekker met telefoonsnoerLet op uDe netadapter moet altijd zijn inge-schakeld, omdat het toestel niet werkt zonder stroom.uAls u zelf een telefoonsnoer aanschaft, moet de stekker ervan de juiste inde-ling hebben.Handset in gebruik nemenAccupack plaatsen ¤De stekker in de connector steken, zoals afbeelding in de vergroting.¤Het accupack plaatsen.¤Snoeren door de snoergeleiders leiden.Batterijklepje sluiten ¤Batterijklepje licht schuin houden en eerst met de onderste twee nokjes in de behuizing klemmen.

Vervolgens klepje dichtklappen tot het vastklikt.Juiste indeling van de telefoonstekker 1vrij2vrij3a4b5vrij6vrijLet op Alleen het door Siemens aanbevolen oplaad-bare accupack (pagina 53) gebruiken! Dusnooit andere, niet-oplaadbare batterijen. Gezondheidsrisico’s of persoonlijk letsel zijn anders niet uit te sluiten. De mantel van het accupack zou bijvoorbeeldbeschadigd kunnen raken of het accupack zou kunnen exploderen.1321113 214 5 6 E455.book Seite 6 Donnerstag, 23. Februar 2006 9:40 09

7De eerste stappenGigaset E450-E455 SIM / NDL / A31008-M1725-M101-1-5419 / starting.fm / 23.02.2006Batterijklepje vergrendelenPlaats de sluitring of de draagclip met de nokjes in de uitsparingen in de behuizing en zorg ervoor dat de pijlmarkeringen op de behuizing en de onderzijde van de ring tegenover elkaar staan. Draai de sluitring of draagclip met de klok mee tot de aan-slag. De sluitring is gesloten als beide gaten haaks op de bovenzijde staanBatterijklepje openenBeide duimen op de sluitring plaatsen en tegelijkertijd de sluitring of draagclip tegen de klok in draaien en wegnemen.¤Steek een muntstuk in de opening boven op het batterijklepje en draai tot-dat deze openklikt.Handset in de lader plaatsen¤Netadapter van de lader in het stopcon-tact steken.¤De handset met het display naar voren in de lader plaatsen. De handset is vooraf al bij het basisstation aangemeld.

In het display staat INT 1. U hoeft de handset dus niet meer aan te melden. Als u de handset toch bij het basisstation moet aanmelden, zie pagina 39.Handset in de lader laten staan om het accupack volledig op te laden. Bij vragen en problemen, zie pagina 51.HeadsetaansluitingU kunt headsets van het type (met stekker-connector) HAMA Plantronics M40, MX100 en MX150 aansluiten.Als u geen headset aansluit, plaats dan het meegeleverde kapje op de headsetaan-sluiting zodat het toestel spatwaterdicht blijft.Opmerkingen– Een handset die is uitgeschakeld omdat het accupack leeg is, wordt automatisch inge-schakeld wanneer u deze in de lader plaatst.– U mag de handset alleen in de bijbeho-rende lader plaatsen.E455.book Seite 7 Donnerstag, 23. Februar 2006 9:40 09

8De eerste stappenGigaset E450-E455 SIM / NDL / A31008-M1725-M101-1-5419 / starting. fm / 23. 02. 2006Accupack eerste keer laden en ontladenAls de handset is ingeschakeld, gaat het symbool e rechts boven in het display knipperen om aan te geven dat het accu-pack wordt opgeladen. Tijdens gebruik van de handset wordt het laadniveau van het accupack aangegeven door een symbool (pagina 1). Het laadni-veau van het accupack wordt alleen cor-rect aangegeven als het accupack een-maal volledig is geladen en ontladen. ¤De handset hiertoe tien uur zonder onderbrekingin de lader laten staan. De handset hoeft voor het laden niet te worden ingeschakeld. ¤De handset uit de lader nemen en pas weer terugplaatsen als het accupack volledig is ontladen. Let opuVoer de procedure voor laden en ontla-den telkens uit wanneer u het accupack uit de handset heeft verwijderd en teruggeplaatst.

uHet accupack kan tijdens het laden warm worden. Dit is normaal en onge-vaarlijk. uDe laadcapaciteit van het accupack neemt als gevolg van technische oorza-ken na enige tijd af. Het antwoordapparaat is ingeschakeld met een standaardmeldtekst. ¤Datum en tijd instellen, om bijvoorbeeldbij inkomende oproepen de juiste tijd te hebben. Datum en tijd instellen¤Als de datum en tijd nog niet zijn inge-steld, de displaytoets §Tijd§ indrukken om het invoerveld te openen. Als u de tijd wilt wijzigen, opent u het invoerveld als volgt:v ¢Ð ¢Datum en tijd¤Gegevens in meerdere regels wijzigen:Datum:Dag, maand en jaar invoeren - 6 tekens. Tijd:Uren en minuten invoeren - 4 tekens, bijvoorbeeld Q M 1 5 voor 7:15 uur. §Opslaan§ Displaytoets indrukken. Als het toestel is aangemeld en de tijd is ingesteld, ziet het display in de ruststand er als volgt uit (voorbeeld):Het toestel is nu klaar voor gebruik.

