Sharkoon OfficePal C30M Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Sharkoon OfficePal C30M (16 pagina's) in de categorie Stoel. Deze handleiding was nuttig voor 16 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.1 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
1.3 MB
Aantal pagina's
16
Downloads
892
Product specificaties
| Merk: | Sharkoon |
| Categorie: | Stoel |
| Model: | OfficePal C30M |
| Gewicht: | 16100 g |
| Breedte verpakking: | 715 mm |
| Diepte verpakking: | 580 mm |
| Hoogte verpakking: | 490 mm |
| Hoogte (min): | 1150 mm |
| Hoogte (max): | 1350 mm |
| Maximale gewichtscapaciteit: | 120 kg |
| Certificering: | DIN EN 1335-1/2\nDIN EN 16955 |
| Aantal wielen: | 5 wiel(en) |
| Frame kleur: | Grijs |
| Ergonomisch ontwerp: | Ja |
| Frame materiaal: | Nylon |
| Kleur onderkant: | Zwart |
| Bereik kantelhoek: | 0 - 35 ° |
| Zwenkwieltjes: | Ja |
| Verstelbare rugsteun: | Ja |
| Voorgemonteerd: | Nee |
| Hoofdsteun: | Ja |
| Wieldiameter: | 60 mm |
| Basismateriaal: | Nylon |
| Soort stoel: | Zitgedeelte van mesh |
| Kleur zitting: | Grijs |
| Soort rugleuning: | Netrugleuning |
| Kleur rugleuning: | Grijs |
| Armsteun: | Ja |
| Verstelbare armleuning: | Ja |
| Verstellingstype armleuning: | 3D-armleuning |
| Zitbreedte: | 515 mm |
| Zitdiepte: | 500 mm |
| Lendenkussen: | Nee |
| Zithoogte (max): | 520 mm |
| Zithoogte (min): | 440 mm |
| Materiaal rugleuning: | Gaas |
| kantel aanpassingen: | Ja |
| Gaslift-klasse: | 4 |
| Hoogte rugleuning: | 610 mm |
| Breedte rugleuning: | 500 mm |
| Hoogte armsteun (min): | 650 mm |
| Hoogte armsteun (max): | 840 mm |
| Aanbevolen hoogte gebruiker: | 1900 mm |
Handleiding Stoel Sharkoon
25 Mei 2026
29 November 2024
11 November 2024
11 November 2024
23 September 2024
Handleiding Stoel
Nieuwste handleidingen voor Stoel
13 Mei 2026
23 April 2026
22 April 2026
22 April 2026
22 April 2026