SE Electronics T2 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor SE Electronics T2 (5 pagina's) in de categorie Microfoon. Deze handleiding was nuttig voor 7 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.7 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
5
Downloads
1.163
Product specificaties
| Merk: | SE Electronics |
| Categorie: | Microfoon |
| Model: | T2 |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Soort: | Microfoon voor studio's |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Aansluiting: | XLR-3 |
| Diafragmamateriaal: | Titanium/Mylar |
| Gevoeligheid microfoon: | -32 dB |
| Operating voltage: | 48 V |
| Spreekspoel types: | Condensor |
| Frequentie microfoon: | 20 - 20000 Hz |
| Microphone input impedance: | 50 Ohm |
| Aantal producten inbegrepen: | 1 stuk(s) |
| Gewicht microfoon: | 280 g |
| Microfoon Signal-to-Noise Ratio (SNR): | 78 dB |
| Gevoeligheid (1 kHz): | 25.12 mV/Pa |
| Eigenruis: | 16 dB |
| Membraan diameter: | 32 mm |
| Microphone Total Harmonic Distortion (THD): | 0.5 procent |
| Voordempkussen: | -20 dB |
| Doorlaatfilterschakelaar: | 120 Hz |
Handleiding Microfoon SE Electronics
9 December 2025
11 Augustus 2025
10 Juni 2025
14 Augustus 2024
14 Augustus 2024
Handleiding Microfoon
Nieuwste handleidingen voor Microfoon
23 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026