9Menu-overzichtGigaset E450-E455 SIM / NDL / A31008-M1725-M101-1-5419 / menuetree.fm / 23.02.2006Menu-overzichtU kunt natuurlijk naar menu-opties bladeren, maar u kunt een optie sneller selecteren door het menu te openen en direct de juiste cijfercombinatie in te voeren.

Een dergelijke cijfer-combinatie wordt een sneltoets genoemd.Voorbeeld: v 5 2 11 voor „Belsignaal voor externe oproepen instellen“.In de ruststand van het toestel v indrukken (hoofdmenu openen):1 SMS-berichten î U heeft een SMS-postbus (algemeen of persoonlijk) zonder PIN geactiveerd 1-1 Nieuwe SMS (pagina 25)1-2 Inbox 0 (pagina 27)1-3 Outbox 0 (pagina 25)U heeft een SMS-postbus met PIN of 2-3 postbussen geactiveerd 1-1 SMS-Postbus 1-1-1 Nieuwe SMS (pagina 25)1-1-2 Inbox 0 (pagina 27)1-1-3 Outbox 0 (pagina 25)1-2t/m1-4SMS-Postbus ASMS-Postbus BSMS-Postbus C1-2-1t/m1-4-1Nieuwe SMS (pagina 25)1-2-2t/m1-4-2Inbox 0 (pagina 27)1-2-3t/m1-4-3Outbox 0 (pagina 25)1-6 Instellingen 1-6-1 SMS-Centrales (pagina 29)1-6-2 SMS-Postbussen (pagina 28)1-6-3 Notificatie-nr. (pagina 28)1-6-4 Notificatietype (pagina 28)1-6-6 Aanmelden (pagina 24)2 Netdiensten ê 2-2 Voicemail (pagina 38)2-3 Nr.

11NetdienstenGigaset E450-E455 SIM / NDL / A31008-M1725-M101-1-5419 / TNet_Features_SAG.fm / 23.02.2006NetdienstenNetdiensten zijn functies die door de net-werkaanbieder worden aangeboden. U dient u deze diensten eerst aan te vragen bij de netwerkaanbieder. ¤Neem bij problemen contact op met de netwerkaanbieder. Functies voor de eerstvolgende oproep instellenNr. onderdrukken Nummer versturen eenmalig onder-drukken (CLIR).v ¢ê ¢Nr. onderdrukken ~ Nummer invoeren.cVerbindingstoets indrukken. Functies voor alle volgende oproepen instellenNa voltooiing van een van de onder-staande procedures, wordt een code ver-stuurd. ¤Na bevestiging vanuit het telefoonnet de verbreektoets a indrukken.

U kunt de volgende functies instellen: Algemene oproepdoorschakeling v ¢ê ¢Alle gesprekken ¢ Doorschakelen¤Gegevens in meerdere regels wijzigen: Bij: alle / geen antw / bezet selecteren.Nr.:Displaytoets §Wijzigen§ indrukken. Num-mer invoeren waarnaar moet worden doorgeschakeld en Opslaan §OK§ indruk-ken.Status: Oproepdoorschakeling in-/uitschake-len.¤Displaytoets §Verstrn§ indrukken.Functies die tijdens een gesprek worden ingesteldTerugbellen starten U hoort de bezettoon.§Opties§ ¢Terugbellena Verbreektoets indrukken.Wisselgesprek aannemen§Opties§ £Wisselg AannemenWisselgesprek afwijzen§Opties§ ¢Wisselg WeigerenFuncties die na afloop van een gesprek worden ingesteld Terugbellen voortijdig uitschakelen v ¢ê ¢Terugbellen uitE455.book Seite 11 Donnerstag, 23. Februar 2006 9:40 09

12TelefonerenGigaset E450-E455 SIM / NDL / A31008-M1725-M101-1-5419 / telefony. fm / 23. 02. 2006TelefonerenExtern bellen Externe oproepen zijn oproepen via het openbare telefoonnet. ~ cNummer invoeren en de ver-bindingstoets indrukken. Of:c ~ Verbindingstoets c lang indrukken en vervolgens het nummer invoeren. Met de verbreektoets a kunt u het kie-zen annuleren. Tijdens het gesprek wordt de gespreks-duur weergegeven. Gesprek beëindigena Verbreektoets indrukken. Oproep beantwoordenEen inkomende oproep wordt op drie manieren op de handset gesignaleerd: door een belsignaal, een melding in het display en het knipperen van de hands-free-toetsd. U kunt een oproep als volgt beantwoor-den:¤De verbindingstoets c indrukken. ¤De handsfree-toets d indrukken. ¤De displaytoets Ÿ indrukken om de oproep door te verbinden met het antwoordapparaat (pagina 35).

Als de handset in de lader staat en de functie Auto aannemen is ingeschakeld (pagina 45), hoeft u de handset alleen uit de lader te nemen om de oproep te beant-woorden. Als u het belsignaal storend vindt, drukt u de displaytoets §Stil§ in. U kunt de oproep beantwoorden zolang deze in het display wordt weergegeven. NummerWeergave Bij een oproep wordt het nummer van de beller in het display weergegeven. Voor-waarden: uDe netwerkaanbieder ondersteunt CLIP, CLI. – CLI (Calling Line Identification): nummer van de beller wordt meege-stuurd. – CLIP (Calling Line Identification Pre-sentation): nummer van de beller wordt weergegeven (NummerWeer-gave). uU heeft bij de netwerkaanbieder Num-merWeergave (CLIP) aangevraagd. uDe beller heeft bij de netwerkaanbieder CLI niet laten onderdrukken.

