Rowenta Professional DW8007 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Rowenta Professional DW8007 (56 pagina's) in de categorie Strijkijzer. Deze handleiding was nuttig voor 19 mensen en is beoordeeld door 6 gebruikers met een gemiddelde van 4.2 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
7.2 MB
Aantal pagina's
56
Downloads
1.739
Product specificaties
| Merk: | Rowenta |
| Categorie: | Strijkijzer |
| Model: | Professional DW8007 |
| Kleur van het product: | Red, White |
| Gewicht: | 2006 g |
| Breedte: | 320 mm |
| Diepte: | 145 mm |
| Hoogte: | 180 mm |
| Snoerlengte: | 2 m |
| Soort: | Droog- & stoomstrijkijzer |
| Capaciteit watertank: | 0.375 l |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Automatisch antikalksysteem: | Ja |
| Anti-druppelfunctie: | Ja |
| Sproeifunctie: | Ja |
| Continu stoom uitvoering: | 40 g/min |
| Verticale stoomfunctie: | Ja |
| Variabele stoom: | Ja |
| Zoolplaat materiaal/coating: | Roestvrijstalen zoolplaat |
| Steam boost performance: | 190 g/min |
| Stoomstoot functie: | Ja |
| Ontworpen voor reizen: | Nee |
| Vermogen van strijkijzer: | 2600 W |
Handleiding Strijkijzer Rowenta
10 April 2026
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
Handleiding Strijkijzer
Nieuwste handleidingen voor Strijkijzer
28 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026