Siemens ET375FAB1E Handleiding
Siemens Kazánok és kazánok ET375FAB1E
Bekijk gratis de handleiding van Siemens ET375FAB1E (2 pagina’s), behorend tot de categorie Kazánok és kazánok. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 72 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Siemens ET375FAB1E of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/2

5HJLVWHU
\RXU
SURGXFW
RQOLQH
VLHPHQVKRPHEVKJURXSFRPZHOFRPH
deGebrauchsanleitung
frMode d’emploi ...............................17
nlGebruiksaanwijzing .......................30
esInstrucciones de uso ......................44
Fritteuse
Friteuse
Elektronische friteuse
Freidora
ET375FAB1E
Product specificaties
| Merk: | Siemens |
| Categorie: | Kazánok és kazánok |
| Model: | ET375FAB1E |
| Apparaatplaatsing: | Ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Kleur van het product: | Black, Stainless steel |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 9000 g |
| Breedte: | 302 mm |
| Diepte: | 520 mm |
| Hoogte: | 227 mm |
| Snoerlengte: | 1 m |
| Kinderslot: | Ja |
| Gewicht verpakking: | 11000 g |
| Installatie compartiment breedte: | 270 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 500 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 367 mm |
| Vermogen: | 2500 W |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Temperatuur (min): | 100 °C |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Temperatuur (max): | 190 °C |
| Materiaal: | Roestvrijstaal |
| Constructietype: | Enkel |
| Inhoud: | 4 l |
| Digitale timer: | Ja |
| Verlichte aan-/uit knop: | Ja |
| Vetarm braden: | Nee |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Koude zone: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Siemens ET375FAB1E stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Kazánok és kazánok Siemens
8 Februari 2024
1 April 2023
16 Februari 2022
Handleiding Kazánok és kazánok
Nieuwste handleidingen voor Kazánok és kazánok
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026