Weergave in het display bij CLIP/CLI Als het nummer van de beller is opgesla-gen in uw telefoonboek, wordt zijn of haar naam weergegeven. 1 Symbool van het belsignaal 2 Nummer of naam van de bellerIn plaats van het nummer wordt het vol-gende weergegeven:uExtern als er geen nummer is meege-stuurd.

13Handset bedienenGigaset E450-E455 SIM / NDL / A31008-M1725-M101-1-5419 / telefony. fm / 23. 02. 2006uAnoniem als de beller NummerWeer-gave heeft onderdrukt (pagina 11). HandsfreeAls u handsfree belt, houdt u de handset niet tegen uw oor maar kunt u dezebijvoorbeeld voor u op tafel leggen. Zo kunnen ook andere personen deelne-men aan het gesprek. Handsfree in-/uitschakelenInschakelen tijdens het kiezen van een nummer ~ dNummer invoeren en de handsfree-toets indrukken. ¤Als u iemand laat meeluisteren, dient u dit te melden aan uw gesprekspartner. Wisselen tussen handset en handsfree telefonerendHandsfree-toets indrukken. Tijdens een gesprek en tijdens het beluis-teren van het antwoordapparaat schakelt u de handsfree-functie in of uit. Als u de handset tijdens een gesprek in de lader wilt plaatsen:¤De handsfree-toets d tijdens het plaatsen ingedrukt houden.

Brandt de handsfree-toets d niet, dan toets opnieuw indrukken. Voor het wijzigen van het volume, zie pagina 45. Microfoon van de handset uitschakelenU kunt de microfoon van de handset tij-dens een extern gesprek uitschakelen. Uw gesprekspartner hoort dan de wachtmu-ziek. uNavigatietoets links indrukken om de microfoon van de hand-set uit te schakelen. ”Displaytoets indrukken om de microfoon weer in te schake-len. De wachtmuziek kan worden in- en uitge-schakeld (pagina 48). Handset bedienenHandset in-/uitschakelenaVerbreektoets lang indrukken. U hoort het bevestigingssig-naal. Toetsblokkering in-/uitschakelen# Hekje-toets lang indrukken. U hoort het bevestigingssignaal. Als de toetsblokkering is ingeschakeld, ziet u in het display het symbool Ø. De toetsblokkering wordt automatisch uit-geschakeld als u wordt gebeld. Na afloop van het gesprek wordt de toetsblokkering weer ingeschakeld.

NavigatietoetsIn deze gebruiksaanwijzing is de kant van de navigatietoets (boven, onder, rechts, links) die u voor de desbetreffende functie moet indrukken, vetgedrukt, bijvoorbeeld v betekent dat u rechts op de navigatie-toets moet drukken. De navigatietoets heeft verschillende functies:E455. book Seite 13 Donnerstag, 23. Februar 2006 9:40 09.

Voorbeeld:1 Huidige functie van de displaytoetsen wordt op de onderste regel van het display weer-gegeven.2DisplaytoetsenHieronder volgt een overzicht van de belangrijkste symbolen in het display:§§§§§Menu§§§§ Het hoofdmenu openen.§Opties§ Een situatieafhankelijk menu openen.W Wistoets: ingevoerde tekens van rechts naar links één voor één wissen.ÎEén menuniveau terug of pro-cedure annuleren.ÓNummer naar het telefoon-boek kopiëren.

ŸExterne oproep doorverbin-den met het antwoordappa-raat.• Nummerherhalingslijst ope-nen.Terug naar de ruststandVanuit elke willekeurige plaats in het menu gaat u als volgt terug naar de rust-stand:¤Verbreektoets a lang indrukken.Of:¤Geen toets indrukken: na 2 minuten schakelt het display automatisch over naar de ruststand .Wijzigingen die u niet heeft bevestigd of opgeslagen met §OK§, §Ja§, §Opslaan§, §Verstrn§ of Opslaan §OK§, worden niet doorgevoerd.Op pagina 1 staat een afbeelding van het display in ruststand. MenunavigatieDe functies van het toestel zijn opgeno-men in een menu met meerdere niveaus. 21INT SMSE455.book Seite 14 Donnerstag, 23. Februar 2006 9:40 09

15Handset bedienenGigaset E450-E455 SIM / NDL / A31008-M1725-M101-1-5419 / telefony.fm / 23.02.2006Hoofdmenu (hoogste niveau) ¤Als de handset in de ruststand staat, v indrukken om het hoofdmenu te ope-nen.De functies van het hoofdmenu worden in het display als lijst met symbool en naam weergegeven. Een functie selecteren,dat wil zeggen het betreffende submenu (menu op het vol-gende niveau) openen.¤Met de navigatietoets q naar de func-tie gaan. Druk op de displaytoets §OK§. Submenu’s De functies van het submenu worden in een lijst weergegeven. Een functie starten¤Met de navigatietoets q naar de func-tie bladeren en §OK§ indrukken. Of:¤De sneltoets van de functie invoeren (pagina 9).Als u de verbreektoets a eenmaal kort indrukt, gaat u terug naar het vorige menuniveau of annuleert u de procedure.Corrigeren van onjuiste invoer Onjuiste tekens kunt u als volgt corrige-ren.

