Sennheiser EK 2020-D-II Handleiding
Sennheiser Radio EK 2020-D-II
Bekijk gratis de handleiding van Sennheiser EK 2020-D-II (77 pagina’s), behorend tot de categorie Radio. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 120 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Sennheiser EK 2020-D-II of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/77

Tourguide 2020-D
Bedienungsanleitung
Instruction manual
Notice d‘emploi
Istruzioni per l‘uso
Instrucciones de manejo
Gebruiksaanwijzing
Product specificaties
| Merk: | Sennheiser |
| Categorie: | Radio |
| Model: | EK 2020-D-II |
| Kleur van het product: | Blue, Silver |
| Gewicht: | 78 g |
| Breedte: | 61 mm |
| Diepte: | 24 mm |
| Hoogte: | 98 mm |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Montagewijze: | Draagbaar (bodypack-ontvanger) |
| Land van herkomst: | Duitsland |
| Levensduur accu/batterij: | 16 uur |
| Soort voeding: | Batterij/Accu |
| Impedantie: | 32 Ohm |
| Aantal kanalen: | 8 kanalen |
| Afmetingen (B x D x H): | 98 x 61 x 24 mm |
| Totale harmonische vervorming (THD): | 1 procent |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte: | 288 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte: | 224 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht: | 6329 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte: | 539 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking: | 60 stuk(s) |
| (Binnenste) verzendverpakking gewicht: | 79 g |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 50 °C |
| Type batterij: | Ingebouwde accu |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85189000 |
| Frequentierespons microfoon: | 100 - 7000 Hz |
| Radiofrequentiebereik: | 926 - 928 MHz |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Sennheiser EK 2020-D-II stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Radio Sennheiser
14 April 2023
6 April 2023
12 Maart 2023
14 Januari 2023
22 November 2022
Handleiding Radio
Nieuwste handleidingen voor Radio
22 Mei 2026
22 Mei 2026
22 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026