Sharkoon Elbrus 2 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Sharkoon Elbrus 2 (24 pagina’s), behorend tot de categorie Stoel. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 14 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Sharkoon Elbrus 2 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/24

Manual Anleitung Manuel Manuale dell‘utente Handleiding
Instrukcja Útmutató Příručka
Руководство пользователя
使用說明 マニュアル El Kitabı
Product specificaties
| Merk: | Sharkoon |
| Categorie: | Stoel |
| Model: | Elbrus 2 |
| Gewicht: | 21740 g |
| Breedte verpakking: | 700 mm |
| Diepte verpakking: | 860 mm |
| Hoogte verpakking: | 380 mm |
| Aantal wielen: | 5 wiel(en) |
| Frame kleur: | Zwart |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Frame materiaal: | Staal |
| Kleur onderkant: | Zwart |
| Montage vereist: | Ja |
| Type product: | Universele gamestoel |
| Bereik kantelhoek: | 3 - 18 ° |
| Zwenkwieltjes: | Ja |
| Maximum gewicht gebruiker: | 150 kg |
| Verstelbare rugsteun: | Ja |
| Wieldiameter: | 60 mm |
| Basismateriaal: | Aluminium |
| Soort stoel: | Gecapitonneerde zitting |
| Kleur zitting: | Black, Green |
| Soort rugleuning: | Gecapitonneerde rugleuning |
| Kleur rugleuning: | Black, Green |
| Armsteun: | Ja |
| Type armleuning: | Harde armleuning |
| Verstelbare armleuning: | Ja |
| Verstellingstype armleuning: | 3D-armleuning |
| Inclusief racestuur/vliegstand: | Nee |
| Zitbreedte: | 385 mm |
| Zitdiepte: | 485 mm |
| Zithoogte (max): | 590 mm |
| Zithoogte (min): | 490 mm |
| kantel aanpassingen: | Ja |
| Hoekbereik rugleuning: | 90 - 160 ° |
| Schuimdichtheid: | Hoge dichtheid |
| Hoogte rugleuning: | 845 mm |
| Hoogte armsteun (min): | 265 mm |
| Hoogte armsteun (max): | 340 mm |
| Kantelbeveiliging: | Ja |
| Aanbevolen gewicht: | 190 kg |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Sharkoon Elbrus 2 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Stoel Sharkoon
25 Mei 2026
29 November 2024
11 November 2024
11 November 2024
23 September 2024
23 September 2024
4 Juli 2023
4 Juli 2023
30 Juni 2023
30 Juni 2023
Handleiding Stoel
Nieuwste handleidingen voor Stoel
13 Mei 2026
23 April 2026
22 April 2026
22 April 2026
22 April 2026
22 April 2026
22 April 2026
21 April 2026
21 April 2026
21 April 2026