Eerst gaat u met de navigatietoets naar het onjuist ingevoerde teken. Vervol-gens kunt u:uMet X het teken links van de cursor wissen. uTekens links van de cursor invoegen.uBij het invoeren van tijd en datum etc. het teken dat knippert overschrijven.Voorbeelden van gebruikte symbolen, menu-invoer en invoer op meerdere regels vindt u in de bijlage van deze gebruiksaanwijzing, pagina 55.E455.book Seite 15 Donnerstag, 23. Februar 2006 9:40 09

16Telefoonboek en lijsten gebruikenGigaset E450-E455 SIM / NDL / A31008-M1725-M101-1-5419 / direct_charges. fm / 23. 02. 2006Telefoonboek en lijsten gebruikenU kunt kiezen uit de volgende opties: uTelefoonboekuSnelkieslijstuNummerherhalingslijst uSMS-lijstuBellerslijstuAntwoordapparaatlijstIn het telefoonboek en de snelkieslijst kunt u in totaal max. 150 vermeldingen opslaan (aantal afhankelijk van de grootte van de vermeldingen). Het telefoonboek en de snelkieslijst stelt u voor elke handset afzonderlijk samen. U kunt de vermeldingen vervolgens wel naar andere handsets versturen (pagina 17). Telefoonboek/snelkieslijstIn het telefoonboek slaat u nummers en de bijbehorende namen op. ¤Telefoonboek in de ruststand openen met de toets s. In de snelkieslijst slaat u bijvoorbeeld belangrijke nummers of voorkiesnum-mers van netwerkaanbieders op.

¤Snelkieslijst in de ruststand openen met de toets C. Lengte van vermeldingenNummer: max. 32 cijfers Naam: max. 16 tekens Nummer opslaan in het telefoonboeks ¢Nieuwe invoer¤Gegevens in meerdere regels wijzigen:Nummer:Nummer invoeren. Naam:Naam invoeren. Verjaardag: Zo nodig verjaardag invoeren (pagina 18). Snelkiezen:Snelkiestoets selecteren¤Wijzigingen opslaan. Nummer opslaan in de snelkieslijst C ¢Nieuwe invoer¤Gegevens in meerdere regels wijzigen:Nummer:Nummer invoeren. Naam:Naam invoeren. Vermelding selecteren in het telefoonboek of in de snelkieslijsts/ C Telefoonboek of snelkieslijst openen. U kunt kiezen uit de volgende opties:uMet s door de vermeldingen bladeren tot de gewenste naam is geselecteerd. uHet eerste teken van de naam invoeren en eventueel met snaar de vermel-ding bladeren.

Kiezen via het telefoonboek of de snelkieslijsts / C ¢s (vermelding selecteren)c Verbindingstoets indrukken. Het nummer wordt gekozen. Vermeldingen in het telefoonboek of de snelkieslijst beherens / C ¢s (vermelding selecteren)Vermelding weergeven §Weergvn§ Displaytoets indrukken. Ver-melding wordt weergegeven. Terug met §OK§.

17Telefoonboek en lijsten gebruikenGigaset E450-E455 SIM / NDL / A31008-M1725-M101-1-5419 / direct_charges. fm / 23. 02. 2006Vermelding wijzigen §Weergvn§ §Wijzigen§ Displaytoetsen na elkaar indrukken. ¤Wijzigingen aanbrengen en opslaan. Andere functies gebruiken s / C ¢s (Vermelding selecteren) ¢§Menu§ (Menu openen)De volgende functies kunt u selecteren met q:Gebruik nummer Een opgeslagen nummer wijzigen of informatie toevoegen. Vervolgens kunt u het nummer kiezen of andere func-ties oproepen door Opties in te drukken. Invoer wijzigen Geselecteerde vermelding wijzigen. Invoer wissen Geselecteerde vermelding wissen. Als VIP markeren (alleen in telefoonboek)Vermelding in telefoonboek markeren als VIP (Very Important Person) en hier-aan een bepaald belsignaal toewijzen. U herkent VIP-oproepen dan aan het belsignaal. Voorwaarde: NummerWeergave (pagina 12).

Versturen Afzonderlijke vermelding naar een andere handset versturen (pagina 17). Lijst wissen Alle vermeldingen in het telefoonboek of de snelkieslijst wissen. Lijst versturen Volledige lijst naar een andere handset versturen (pagina 17). Geheugenruimte Weergeven hoeveel vermeldingen nog kunnen worden opgeslagen in het tele-foonboek en de snelkieslijst (pagina 16). Kiezen met snelkiestoetsen ¤De betreffende snelkiestoets lang indrukken (pagina 16). Telefoonboek of snelkieslijst naar een andere handset versturenVoorwaarden:uDe ontvangende en versturende hand-set zijn bij hetzelfde basisstation aan-gemeld. uDe andere handset en het basisstation kunnen vermeldingen in het telefoon-boek versturen en ontvangen. s / C ¢s (Vermelding selecteren) ¢§Menu§ (Menu openen) ¢Versturen / Lijst versturen ~Intern nummer van de ontvan-gende handset invoeren. U ziet Invoer wordt verstuurd.

§OK Displaytoets indrukken. Als de lijst of de vermelding is verstuurd, wordt dit bevestigd door een melding en een bevestigingssignaal op de ontvan-gende handset.

18Telefoonboek en lijsten gebruikenGigaset E450-E455 SIM / NDL / A31008-M1725-M101-1-5419 / direct_charges. fm / 23. 02. 2006Weergegeven nummer overnemen in het telefoonboekNummers die in het display worden weer-gegeven, kunt u overnemen in het tele-foonboek. Het kan hierbijbijvoorbeeld gaan om een nummer in de bellerslijst of de nummerherhalingslijst, een nummer in een SMS-bericht of een nummer dat tij-dens een gesprek wordt weergegeven. Er wordt een nummer weergegeven: §Opties§ ¢Naar tel. boek¤Voor meer informatie over het toevoe-gen van gegevens aan de vermelding, zie pagina 16. Tijdens het overnemen van nummers uit de antwoordapparaatlijst worden geen berichten weergegeven. Nummer overnemen uit het telefoonboek Tijdens de bediening van het toestel kunt u het telefoonboek openen, bijvoorbeeld om een nummer over te nemen. De hand-set hoeft niet in de ruststand te staan.

¤Afhankelijk van de situatie het tele-foonboek openen met s of Ò of §Menu§ Telefoonboek openen. qVermelding selecteren (pagina 16). Verjaardag opslaan in het telefoonboek Bij elk nummer in het telefoonboek kunt u een verjaardag opslaan. Ook kunt u een tijd opgeven waarop u door middel van een belsignaal aan de verjaardag wilt wor-den herinnerd. s ¢s (Vermelding selecteren;pagina 16)§Weergvn§ §Wijzigen§ Displaytoetsen na elkaar indrukken. sNaar de regel Verjaardag: gaan. §Wijzigen§ Displaytoets indrukken. ¤Gegevens in meerdere regels wijzigen:Datum:Dag/maand invoeren - 4 tekens. Tijd:Uur/minuten voor belsignaal invoeren - 4 tekens. Signal:Gewenst signaal selecteren en §OK§ indrukken. ¤Wijzigingen opslaan (pagina 56). Verjaardag wissens ¢s (Vermelding selecteren;pagina 16)§Weergvn§ §Wijzigen§ Displaytoetsen na elkaar indrukken. sNaar de regel Verjaardag: gaan.

§Wijzigen§ §Wissen§ §Opslaan§ Displaytoetsen na elkaar indrukken. Herinneringsoproep voor een verjaardagEen herinneringsoproep wordt op de handset aangegeven met het signaal dat u heeft geselecteerd.

§Stil§ Displaytoets indrukken om de herinneringsoproep uit te schakelen. Vermeldingen op de SIM-kaart kopiërenVoorwaarde: alle handsets die op de basis zijn aangemeld, bevinden zich in de rust-toestand. In het basisstation is een SIM-kaartlezer ingebouwd. Steek de SIM-kaart in de kaartlezer zoals aangegeven in de afbeel-ding. Let opEr wordt alleen een belsignaal weergegeven als u een tijd invoert. Als u kiest voor een optisch signaal, hoeft u geen tijd op te geven en wordt de tijd automatisch ingesteld op 00:00. E455. book Seite 18 Donnerstag, 23. Februar 2006 9:40 09.

19Telefoonboek en lijsten gebruikenGigaset E450-E455 SIM / NDL / A31008-M1725-M101-1-5419 / direct_charges. fm / 23. 02. 2006Een inkomende oproep onderbreekt alle lopende bedieningsprocedures, ook het gebruik van de SIM-kaart. Een uitgaand gesprek is echter ook tijdens het gebruik van de SIM-kaart mogelijk. U kunt vermeldingen op de SIM-kaart naar het telefoonboek kopiëren en vice versa. Als de SIM-kaart beveiligd is met een PIN-code, wordt u vóór de gegevensover-dracht om de PIN-code gevraagd. Als de SIM-kaart geblokkeerd is (bijvoor-beeld door het meermaals invoeren van een verkeerde PIN-code), dient u de SIM-kaart eerst in uw mobiele toestel te plaats-ten en vervolgens met de PUK-code te deblokkeren. v ¢í ¢SIM-kaart geheugen Let op:uSteek geen metalen voorwerpen (bij-voorbeeld munten of messen) in de SIM-kaartlezer. uRaak de contacten op de SIM-kaart niet aan.

uVerkeerd invoeren van de SIM-kaart kan beschadigingen veroorzaken. uNeem de SIM-kaart niet uit de lezer tij-dens overdracht van gegevens. Opmerking:Voor het versturen van telefoonnummers tussen SIM-kaart en telefoontoestel is het noodzakelijk dat uw landcode, bijvoor-beeld 0031 voor Nederland, in het toestel is opgeslagen. Sommige nummers zijn al geprogrammeerd. v ¢Ð ¢Handset ¢KengetalControleer, of het voorgeprogrammeerde voorkiesnummer (kengetal) correct is. De invoer van het kengetal is niet altijd nood-zakelijk. Gegevens op meerdere regels wijzigen:qInvoerveld selecteren/wijzi-gen. rCursor verplaatsen in het invoerveld. XEventueel cijfer wissen: displaytoets indrukken. ~Cijfer invoeren. §Opslaan§ Displaytoets indrukken. Voorbeeld: Tijdens het kopiëren van de vaste tele-foonnummers of mobiele telefoonnum-mers worden deze automatisch aange-past voor gebruik op de SIM-kaart resp.

uw Gigaset-handset. Het kopiëren van nummers van service-centrales van de SIM-kaart naar het Gigaset-telefoonboek is niet mogelijk. KengetalInternationale code:00 - 31Regiocode:0 - [ 70 ]XOpslaanE455.

20Telefoonboek en lijsten gebruikenGigaset E450-E455 SIM / NDL / A31008-M1725-M101-1-5419 / direct_charges. fm / 23. 02. 2006U wordt vervolgens gevraagd, uw SIM-kaart in te voeren. U heeft de keuze uit de volgende mogelijkheden: Alles vanaf SIMAlle vermeldingen op de SIM-kaart kopiëren naar het telefoonboek. Eén item vanaf SIM Geselecteerde vermelding van de SIM-kaart kopiëren naar het telefoonboek. Alles naar SIMAlle vermeldingen in het telefoonboek kopiëren naar de SIM-kaart. Eén item naar SIM Geselecteerde vermelding van het tele-foonboek kopiëren naar de SIM-kaart. U start het kopiëren van de gegevens door de displaytoets §Verstrn§ resp. §OK§ in te druk-ken. Het kopiëren van afzonderlijke vermeldin-gen start u met de displaytoets §Verstrn§. Informatie-overdracht SIM-kaart ) TelefoonboekuNamen worden afgekort tot 16 tekensuVermeldingen worden op alfabetische volgorde gekopieerd.

Hou er rekening mee, dat slechts ongeveer 125 vermeldingen geko-pieerd worden. Controleer welke vermeldingen in uw lijst zijn overge-nomen. uNummers worden geconverteerd:+31 )0+ ) 00Informatie-overdracht Telefoonboek ) SIM-kaartuNamen blijven ongewijzigd uVermeldingen worden op alfabetische volgorde gekopieerd. uNummers worden geconverteerd:0 ) +3100 ) +uOntbrekend kengetal wordt toege-voegd. Ga voor verdere vragen en antwoorden over SIM-kaarten naar www. siemens. com/gigasetsimcard. NummerherhalingslijstIn de nummerherhalingslijst staan de tien nummers die u het laatst op de handset heeft gekozen (maximaal 32 cijfers). Als een van deze nummers in het telefoon-boek staat, wordt de bijbehorende naam weergegeven. Handmatige nummerherhalingcToets kort indrukken. sVermelding selecteren. cVerbindingstoets opnieuw indrukken. Het nummer wordt gekozen.

21Telefoonboek en lijsten gebruikenGigaset E450-E455 SIM / NDL / A31008-M1725-M101-1-5419 / direct_charges. fm / 23. 02. 2006Als er een naam wordt weergegeven, kunt u met de displaytoets §Weergvn§ het bijbeho-rende nummer weergeven. Vermeldingen in de nummerherhalingslijst beherencToets kort indrukken. s Vermelding selecteren. §Menu§ Menu openen. De volgende functies kunt u selecteren met q: Gebruik nummer (net zoals bij het telefoonboek, pagina 17) Naar tel. boek Vermelding in het telefoonboek over-nemen (pagina 18). Invoer wissen (net zoals bij het telefoonboek, pagina 17) Lijst wissen (net zoals bij het telefoonboek, pagina 17) Lijsten openen met de berichtentoets Met de berichtentoets f kunt u de vol-gende lijsten openen:uSMS-lijst Als u meerdere postbussen heeft inge-steld (pagina 28), worden meerdere lijsten weergegeven.

uAntwoordapparaatlijst uVoicemail Als uw netwerkaanbieder deze functie ondersteunt en de voicemail voor snel-kiezen is gedefinieerd (pagina 38). uBellerslijstU hoort een attentietoon zodra een nieuwe vermelding in een lijst binnen-komt. De toets f knippert (gaat uit als u de toets indrukt). In de ruststand wordt bij een nieuw bericht een symbool in het display weergegeven. Onder het symbool wordt het aantal nieuwe vermeldingen weergegeven. Er worden alleen lijsten weergegeven waarin berichten staan (uitzondering: voicemail). Lijsten met nieuwe berichten worden eerst weergegeven en gemar-keerd door de tekenstijl vet. Voor elke lijst wordt tussen haakjes het aantal nieuwe of oude berichten weergegeven. Met q selecteert u een lijst. U opent de lijst door §OK§ in te drukken. SMS:Inbox Alle ontvangen SMS-berichten worden opgeslagen in de Inbox, zie pagina 26.

Bellerslijst Voorwaarde: NummerWeergave (CLIP, pagina 12). Afhankelijk van het ingestelde lijsttype bevat de bellerslijst ubeantwoorde oproepen ( )ugemiste oproepenudoor het antwoordapparaat opgeno-men oproepen (Ã)De nummers van de 30 laatste ontvangen oproepen worden opgeslagen.

22Kostenbewust telefonerenGigaset E450-E455 SIM / NDL / A31008-M1725-M101-1-5419 / direct_charges. fm / 23. 02. 2006Lijsttype van bellerslijst instellenv ¢Ð ¢Basis ¢OproepenGemiste oproep / Alle oproepen Selecteren en §OK§ indrukken = aan). a Lang indrukken (ruststand). Als u het lijsttype wijzigt, blijven de ver-meldingen in de bellerslijst behouden. LijstvermeldingNieuwe berichten staan bovenaan de lijst. Voorbeeld van vermelding in lijst:uLijsttype (bovenste regel). uStatus van de vermelding. Vet: nieuwe vermeldinguNummer of naam van de bellerU kunt het nummer van de beller over-nemen in het telefoonboek (pagina 18). uDatum en tijd van de oproep (mits inge-steld, (pagina 8). uSoort vermelding: – beantwoorde oproepen ( )– gemiste oproepen – door het antwoordapparaat opge-nomen oproepen (Ã)Druk op de displaytoets §Wissen§ om een gemarkeerde vermelding te wissen.

Na een druk op de displaytoets §Opties§ kunt u met q meer functies selecteren:Naar tel. boek Nummer overnemen in het telefoon-boek. Lijst wissen Volledige lijst wissen. Na het verlaten van bellerslijst krijgen alle vermeldingen de status „oud“. Ze worden dan de volgende keer dat u de lijst bekijkt, niet meer vet weergegeven. Antwoordapparaatlijst Via de antwoordapparaatlijst kunt u de berichten op het antwoordapparaat beluisteren. Kostenbewust telefoneren Maak gebruik van de netwerkaanbieder met de goedkoopste tarieven (snelkies-nummer). U kunt de nummers beheren in de snelkieslijst. Snelkiesnummer aan eennummer koppelenU kunt het voorkiesnummer van een net-werkaanbieder vóór het telefoonnummer plaatsen (koppelen). CSnelkieslijst openen. sVermelding in de snelkieslijst selecteren. §Opties§ Displaytoets indrukken. Gebruik nummer Selecteren en §OK§ indrukken.

~Nummer invoeren of kiezen in het telefoonboek (pagina 18). cVerbindingstoets indrukken. In beide gevallen wordt het nummer gekozen. ‰Alle oproepenLouis Roth29. 08. 05 12:20 ‰Sandra Hurkmans29. 08.

23Kostenbewust telefonerenGigaset E450-E455 SIM / NDL / A31008-M1725-M101-1-5419 / direct_charges. fm / 23. 02. 2006Automatisch voorkiezen van netwerkaanbieders (voorkiesnummer)U kunt een snelkiesnummer vastleggen dat bij het kiezen automatisch vóór bepaalde telefoonnummers moet worden geplaatst. De telefoonnummers die auto-matisch met dit voorkiesnummer moeten worden gekozen, kunt u in twee lijsten vastleggen. uDe lijst met voorkeur bevat de „regel“: voorkiesnummers of de eerste twee cij-fers van voorkiesnummers die vooraf-gaand aan het telefoonnummer moe-ten worden gebruikt. uDe lijst zonder voorkeur bevat de „uit-zondering op de regel“. Voorbeeld:U heeft in de lijst „met voorkeur“ 08 opgegeven. Dit betekent dat vooraf-gaand aan alle nummers die met 08 beginnen, het voorkiesnummer wordt gebruikt.

Maar als u bijvoorbeeld wilt dat 081 zonder voorkiesnummer wordt geko-zen, geeft u in de lijst „zonder voorkeur“ 081 op. Als u tijdens het kiezen van een nummer op de verbindings-/handsfree-toets drukt, worden de eerste cijfers van het gekozen nummer vergeleken met de vermeldingen in de twee lijsten:uHet voorkiesnummer wordt niet voor het gekozen nummer ingevoegd als dit nummer overeenkomt met–geen enkele vermelding in de twee lijsten – met een vermelding in de lijst zon-der voorkeuruHet voorkiesnummer wordt niet voor het gekozen nummer ingevoegd als de eerste cijfers van dit nummer alleen overeenkomen met een vermelding in de lijst met voorkeur. Voorkiesnummer opslaanv ¢Ð ¢Basis ¢Voorkeuzenetwerk ¢Voorkiesnummer~Voorkiesnummer (snelkies-nummer) invoeren of wijzi-gen. ¤Wijzigingen opslaan (pagina 56). a Lang indrukken (ruststand).

Hierdoor wordenbijvoorbeeld alle nationale gesprekken of gesprekken via het mobiele netwerk automatisch gekoppeld aan het voorkiesnummer dat u heeft opgeslagen. v ¢Ð ¢Basis ¢Voorkeuzenetwerk ¢Met voorkeur / Zonder voorkeur sVermelding selecteren. §Wijzigen§ Displaytoets indrukken. ~Eerste cijfers van het telefoon-nummer invoeren of wijzigen. ¤Wijzigingen opslaan (pagina 56). a Lang indrukken (ruststand). Voorkiesnummer tijdelijk onderdrukkenc (lang indrukken) ¢§Opties§ ¢Voorkeur uitVoorkiesnummer permanent uitschakelen¤Voorkiesnummers wissen (pagina 23). E455. book Seite 23 Donnerstag, 23. Februar 2006 9:40 09.

24SMS (tekstberichten)Gigaset E450-E455 SIM / NDL / A31008-M1725-M101-1-5419 / sms_BRD_neutral. fm / 23. 02. 2006SMS (tekstberichten)Bij levering is het toestel zodanig inge-steld, dat u direct SMS-berichten kunt ver-sturen. Voorwaarden:uVoor uw telefoonaansluiting moet NummerWeergave (pagina 12) zijn vrij-gegeven. uUw netwerkaanbieder ondersteunt SMS voor het vaste net. Informeer bij uw netwerkaanbieder of dit het geval is. uU heeft bij uw serviceprovider geregis-treerd het verzenden en ontvangen van SMS-berichten aangevraagd. SMS-berichten worden via SMS-centrales van serviceproviders uitgewisseld. U moet opgeven via welke SMS-centrale u berich-ten wilt versturen en ontvangen. U kunt via elk van de ingevoerde SMS-centrales SMS-berichten ontvangen, mits u zich bij uw serviceprovider heeft geregistreerd.

SMS-berichten worden verstuurd via de SMS-Centrale, die is ingesteld als ver-zendcentrale. ls u een bericht verstuurt, kunt u echter elke andere SMS-centrale selecteren als verzendcentrale (pagina 29). Is er geen SMS-centrale opgegeven, dan bevat het menu SMS slechts de vermel-ding Instellingen. Geef in dat geval een SMS-centrale op (pagina 29). uTekst invoeren, zie pagina 56. uTekst schrijven met behulp van Snel-Schrijven, zie pagina 57. VoorschriftenuEen SMS-bericht mag niet langer zijn dan 612 tekens. uEen SMS-bericht dat langer is dan 160 tekens of dat een groot afbeeldingsbe-stand bevat, wordt als gekoppelde SMS verstuurd (maximaal vier SMS-berichten met elk 153 tekens). Let op uAls uw toestel is aangesloten op een telefooncentrale, raadpleegt u pagina 30. uU kunt alleen SMS-berichten ontvan-gen, als u dit heeft aangevraagd bij de serviceprovider.

Op een later moment kunt u de automati-sche registratie via het menu activeren:v ¢î ¢Instellingen ¢AanmeldenDe wizard Registratie ondersteunt niet het configureren van persoonlijke postbussen (pagina 28). SMS-bericht schrijven/versturen Ontvangen opv ¢î SMS-Postbus BZo nodig postbus selecteren en §OK§ indrukken. ~ Zo nodig postbus-PIN invoeren en §OK§ indrukken. SMS-bericht versturenNieuwe SMS Selecteren en §OK§ indrukken. ~SMS-bericht schrijven. §Opties§ Displaytoets indrukken. Verstrn Selecteren en §OK§ indrukken. E455. book Seite 24 Donnerstag, 23. Februar 2006 9:40 09.

25SMS (tekstberichten)Gigaset E450-E455 SIM / NDL / A31008-M1725-M101-1-5419 / sms_BRD_neutral. fm / 23. 02. 2006SMS-bericht Selecteren en §OK§ indrukken. s / C / ~ Nummer met kengetal (ook lokaal) uit het telefoonboek of snelkieslijst selecteren of direct invoeren. Als u een SMS-bericht naar een SMS-postbus verstuurt: postbus-ID achter het nummer toevoegen. Verstrn Selecteer deze optie. Het SMS-bericht wordt verstuurd. Invoertaal instellen¤U schrijft een SMS-bericht (pagina 24). §Opties§ Displaytoets indrukken. Invoertaal Selecteren en §OK§ indrukken. sInvoertaal selecteren en §OK§ indrukken. aVerbreektoets tweemaal kort indrukken om terug te gaan naar het invoerveld. De ingestelde invoertaal is alleen van toe-passing voor het huidige SMS-bericht. OutboxU kunt een SMS-bericht in de Outbox opslaan en op een later moment wijzigen en versturen.

SMS-bericht in Outbox opslaan¤U schrijft een SMS-bericht (pagina 24). §Opties§ Displaytoets indrukken. Opslaan Selecteren en §OK§ indrukken. Outbox openenv ¢î ¢(Postbus, Postbus-PIN) ¢Outbox (3)De eerste lijstvermelding wordt weerge-geven, bijvoorbeeld: Afzonderlijke SMS-berichten lezen of wissen¤Outbox openen en vervolgens:qSMS-bericht selecteren. §Lezen§ Displaytoets indrukken. De tekst wordt weergegeven. Door de regels bladeren met q. Of: §Wissen§ Displaytoets indrukken. Het SMS-bericht wordt gewist. SMS-bericht schrijven/wijzigen¤U leest een SMS-bericht in de Outbox. §Opties§ Menu openen. U kunt kiezen uit de volgende opties: Nieuwe SMS Nieuw SMS-bericht schrijven en vervol-gens versturen (pagina 24) of opslaan. Bewerken Tekst van het opgeslagen SMS-bericht wijzigen en het bericht vervolgens ver-sturen (pagina 24). TekensetTekst wordt weergegeven in de gese-lecteerde tekenset.

De tekst gaat verder in het volledige PDF-bestand

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Siemens Gigaset E 455 SIM stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden